2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

King1965

Bu baslıgın adı  transfer dedikodusu değil mi hic haber paylasılmasa bu ne sessizlik sıkıldık dersınız böyle daha hareketlı oluyor :D
Alıntı yapılan: teksas3455 - 26 Haziran 2013, 11:20:33
Eveeeet üç günde 15 farklı adamı Samsunspor a transfer eden Haber Gazetesi yine bir ismi daha Samsunspor a getiriyor. Böyle giderse Fanatik Gazetesini geçecek haber. Haydi ha gayret

seyf55

transfer sezonu bitince bu halk gazetesini iyi bir rezil etmek lazım

Tamer55

Abdullah Karmil tamam gibi
Dış transferde atağa kalkan Samsunspor, geçtiğimiz günlerde altyapısından yetiştiği Trabzonspor ile 5 yıllık sözleşme imzalayan savunma oyuncusu Abdullah Karmil ile kiralık olarak prensip anlaşmasına vardığı ileri sürüldü
PRENSİPTE ANLAŞILDI 
Samsunspor'un Trabzonspor'dan defans oyuncusu Abdullah Karmil ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Kırmızı-Beyazlılar, 1461 Trabzon'da oynadığı futbolla tüm dikkatleri üzerine çeken ve geçtiğimiz günlerde Trabzonspor ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Abdullah'ı kiralık olara kadrosuna katmak için temaslarını sıklaştırdı. 5 yılık sözleşmeye imza attıktan sonra Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay ile görüşme yaptığı öne sürülen 24 yaşındaki futbolcunun, "Oynayabileceğim takıma gitmek istiyorum" dediği öğrenildi.

KİRALIK GELECEK
Bunun üzerine Akçay'ın da yöneticilerle görüşerek Abdullah'a izin verdiği, Samsunspor'un da transfer için bir süre önce düğmeye bastığı öne sürüldü.  Görüşmeler yoğun şekilde sürerken aradaki son pürüzlerin giderilmesinin ardından savunma oyuncusunun imza için Samsun'a geleceği öğrenildi.  Bu arada Abdullah'ı, Süper Lig'in yeni ekiplerinden Çaykur Rizespor ve Konyaspor'un yanı sıra Gençlerbirliği'nin de istediği bildirildi. Kırmızı-Beyazlı ekibin ise transferde oldukça ısrarcı davrandığı ileri sürüldü.

kaynak haber gazetesi

Tamer55

Mehmet Batdal ve Gökhan Alsan listede
Galatasaray'dan gönderilecekler arasında yer alan Mehmet Batdal ile 1461 Trabzon'un orta saha oyuncusu Gökhan'ın da Samsunspor'un gündeminde olduğu öğrenildi
GÖRÜŞMELER SIKLAŞTIRILDI
Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ve bu doğrultuda kadro oluşturma çabası içerisinde olan Samsunspor'un transfer listesinde çok önemli isimler yer alıyor. Uzun süredir çok sayıda oyuncuyla temasta olan Kırmızı-Beyazlı ekibin listesinde iki önemli futbolcunun daha yer aldığı öğrenildi. Bu isimler; Galatasaray'dan Mehmet Batdal ile 1461 Trabzon'dan Gökhan Alsan. Sarı-Kırmızılı ekibin bir süre önce gönderilecekler listesinde açıkladığı golcü futbolcu Samsunspor'un transfer listesine girdi. Ancak Süper Lig'den de birçok takımın Mehmet'e talip olması transferi zora sokuyor. Yinede Kırmızı-Beyazlı yöneticiler, bu önemli ismi kadroya katabilmek için görüşmeleri yoğunlaştırmış durumda. Öte yandan gündemdeki bir diğer oyuncu Gökhan Alsan için de görüşmeler devam ediyor.  23 yaşındaki orta saha oyuncusunun durumunun bir kaç gün içerisinde netlik kazanacağı öğrenildi. Haber gazetesi

King1965

travzonun 5 yıllık imza attırmıs oyuncuyu  yetişmesi için bizim kulübe mi kıralayacaklar..

