Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

Kaya

TÜRK futbolu o kadar kirli ki,bu kirliliğin içinde temiz olmaya çalışmak temiz olmaya çalışanları yakmak demektir..Eski futbolcusu eski takımına yatar,eski hocası eski takımına yatar,bu iş böyle geliiiir gider Karabük,Antep gibi takımlar hak etmediği puanları toplar ama biz oyunu hiçbir zaman kuralına göre oynamayız..Ben bizim takımda yenilmek için bekleri ters oynatan,stoperini ön libero oynatan hocalar gördüm,teklif etmelerine rağmen maçı satın almadım satın alsaydım küme düşmezdik diyen başkan gördüm..Biz gidiyoruz Ertuğrul Sağlam kendine iyi bak.Belki bir 5 sene sonra daha görüşemeyiz.Temizlik sanaaaa bataklık bize..Eyvallah... ;)

RT55

önce kayseri,şimdi bursa... >l<

emre

Ertuğrul Sağlam 1 şartla kalıyor!

Bursaspor'da mayıs ayında gerçekleştirilecek olan genel kurul öncesi hareketli günler yaşanıyor. Başkan İbrahim Yazıcı'ya, muhalifleri tarafından rakip çıkarılması beklenirken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam da bu konuda fikrini net bir şekilde ortaya koydu. Yeşil-Beyazlılar'a tarihindeki ilk lig şampiyonluğunu yaşatan Sağlam, "Başkan devam ederse ben de varım. Yoksa giderim" diye konuştu.

( Teksas )

Emre kardeşim,Ertugrul hoca bu haberi yalanladi
Basin toplantisinda tepkisini ortaya koydu
Bizans oyunu gene hortladi
bursaspor nezaman ayaga kalksa Bizans oyunu başliyor
Bizi ciddiye almadilar şampiyonlukla hegemonyalarini yiktik
Bizansin derdi Bursaspor olmuş,demekki zamaninda iyi koymuş !

AhmetDenizci

Futbolun yaşayan efsanesi!

http://www.ligtv.com.tr/haber/futbolun-yasayan-efsanesi

LigTV, en güzel 10 golünü seçmiş.

FaTiH_HaN

Attığı en güzel ve yıkıcı gollerin ts ye olması tesadüf olamaz ve 1. gol de zaten ts ye attığı gol seçilmiş.

Ertuğrul Sağlam

En güzel golü bizde oynarken trabzona atması sevindirici ama en güzel goller arasına girebilecek bir sürü Samsunspor forması ile attığı gol var. bjk den 8 gol seçmeleri herzamanki istanbul medyası klasiği ve manidar.

özkan

Facebookda deplasman hesabı adlı facebook adresinden alıntıdır.

Kurban bayramında 200 adet yoksulllara kurban bağışladığını,
Sezon sonu umreye gidip geldiğini,
Cuma vakti futbolculara izin verdiğini
Yardıma muhtaçlara ve şehit ailelerine yardım ettiğini
Samsunspordan transfer edilen Murat Yıldırımın transferi için arada kalan 100 milyarı kendinin hibe ettiğini,
Ediz Bahtiyaroğlunun ailesinin 7. gece mevlidine iştirak eden tek teknik direktör olduğunu

BİLİYOR MUYDUNUZ

buonanotte

Boşuna demiyoruz adam gibi adam diye.

cembaba

Nice yıllara Adam gibi adam. Doğum günün kutlu olsun...

Karabudun

Yaklaşık bir saat önce Bursaspor' daki görevinden istifa etti. Yalan yok, heyecanlanmadım değil. Umut fakirin ekmeği!

jean

europe_55

Bence simdi geri dönmenin tam zamani.

Ertugrul hoca Samsunsporumuza, Samsunsporumuz da Ertugrul Saglama cok yakisiyor...

kalptenþimþek

qunqor55

gel be kral al şu takımı  beraber inletelim istanbulu trabzonu