2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

Aslankaya

her gelmeyenin ya da gidenin arkasından yazıklar olsun diyeceğimize,özeleştiri yapmalıyız.sürekli yazıklar olsun yazıklar olsun.. eski topculardan şuana kadar kim geldi ki samsunspor'a ertugrul sağlam gelsin.. nerde celil,vural,ercan,serkan..

bu şehirde de bu kulupde de sorun büyük.. ertugrul sağlam gidebileceği en iyi şehir takımına gitti. eskişehir seneye ilk 5de bitirir ligi artık.hayırlı olsun

GökhanÇağlar

Varsın Ertuğrul hoca ideallerinin peşinden koşsun, herkesi kendimiz kadar Samsunsporlu sanarak hata yapıyoruz.

Sercan

Ollivanders

altunay

alperen_55

Kişiler,isimler önemli değildir.Ertuğrul sağlamın Geçmişte Samsunspora hizmetleri vardır.saygı duymak gerekir.Ama Samsunsporumuzda sağlam a çok şey katmıştır orası da ayrı bir konu.Samsunspor umuz hiç bir zaman, kişilerin siyasilerin, şirketlerin tekeli altın da olmamalıdır .  buna fırsat vermeyecek kadar. güçlü olmak gereklidir.Maalesef 10 senedir Samsunsporumuz ,acz içerisindedir.Şehirden ve şehiri yönetenlerden hem madii hem manevi destek esirgenmektedir.Ne zaman bu destek verilir takımımıza ozaman sırtımız yere gelmez.

5trawberry

Samsunspor'un Ertuğrul Sağlam'a kattıkları > Ertuğrul Sağlam'ın Samsunspor'a kattıkları.

Ertuğrul Sağlam, babamızın oğlu değil.
Profesyonel insan neticede, kendince en iyi kararı verecekti.

Deseydki ki; Samsunspor'a vefa borcum var, Samsunspor sayesinde her şeyi kazandım. Eyvallah.

Ama, Ben Samsunsporluyum derse,

işte koca yalan.

Benim fanatik üç büyüklü(!) arkadaşlarım var, onlar da Samsunsporlu.
Ama küçük olan Samsunspor kalıyor tabi, Ertuğrul Hoca'nın ki de öyle.

babasamsunlu

NERDEN BİLİYORSUN SAMSUNSPORLU OLMADIĞINI.
SENİN MANTIĞINA GÖRE İSMAİL UYANIKTA SAMSUNSPORLU DEĞİL.
EN ZOR ZAMANLARDA ONUN ADINA GELSİN DİYE PANKARTLAR BİLE AÇILMASINA RAĞMEN GELMEDİ TAKIMI KURTARMAK İÇİN.
ULAN İSMAİL UYANIK HANGİ TAKIMI TUTYON SÖYLEDE BİLELİM.
SENDE ADAM DEĞİLMİŞSİN  TÜH SANA YAZIKLAR OLSUN BÜYÜK BAŞKAN.

Akyol

Samsunspor'umuz için her şey mükemmel olacağı gün hocamız Ertuğrul olmaz. Ertuğrul bugün için değerliydi o günlerde biz zaten ayaktayız, istediğimizi alabiliriz... Aşırı değer veriyoruz, onlar profesyonel düşünüyor önümüze bakalım...

babasamsunlu

HANGİ DEĞERDEN BAHSEDİYORSUNUZ SİZ.
ADAMI 2003 - 2004 SEONUNDA NE ANASI KALDI NE AVRADI GİDERKEN..
SAHİ NE YAPIYORDUNUZ SİZ OZAMAN ÇOK BİLENLER..
SAHİLDE GÜNEŞLENİYORMUYDUNUZ ?

5trawberry

Adamlık konusunda bi eleştirim yok ki.
Futbol camiasının en efendi adamıdır zaten, ona bir şey diyemeyiz.

Ama,senin benim onun gibi bir Samsunsporluluk duygusu yok onu demek istedim.
Çünkü herkes öyle bir noktaya kapılmıştı ki, Ertuğrul Sağlam Samsunsporludur gelir, görev alır, yükselmeye başlarız vs vs.

Öyle bi olay yok yani onu demek istedim.
Bugün Samsunspor'da imkan konusunda artılar ağır basmış olsaydı, gene gelmeyecekti belki de.

seyf55

arkadaşlar adam gitti başka takımla anlaştı bırakın adamın yakasını birbirimizi kırmaya gerek yok herkesin kararı kendine anlamak lazım

Ollivanders

Şu bir gerçek hiç biri sen ben o gibi düşünmüyor. Bu da adama koyuyor. Profesyonel olanlarla yolumuz kesişmez inşallah. Biz futbol romantiğiyiz abi. Belki son zamanlarını izledim ama Samsunspor taraftarı olarak Ertuğrul Sağlam'a hiç bir zaman içim ısınmadı , farklı bir şeyler sezdim ben.Belki hata bede ama bilmiyorum Umarım başarılı olur orası ayrı.

lato

Bence Ertuğrul'un adamlığını tartışmak yerine işimize bakalım. Besim Durmuş 80bin lirasını ödeyecek para yoksa kasada yapılan toplantıdan şu an için kulübe para ödenmediği aşikardır. Facebook gruplarında, Twitterda tekrar organize olunup gündeme getirilirse iyi olur yoksa herkes kulağının üstüne yatmış gibi yeniden.

samsunluhakan

gereğinden fazla değer verilmiş ertuğrula eskişehir içinmi bizi reddetti söyleyecek söz yok boşverin kimin ne olduğunu iyi anlamış olduk