2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

Ajan

Alıntı yapılan: MeL_55 - 26 Haziran 2013, 18:23:59
peki buna ne diyelim arkadaslar?

"Eskişehirspor'un teklifi gelene kadar hiçbir takımla görüşmedim"
Sağlam da Eskişehirspor'un yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.

Bugüne kadar kendisine teklif yapan bütün kulüplere teşekkür eden Sağlam, şöyle konuştu:

"Eskişehirspor'un teklifi gelen kadar hiçbir takımla görüşmedim. Eskişehirspor gibi futbol kültürüne sahip, taraftarı futbola tutkuyla bağlı kendine has bir futbol kültürü olan ve geçmişine bakıldığında Türk futboluna damga vurmuş, çok önemli başarılara imza atmış böyle bir köklü camiada görev yapmanın heyecanını yaşıyorum. İsmimiz Eskişehirspor ile anılmaya başladığı andan itibaren kentteki ve taraftardaki heyecanı ve coşkuyu yakından hissetmeye başladım. Bu coşku ve heyecan beni gelecek adına umutlandırdı. Her konuda anlaştık. Allah kaza bela vermezse cuma günü akşamı coşkulu taraftarımızla tanışmak ve onların önünde imzayı atmak için sözleştik."

Sen transfer görüşmelerini bürokratik kanatlara ve işadamlarına bırakırsan adam seni kulüp olarak ciddiye almaz.Beyanında haklıdır bu yönden.

Edit:Geçen yıl bursa maçından sonra Samsun'u da sattın Ertuğrul Sağlam haykırışları ile(ki çoğumuzun eleştirdiği bir hareketti) bugün ki gelmedi Samsunsporlu değil mantığı arasında hiçbir farkta yoktur benim nazarımda. Ertuğrul Sağlam'ın İsmail Başkanın Samsunsporluluğu da umurumuzda olmamalı açıkcası herkes kendi önündeki Samsunsporluluğuna bakmalı.

teksas3455

AlıntıDENiZLiSPORLU SOLKANAT OYUNCUSU AHMET BURAK SOLAKEL SAMSUNSPOR'A ÇOK YAKIN..

Gazeteci Ercüment Gül, Twitter üzerinden.

Haber Linki de bu : http://www.samsungol.com/haber-duyuru-detay.asp?Id=171

teksas3455

seyf55

Bu Ahmet Burak Solakel faydalı olur mu arkadaşlar performansı nasıldı geçen sene ben tanımıyorum 

Ölümüne_Samsunspor

Ölümüne_Samsunspor

benim anlamadığım nokta yılların samsunsporu neden bu durumlarda herkes futbolcu alırken niye biz en sona kalanları almak zorunda oluyoruz...NE ZAMAN GERÇEK YERİMİZİ BULACAĞIZ.

Aslankaya

AlıntıSamsunspor'un kamp programı da belli oldu. Buna göre, 5 Temmuz'da Nuri Asan Tesisleri'nde top başı yapacak olan Samsunspor,

13 Temmuz'a kadar Samsun'da kalacak. Daha sonra oyuncular 2 günlük izinin ardından

16-29 Temmuz tarihlerinde de Bolu'nun Gerede ilçesinde kampa girecekler. Kırmızı-beyazlıların Gerede ilçesindeki kamptan sonra

31 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında da Samsun'a gelmesi bekleniyor.

Ollivanders

Ayberk

iş yapar. bu ligde sol beke kimi getireceğiz ki? şu ligin en iyi sol beki kim abi bir örnek verin. herkes vasat zaten :)

King1965

Ahmet Burak Solakel gelirse ilk macında oynamayacak cezası var geçen sezondan 2 mac men almsttı

Sercan

Alıntı yapılan: Ajan - 26 Haziran 2013, 20:01:07
Sen transfer görüşmelerini bürokratik kanatlara ve işadamlarına bırakırsan adam seni kulüp olarak ciddiye almaz.Beyanında haklıdır bu yönden.

Edit:Geçen yıl bursa maçından sonra Samsun'u da sattın Ertuğrul Sağlam haykırışları ile(ki çoğumuzun eleştirdiği bir hareketti) bugün ki gelmedi Samsunsporlu değil mantığı arasında hiçbir farkta yoktur benim nazarımda. Ertuğrul Sağlam'ın İsmail Başkanın Samsunsporluluğu da umurumuzda olmamalı açıkcası herkes kendi önündeki Samsunsporluluğuna bakmalı.

Sana katılıyorum kardeşim. Ama geçmişi unutmamak lazım. Samsunspor'a kim ne verdiyse, ona göre değer vermek lazım ..

Sercan

Mert

İnşallah değildir.Dimitrov gibi dinamik bir isim takımda tutulmalı.