2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

diocid

Bu taraftar, bu site boşmu konuşuyor kardeşim, Adnan'ı bu kadar istemeyen adam varken alınması taraftara hakaretten başka birşey değil, topluluk olarak hiç mi nazımız geçmiyor, burada boş boş mu konuşuyoruz yani? Nedir bu Adnan sevgisi ?

Kaya

Caner Ağca çok önemli bir transfer.Kariyerinin en iyi döneminde.Hızlı,çabuk ve teknik.Olursa çok işimize yarayacak.

samsunluhakan

King1965

samsunsporlu1994

Hakan Bayraktar hem futbolculuğuyla hem de karakteriyle bir değerdir. Gönül isterdi ki 1 yıl daha Samsunspor forması giysin ve jübilesini burada yapsın. Ancak Hakan Bayraktar Karşıyaka ile anlaştı. Hayırlısı olsun. Bize gelince bugün Cemil'in imza atması önemliydi. Cemil güven veren kaliteli bir oyuncu. Şampiyonluk yolunda mutlaka katkıları olacaktır. İnşallah Abdülkadir ve Dimitrov ile de anlaşılır. Genel olarak transferde çok geç kaldığımız söylenemez ama 1. kamp dönemine kadar transferlerin çoğunun tamamlanması kampın verimliliği açısından önemli bir konu. Bir önemli konu da Adnan Güngör meselesi. Adnan Güngör'ün Trabzonspor'a giderken söylediklerini bu camia unutmadı. Başkan Emin Kar'ın bunu bildiği halde eğer Adnan Samsunspor'a imza atarsa bu kesinlikle bir yönetim hatasıdır. Eğer şampiyonluğa oynayacaksak daha kaliteli takıma direk katkı yapacak oyuncularla anlaşmalıyız.

fanatik samsunsporlu

roberts giderse 3 yabancı alacağız.aslında en önemlisi bu.caner iyi futbolcu.sol beke de sakıp aytaç güzel olur

King1965

King1965

Kais

samsunsporlu1994

SSKLA

SSKLA

Aslankaya

iç transferde cemil tamam da , abdulkadir ve dimotrov'un durumuda netlik kazansa artık.

caner ağca iyi transfer olur ama adnan güngör transferide bir o kadar kötü.10 aydır futbolcu izliyoruz diyorlardı,2.ligde,3.ligde yokmu 22-23 yaşlarında umut veren topcu.. adnan ısrarını anlamıyorum.

benim merak ettiğim bir diğer konu ise yabancı transferler  :-\

1 hafta sonra takım toplanacak , biraz yavaş hareket etmiyor muyuz?

Gaziosmanpaşalı3455

Bomba transfer adnan güngör ..

Kandırmayın milleti bizim ihtiyacımız yok bizi satanlarla onun gönlünde vardır bir hayallerin takımı biz unutmadık !!!