2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

lato

Valla her gün aynı haberleri duymaktan sıkıldık. Bilmem ne yarın bugün imzaya geliyor. Futbolcuların fiyatı düşsün diye bekliyoruz vs. Tamam yönetim çabalıyordur da taraftarı da düşünmek lazım millet kampa başladı. İki gün sonra biz kampa başlayacaz. Daha ortada imza yok. Futbolcuların piyasası çok pahalıysa daha ucuzlara yönelinsin. O kadar izlenilen futbolcudan hiç mi kesemize uygun adam yok? Sorun varsa da açık açık söylensin. Sözler tutulmadı para yok transfer yapamıyoruz denilsin. Böyle bir durum varsa lig başladıktan sonra kimsenin umrunda olmaz şu anki durum nedir kesin bir açıklama yok. Yapılan açıklamalar hakkaten oyalama taktiği gibi geliyor insana. Her gün bugün imza attırıldı mı diye haberlere bakıyoruz her gün hayal kırıklığı. Daha lig başlamadan strese girdik ne olacak takımın hali diye.

samsunluhakan

SivasLee

Geçtiğimiz sezonu PTT 1. Lig ekiplerinden olan Manisaspor'da kiralık olarak geçiren ve bonservisi Fenerbahçe'de bulunan orta saha oyuncusu Gökay Iravul, bir başka PTT 1. Lig ekibi olan Adana Demirspor ile kiralık olarak anlaştı.

Çok iyi bir transfer yapmış Adana Demirspor. PTT 1. Lig için çok uygun bir isim.

Kaya

Umar Aminu ve Abduljaleel Ajagun... Bu iki isim olursa çok iyi transferler olur.

Ollivanders

ikisi de çok iyi futbolcu. Ama transfer etmemiz zor. Çok fazla dikkat çektiler. SPL ye çıktığımız sene Ekighoyu getirenler neden bu iki futbolcuyu bulamamışlar nijerya da düşündürücü. Nijerya abi burası ispanya veya ingiltere değil. İyi futbolcunun dikkati çabucak çektigi bir ülke.

Ayberk

Nijeryanin 9 numarasi kayode dun muthis gol atti ama maccabideymis bonservisi.biraz zor gibi gelmesi.ajagunun adi da udineseyle anildi hayirlisi

carlsberg

Alıntı yapılan: SivasLee - 03 Temmuz 2013, 15:46:50
Geçtiğimiz sezonu PTT 1. Lig ekiplerinden olan Manisaspor'da kiralık olarak geçiren ve bonservisi Fenerbahçe'de bulunan orta saha oyuncusu Gökay Iravul, bir başka PTT 1. Lig ekibi olan Adana Demirspor ile kiralık olarak anlaştı.

Çok iyi bir transfer yapmış Adana Demirspor. PTT 1. Lig için çok uygun bir isim.

gokay iş yapardı Samsunda..keske samsun alsaydı..böyle giderse topcu kalmıcak piyasada  :kafa: :kafa: :kafa:

celebi

MeL_55

Alıntı yapılan: carlsberg - 03 Temmuz 2013, 16:20:17
gokay iş yapardı Samsunda..keske samsun alsaydı..böyle giderse topcu kalmıcak piyasada  :kafa: :kafa: :kafa:

bize fenerin pislikleri lazim degil

carlsberg

Alıntı yapılan: MeL_55 - 03 Temmuz 2013, 16:22:56
bize fenerin pislikleri lazim degil
kim lazım bize peki??? 5 vakit namaz kılmıs camii yaptırmış ehli müslümlermi...o gelmesin bu gelmesin bunu istemeyiz..ben onu bunu bilmem kimsenin kibir yeri degil samsunspora kim fayda saglıcaksa o gelsin..nerden gelmiş nereliymiş ne yapmış önemi yok önemli olan SAMSUNSPOR....ve menfeatleri..

Shane_Falco

Alıntı yapılan: carlsberg - 03 Temmuz 2013, 16:20:17
gokay iş yapardı Samsunda..keske samsun alsaydı..böyle giderse topcu kalmıcak piyasada  :kafa: :kafa: :kafa:

Bu piyasada topçu bitmez. Geç kaldık ettik ama bizim papazlık yapmayacak oyunculardan kurulmamız gerek. Şahsi fikrim Sir Üseyin bekleniyor transfer için. Hocaya sormadan oyuncu transfer etmezler gibime geliyor. Benim merak ettiğim Üseyin kimleri isteyecek acaba...

MeL_55

Alıntı yapılan: carlsberg - 03 Temmuz 2013, 16:29:02
kim lazım bize peki??? 5 vakit namaz kılmıs camii yaptırmış ehli müslümlermi...o gelmesin bu gelmesin bunu istemeyiz..ben onu bunu bilmem kimsenin kibir yeri degil samsunspora kim fayda saglıcaksa o gelsin..nerden gelmiş nereliymiş ne yapmış önemi yok önemli olan SAMSUNSPOR....ve menfeatleri..

altyapimizda yüzlerce gökaydan daha iyi olan oyuncularimiz var
örn. 15 yasinda kemal bayraktar, dogan, mehmet yilmaz, canberk vs vs

carlsberg

Alıntı yapılan: MeL_55 - 03 Temmuz 2013, 16:31:13
altyapimizda yüzlerce gökaydan daha iyi olan oyuncularimiz var
örn. 15 yasinda kemal bayraktar, dogan, mehmet yilmaz, canberk vs vs

tamam öyle de..ben yalnıs anladım kusura bakma... ama gökayda iyi gecen sene samsun manisada izledim bayagı etkiliydi..bir ara alexin cezalı oldugu durumlarda fenerde onun yerine oynuyordu..ama piyasada alabilecegimiz topcu kalmıcak bu gidişle..kamplarda begenilmeyen topcular dolasacak ortada 15-20 gun sonra onlardanmı alacagız.takımlar kamplara başladılar bile..

Kodalak

topçu olsun, 5 vakit namazında niyazında   ehli Müslüm olsun,camide yaptırırsa dadından yinmez,

ben topçunun namazlı niyazlı olanını severim.

carlsberg

Alıntı yapılan: Kodalak - 03 Temmuz 2013, 16:35:36
topçu olsun, 5 vakit namazında niyazında   ehli Müslüm olsun,camide yaptırırsa dadından yinmez,

ben topçunun namazlı niyazlı olanını severim.
o zaman arabistan ligine bakcaz hocam...  :D :D :D