Bugün haber gazetesi 2 trabzonlu oyuncu ile ilgilendiğimizi yazmıs

King1965

Caner Ağca Ksk 'de kalmak istiyor

Twitterinden yazdıkları

Destek olan ksk taraftarına teşekkür ederim,dün aradılar ve konuştuk,menajerimle olayı bi an önce çözmelerini istedim.sonucu bekliorum..

ercan0655

nasıl bir transfer planlaması yapıldı hangi bölgeye transfer yapmalıyız kimler kaldı kim gitti ben biraz fransız kaldım azıcık açıklayın daa yoksa bu gazetelere göre biz 55 kişi transfer etçez?

teksas3455

Trabzonlu haber gazetesinin her transfer döneminde ortalığı karıştırmak için yaptığı klasik haberlerden biti. İtimat etmiyorum bile

Shane_Falco

Trişkadan safsatalar. Ortalığı karıştırmaya kasıyolar. Yemeyelim şu yemleri artık gaza gelmeyelim hemen...

yirmiuc

Alıntı yapılan: yirmiuc - 21 Haziran 2013, 18:05:41
Muhtemel aciklamalar :
"Transferde acele edip hata yapmak istemiyoruz."
"İnce eleyip sık dokuyoruz."

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Bekledigimiz aciklama geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Aslankaya

AlıntıDış transferde atağa kalkan Samsunspor, geçtiğimiz günlerde altyapısından yetiştiği Trabzonspor ile 5 yıllık sözleşme imzalayan savunma oyuncusu Abdullah Karmil ile kiralık olarak prensip anlaşmasına vardığı ileri sürüldü

AlıntıTrabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay ile görüşme yaptığı öne sürülen 24 yaşındaki futbolcunun, "Oynayabileceğim takıma gitmek istiyorum" dediği öğrenildi.

ee hazırda oynayabileceğin,göz önünde olabileceğin 1461 takımı var.bu ne saçma sapan haberdir..bu haberleri kim yapıyor böyle ya,her sezon samsunspor'dan trabzonspor'a,trabzonspor'dan samsunspor'a futbolcu gidip geliyor ama hiç gerçekleşmiyor.gazeteci olduğunu düşünen bu andavallar yaptıkları yalan yanlış haberden sonra utanmıyor mu

MeL_55

Shane_Falco

Adamlarda para var,kaliteli oyuncuları var,deli gibi taraftarı var,İlgilenen belediyeleri var, her şeyi var. 10 tane topçumuz anca var,para yok, belediye yok, destek yok. Eee kolayı varken adam ne diye zoru seçsinde bize gelsin. Ertuğrul hocayı gömmek gibi bir niyetim yok ama herkes bizim gibi kör gözüyle aşık değil Samsunspora...

s_uzunkaya

ben ertuğrulun beşiktaşa gidceğini ve sırf bu yüzden samsunspora gelmediğini düşünüyordum. kendisi mustafa denizliden dahamı vizyon sahibiki  o bile 2. lige geldi antronörlük yaptı da ertuğrul hemde bize vefa borcu olduğu halde beğenip gelemedi!!! bencede ayıp ettin be ertuğrul. oysaki gelsen şimdi ye şehrin tüm dinamikleri harekete geçmiş, hangi topçuyu alalım diye para sıkıntımız olmadan seçici durumda olmuş, adnanlarla uğraşmıyor olmuş olurduk. bende esefle kınıyorum ertuğrulu!!!!!!!!!!

s_uzunkaya

ertuğrulun bize gelmesi samsunsporumuz için miheng taşı olabilirdi. samsunsporumuz için herşeyin değiştiği an olabilirdi.... vefa istanbulda semt adı imiş   :(  .... çok üzüldüm, en çok ta ertuğrulun gözümde bitmesine üzüldüm, çok seviyorduk seni be ertuğrul  :(