2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: serkancengiz - 03 Temmuz 2013, 22:18:10
sen neden benim geçen sene yazdığım yazıları kopyalarsın merak ettim
kardeşim bırak sen de uzatma şu yukarıdaki gibi güzel şeyler paylaş beğenelim kopyalayalım paylaşalım ;)

Kais

face de erkan ile solakel yarın samsun da demıs atılla cebecı

King1965

Alıntı yapılan: Kais - 03 Temmuz 2013, 22:39:38
face de erkan ile solakel yarın samsun da demıs atılla cebecı

atilla yazmıyor kı oraya isa yazıyor

Kais

teksas3455

Twitter çıktı mertlik bozuldu. Birisi oraya bi iftira atıyor gerisi geliyor.
İki haftada on tane adama "imza attırdı, yarın getirdi" twitter  8)

Ollivanders

En çok nijeryalıları merak ediyorum. O iş de yalan olacakmış gibi geliyor. Umarım gerçekleşir de biraz hava yakalarız. Gerçekten ihtiyacımız var.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 03 Temmuz 2013, 21:26:52
Emin Kar Son Kale dir Samsunspor için.O kalede yıkıldı mı ben görürüm burada atıp tutanları.Boğaz dokuz boğum iyi düşünüp konuşsa bazıları iyi olur

Hocam kusura bakma ama son kale Samsunsporluluk duruşu idi.
Oda öldü Allah rahmet eylesin ;)

Bu benim fikrim beğenip beğenmemek sizlerin bileceği iş.
Ama fikrini söyledi diye insanları ötekeliştirmek asıl karanlığı getirecek olandır.

altunay

nigeria u 20 7 numara    Aminu Umar kesin gibi 10 numara Abdul Ajagun belki imzalar pazartesi veya salı atılabilir

SSKLA

berusa55

Kayode zor gibi Berkay;  dün müthiş bir gol attı; üstüne de sakatlandı çıktı.

En son Asec Mimosas'daymış ve kulüp bu futbolcusuyla FIFA'lık olmuş:

http://www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=9325

s_uzunkaya

EMİN KAR A LAF ATAN MI VAR!!  ??? İNSAN GERÇEKTEN NANKÖRMÜŞ YAA  :rulet:

germencisse

Ben anlayamıyorum yada anlam veremiyorum galiba.Tabiki her takıma sevdalı taraftarlar gibi bizde iyi transferler,iyi bir oluşum,kaliteli bir jenerasyon istiyoruz.İstemekte hakkımız zaten.Ancak başımızın sıkıştığı her an başkan'a laf etmek bize yakışmaz,üstelik vefalı bir kaptan başkanlık yapıyorsa.Unutmayalım geçtiğimiz seneki seçimlerde aday çıkmamış,48 senelik efsane'nin kapılarına kilitin vurulacağı son aşamaya gelinmişti.Lütfen kaliteli Samsunsporlu bireyler olarak,sitemlerimizi dile getirirken sözlerimizi son birkez gözden geçirelim..

atakan

bazen abartıyosunuz hepiniz.bir iki kişi başkan hakkında olumsuz konusuyo sonra onlarca kişi buna karsılık verıyo.
sayfalar akıp gidiyo başkana karşıymıs gibi bi hava olusuyo.eleştiri adabıyla yapıldıktan sonra olucaktır.
bizim insanınımızın genel sorunu kendı gibi düşünmeyene tahammülü yok.bu her ortamda geçerli
şuan yapılması gereken sadece sabır.
kimin hangi durumda görev yaptığının, fedakarlık yaptığının, farkında dır çoğunluk.
fakat ,abdulkadır ve erkan taskıran başka takıma transfer oılursa kimsede kusura bakmasın.kimsenın ağzınıda tutamayız.

SivasLee

Abdulkadir bugün sağlık kontrolünden geçmiş. Akşam 6'da da Sivasspor ile antrenmana çıkacak.

Kais

ben hocamız da geldiğine göre bygun yada yarın en azından bırkac ımza attırılacağını dusunuyorum