2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

ChucKeR

u20 şampiyonasında çılgın sol bekler var. nijeryada madu diye bi oğlan var mesela efil efil esiyo mübarek.  :ok

samuray

ya bizim bi futbolcu izleme komitemiz vardı vede bir sürü izlenmiş futbolcu vardı peki ne izlemişler imdiy kadar piyasada adı geçen isimler i onların izlemesine gerek yok onları herkes biliyor zaten önemli olan mademki türkiyede fiatlar yüksek neden türki cumhuriyetlerinden bizde oynayabilecek veya ikinci üçüncü liglerden istikbal vadeden yetenekli futbolcular bakllıp araştırılmamış (yoksa varda açıklanmıyormu isimleri fiatları artamsın diye) sayfa 81 olmuş imza attırdığımız bir tek cemil var malesef transferde en yavaş giden bi kulübüz malesef

King1965

Adanademirsporda bizim gibi ..

Rakamlar uçuyor, Demirspor bekliyor

PTT 1.liginde yine beklenilen oldu. Kulüpler birliğinin prensip kararı almasına rağmen B.Bld.Ankaraspor, Şanlıurfaspor, Mersin İdmanyurdu, İstanbul Bld.spor gibi takımlar verdikleri rakamlarla prensip kararını delerken adeta dengeleri alt üst ettiler.  Adı geçen takımların verdiği astronomik rakamlar nedeniyle diğer oyuncularda bu durumu kıstas alıp tandan fiyat istiyorlar.

PTT 1.ligde ekonomik olarak sıkıntılı olan kulüpler ise bu durumun durulmasını bekliyorlar. Adana Demirspor'da fahiş fiyatlardan olumsuz etkilenen kulüplerden.  Buna rağmen görüşmelerini sürdüren Demirspor yönetimi ve teknik heyeti oyuncuları ikna etmeye çalışıyorlar. Ancak oyuncular adı geçen bu dört  kulüp ve süper lig  kulüpleriyle görüştükten sonra kararlarını vereceklerini dile getiriyorlar.

Endişeye gerek olmadığını belirten Demirspor yönetimi, "Sabırlı olmak gerekiyor. Elbette belirttiğimiz gibi iyi bir kadro kuracağız. Bizim için önemli olan Demirspor'un başarısıdır. Demirspor'u başarıya götürecek oyuncularla yolumuza devam edeceğiz.  Demirspor'u isteyen ve burada mücadele etmek isteyen oyuncular alacağız. Tek hedefimiz var o da başarılı olmak. Başka yolumuz yok. Bunu mutlaka başaracağız."diye konuştular.

lato

Demirspor başkanı yerel medyaya teşekkür etmiş görüşmeleri bildiği halde transfer haberi yapmadıkları için. Biz de haber alamıyoruz diye kızıyoruz ama zaten uçuk olan fiyatlar bir haberle ikiye katlanabiliyor.

Uğur Yıldız

Yönetim Samsunspor'un parasını sokağa atmayalım,görüştüğümüz isimler zaten mevcut desin hala eleştiriye devam edin. Bende bunu anlamıyorum. Verelim 1.4 trilyonda Uğur Boral'ı alalım,Serdar Özkan'ı da alırız. Sonra transfer yaptık diye seviniriz.

celebi

Ben bu piyasası artıyor meselelerine işin açıkcası pek inanmıyorum. Gizlilik falanda çok ciddiye alamıyorum maalesef

lato

Alıntı yapılan: celebi - 01 Temmuz 2013, 23:05:18
Ben bu piyasası artıyor meselelerine işin açıkcası pek inanmıyorum. Gizlilik falanda çok ciddiye alamıyorum maalesef

Düşününce çok mantıklı bir olay aslında. Basında yer bulduktan sonra bir nevi kulüp baskı altına giriyor. Görüşülen futbolcuyla anlaşamaması halinde beceriksiz konumuna düşüyor. Futbolcu da (daha doğrusu menajerleri) bu durumdan fayda sağlayabiliyorlar. Ama yine de parayı sokağa atmayalım derken 2 Temmuza girdiğimizi ve hala bir oyuncuya imza attıramadığımızı da unutmayalım. Ne kadar etken olsa da bu saate kadar imza attıramadıysak Allah hepimizin yardımcısı olsun. Gerçekten futbolcu izleyenleri kimi izlediğini ben de merak ediyorum. Erkan Taşkıran, Dilaver, A. Burak Solakel, Caner Ağca gibi isimler anıldı hep. Bu adamlar zaten ligde kendini belli eden adamlar gizli bir potansiyel değil. Eğer izlenenler bunlarsa boşa vakit kaybı olmuş. İnşallah şu hafta içinde iskelet kadro oluşturulup kampa geçilir.

Shane_Falco

Yabancı kontejyanı oldukça açıldı sanırım. Tisdell boştaysa düşünülebilinir...

yirmiuc

Tisdell'in bonservisi ankarasporda birakmazlar sanirim.

Alıntı yapılan: germencisse - 01 Temmuz 2013, 20:40:57
İSTANBULSPOR-TAYFUN KARADAĞ
KIRKLARELİSPOR-SERKAN SÖZMEN
MALTEPESPOR-RAMAZAN SALMANLI

Hocam sen takip ediyorsun galiba alt ligleri;
Kirklarelisporu takip eden bi arkadasima sordum cok olumlu yorum yapti. gs altyapisinda yetismis 3 yildir kirklarelinde oynuyormus.

Gerci 10 ay boyunca mac takip etmis olan izleme komitesinin elinde daha iyi bir oyuncu portfoyu vardir.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

evolution55

denizlispor kaheyi görüşmek için denizliye çağırmış

Sadece Samsunspor

Ya anlamadığım bişey var. Geçen seneki kadroyu bozmayıp 3-4 tane sağlam topçu alsak tamamdı. Ne iskelet kaldı ne bişe dimitrov, fatih, abdulkadir gitti kafadan. Geçen sene bu paraları verebildiysek bu topçulara ufak bir zamla tekrar takımda kalabilirlerdi ki bu sene bütçe olarak geçen senenin baya üstündeyiz yanlışmıyım ?

hazır takıma alışmış adamlardı. Şimdi yeni gelcekler tekrar iskelet oluşturulmaya çalışılcak ilk 5 hafta bişe beklemeyin dencek falan filan

King1965

teksas3455

Alıntı yapılan: King1965 - 02 Temmuz 2013, 11:58:09
Bugün transfer olacak ama bu sefer ciddi cddi eminim..

Hocam yanlış anlama iki haftadır her gün imza attırıyoruz.
İçinde bulunduğumuz duruma bakarak diyorum ki imza olmadan artık hiçbir transfer haberine inanasım gelmiyor.
Bunun seninle alakası yok yalnız söylim.

##kdc##

Mehmet Nas Sivas'tan ayrılmış, o da hayallerinin takımına gelmek istemesin..?

King1965

Alıntı yapılan: teksas3455 - 02 Temmuz 2013, 12:01:11
Hocam yanlış anlama iki haftadır her gün imza attırıyoruz.
İçinde bulunduğumuz duruma bakarak diyorum ki imza olmadan artık hiçbir transfer haberine inanasım gelmiyor.
Bunun seninle alakası yok yalnız söylim.

bugun prensip de anlasmıcaz ımzalayacagız. Bugün tesislere gitcem bekleyeceğim bir kaç saat bakcam hangi futbolcu gelecek