Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

maço

Herkesin emeğine sağlık.
Çok güzel olmuş site.

Levent ÖCAL

Emeği geçenlere teşekkür ederiz. Güzel ve kullanışlı hale gelmiş forum.

fanatik samsunsporlu

Manisa FK,Sakarya'yı taşımış sanki.Teknik direktör İsmail Ertekin,futbolcular Dilaver Güçlü,Zahit Fındık,Ferhat Yazgan.
Çok iyi takım kurdular.İsmail Haktan,Sinan Kurumuş,Ufukhan Bayraktar,Nizamettin Çalışkan ve Serdar Deliktaş ta onlarda.

55_OrHaN_55

Erhan Şentürk az önce Amed'e gol attı. Gel de kafaya takma :) Ayrıca kırmızı kart görüp eksilen takımlar bugün 3 puan alan taraf oldular. Vee yine Sarıyer, yine Yaser Yıldız ve yine son dakikalarda 1-0 kazanılan bir maç ve 3 puan. Enteresan gerçekten.

maço

Haftasonu u17 takımımızın Buca ile maçını 90 dakika youtube tan canlı izleme fırsatı buldum.
Alt yapıda çok iyi olabilecek gençlerimiz var. Umarım değerlendirilir.
Sağ kanattaki Ali Kerem, ortasahada hakan , solda emirhan, özellikle geri dörtlümüz yunus emre, hamza .
maşallah baya iyiydiler.
Umarım bozmazlar kendilerini de çok daha iyi yerlere hem kendilerini hem de takımımızı getirtebilirler.

Bir anda anılarıma gittim. Samsundayken paf maçını izler oradan da stada A takım maçını izlerdik.
İlgi alaka da çok iyiydi o zamanlar.
Buca maçında da aynı şekilde halkımızın ilgisi olmuş. Sevindim.

Aslında altyapı ile ilgili konu var mıdır bulamadım . Yoksa bir bölüm açabiliriz .
Artık youtube tan canlı yayın yapılıyor . Ben fırsat buldukça takip ediyorum .

Ollivanders

orta sahada oynayan Sefa da iyi futbolcu. İlk maçta çok çok iyiydi. Buca maçında gününde değildi. O da takip edilmeli.

maço

Evet, Sefa'nın özellikle fiziği çok iyi.
Yanındaki Semih'ti sanırım ismi o kardeşin yetenekleri kısıtlı.
Sonradan giren 2005 doğumlu Ali Kılıç ise topla oynamalarıyla heyecanlandırdı, golünü de attı.

orucreis

site görüş ve önerileri bulamadığım için buraya yazıyorum.
Site şun yarı ingilizce yarı Türkçe olarak geçiyor ve okunan mesajlar tekrar sayfada kalıyor.

orucreis

ve mesaj gönderdiğimde hata aldım sonra sayfada geri gelip tekrar göndermek istediğimde bu mesajı tekrar gönderdiniz uyarısı geldi

evolution55

hocanın toplantısını izledim de, ne kadar güzel konuştu

AhmetDenizci

Hocanın basın toplantısında konuşmaları gerçekten çok güzeldi. Uzun zamandır böyle inanarak konuşan ve karşısındakine de bu düşüncelerini ve inancını yansıtan bir hoca gelmemişti. Gerçekten çok mutluyum ve inançlıyım.

maço

hocamızın maşallahı var. Allah nazardan saklasın.
Koşan ısıran takımı oluşturursa zaten şampiyon oluruz.

_SoN_

Arkadaşlar lig başladı, şu forumu bir yoluna koyalım lütfen, bu konuda yetkili arkadaşlara özellikle rica ediyorum.

ngonge

Emeği geçenlere teşekkürler, site gerçekten çok iyi olmuş.

binikalamadım