2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

5trawberry

Alıntı yapılan: ult55ras - 17 Mayıs 2013, 13:03:15
istediğiniz kadar konuşun tartışın iş paraya bakar. bastır parayı çal düdüğü

Onu ifade etmek istemiştim. Klübe maddi destek olup, siyasileri de örgütleyecek ciddi bi ismin bu işin öncülüğünü yapması gerekiyor.
Beşiktaş, Kasımpaşa ve Trabzonspor Ertuğrul Sağlam'ın peşinde.
Bence bu üç takımdan Kasımpaşa'ya gitme olasılığı daha yüksek fakat, kendisinin dediği gibi Samsunspor olunca işler değişir.

seyf55

Ertuğrul Sağlam gelecekse eğer önümüzdeki en az 5 yılın planı yapılıp getirilmeli bunun içinde siyasi ve maddi destek Samsunspora çekilmeli başka türlü Ertuğrul hocanın getirilmesi bir anlam ifade etmiyor uzun vadede çok güzel işler olabilir bu yönetimle birlikte

Karabudun

Alıntı yapılan: hacettepeli - 17 Mayıs 2013, 12:37:44
hayal kurmak güzeldir amma Ertuğrul Sağlam hayal edilebilecek bir teknik direktör değil. Paramızın da kıt olduğu düşünülürse hiç lafını etmeyin mantıklı değil.

Ne demişiz: Yokluğa(paranın yokluğu) sövüyoruz.  :x((

ngonge

Bence düğüm yabancı oyuncu da olacak. Adana Demirspor'un yabancı terchileri çok iyi oldu. Takımı 1 kademe yükselttiler.
Lawal'ı aldılar çok iyiydi devre arasında tutamadılar MİY'e gitti.
Yerine Roger diye bir adam aldılar o da çok iyi bir ortasaha.
Keza forvetleri Juninho da ligin üstünde.

Nereden buldular hangi menejerler ile çalıştılar bilmiyorum ama yabancı transferi işi tamamen bu işi bilenlerle yapılacak iş. İnşallah saçma menejer teklifleri ile değil gerçekten iyi veriler ile bu iş halledilir.

samuray

etuğrul sağlam.ın gelmesi kendisininde belirttiği gibi o şartalrın oluşması kolay değil gönül ister uzun vadeli bi planlama ile sağlamın gelmesi iyide olur da samsun şehrine takımına ne kadar sahip çıkacak emin başkana gereken destek verilecekmi ,inşallah verilir yinhe kongre rüzgarları esiyor gibi her sezon kongre sonrada geç kalınıyor bu kez geç kalınmaz diye umuyorum

isa55

1461 in hocası gelsin. Adam Tavşanlı gibi takımı play-off oynatmıştı.

fanatik samsunsporlu

sabah haberlerde ertuğrulun kasımpaşa ya da trabzan a gidebileceğinden bahsediliyordu

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: isa55 - 18 Mayıs 2013, 02:28:26
1461 in hocası gelsin. Adam Tavşanlı gibi takımı play-off oynatmıştı.

Aynı fikirdeyim. Adam gittiği takımı ne olursa olsun çok iyi oynatıyor. Ertuğtul'u ben de çok isterim ama geleceğini pek sanmıyorum. Keşke gelse...

Sol Açık

Arkadaşlar, gerçekçi olalım. Ertuğrul Sağlam (ki çok severim adamı) olmaz.

Bizim ihtiyacımızın çok büyük hocalar, çok büyük oyuncular olduğunu düşünmüyorum. Ne olursa olsun, ikinci yarı itibariyle 6.olacak kadar puan toplamış bir takımımız var (bence hocamıza rağmen!). Üzerine önümüzdeki sezon gençlerimizin daha da etkili olacağını düşünüyorum.

2.yarıdaki yapılan türde 7-8 oyuncu gerekli bize (bir kısmı bu sene bizde oynayanlar gibi. örn: Cemil, Abdülkadir, Dimitrov). Önemli olan oyuncu topluluğundan "takım" yaratma özelliğine sahip bir hoca. Bu ligde başarı böyle geliyor. Tersine en somut örnek Göztepe. Para, pul, büyük hoca, kariyerli oyuncu yetmiyor (laf aramızda Göztepe'den Dilaver dahil kimsenin gelmesini istemem).

Ellibeş Numara

1461'in hocasının takımımıza geldiğini varsayalım. Alınacak kötü sonuçlarda hemen bu adam trabzonlu, samsunspor umrunda olmaz. Denilecek gerek yok, mustafa reşit akçay'a..  ;) :evet:

ult55ras

Alıntı yapılan: Sadece Samsunsporlu - 18 Mayıs 2013, 12:51:01
1461'in hocasının takımımıza geldiğini varsayalım. Alınacak kötü sonuçlarda hemen bu adam trabzonlu, samsunspor umrunda olmaz. Denilecek gerek yok, mustafa reşit akçay'a..  ;) :evet:

öyle bişey olsaydı dobi elle defa gitmişti :D

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: ult55ras - 18 Mayıs 2013, 12:54:25
öyle bişey olsaydı dobi elle defa gitmişti :D
Dobi başka sebepten kalıyor benim bildiğim kadarıyla.

isa55

Trabzonluların olmadığı yer var mı?
valisi, başkanı, yöneticisi, topçusu...
güveneceğiz artık.
yerli hocaya 5 hafta bilemedin 10 hafta dayanabiliyoruz.

ult55ras

yönetimin en büyük hatası yerli hoca takıntısıydı bence.

55_OrHaN_55

Adam Kütahya'da Tavşanlı'yı çalıştırırken de Trabzon'luydu. Tavşanlı'nın 2 sene önce nasıl oynadığını hepimiz biliyoruz. 1461 Trabzon bu sene hem Fenerbahçe'yi, Hem Galatasaray'ı ideal kadrolarıyla oynadıkları halde eze eze yendi. Adam sistem kurup takımını oynatıyor arkadaş. Ben Samsunspor'u çalıştırmasını isterim (Öncelikli arzumuz Ertuğrul tabi ki).