7 - Burhan Coşkun (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:50:48

« önceki - sonraki »

Dartagnan

ben bu adama hic isinamadim gecen sezonlarda geldigindede nefret etmistim.Guvenmedigim,oyun sirasinda cogu topu ezen bi adam iste.

ulan su forvetlere de kaldik ya  ???

#BAFRALI#

Nuri Asan

Erciyesli yöneticiler 2.hatayı yapıp ''Burhan bize gol atamaz derse'' bu hafta en az 2 gol beklediğim futbolcu.

Jnr.Serkan

eski takımına karşı ayrı bir hırsla ve uzun süre sonra kadroya girmesiyle hırslı olabileceiğini düşündüğüm bir oyuncu.ama ne kadar iyi olur sadece ? ? ?

Akyol

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 17 Kasım 2009, 15:14:40
eski takımına karşı ayrı bir hırsla ve uzun süre sonra kadroya girmesiyle hırslı olabileceiğini düşündüğüm bir oyuncu.ama ne kadar iyi olur sadece ? ? ?
burhan gooll goooll goooll  ;)

SametYılmaz55

inşallah arada bir attığı süpriz gollerinden bir kaçtanesi atar bu hafta

gozgoz yýlmaz

Çok ısınamadığım bir oyuncu ama golle dönüş yapması çok güzel. Kutluyorum kendisini.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 17 Kasım 2009, 15:03:15
Erciyesli yöneticiler 2.hatayı yapıp ''Burhan bize gol atamaz derse'' bu hafta en az 2 gol beklediğim futbolcu.

2 gol beklediğim halde,1 gol atarak beni şaşırtan futbolcu.

bknz:olsun bunada şükür

KocumVolkan

konyaspor maçının içine eden.. giden 3 puanın sorumlusu + bilumum lafları hak eden KAZMA forvet

Ölümüne_Samsunspor

Goller kacabilir olsun takımımız güzel oynadı ezilmedi elinden geleni yaptı ezdi ama ib.ne hakem macı aldı eliyle verdi SAMSUNSPORLU OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM...!!

Ollivanders

06 Aralık 2009, 18:06:37 #70 Son düzenlenme: 06 Aralık 2009, 18:07:02 Serpico55
Beceriksizsin o kadar.

gozgoz yýlmaz

Golün pasını verdi, çok önemli bir gol kaçırmasına rağmen yürekten oynadı Konya maçında.

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 06 Aralık 2009, 19:26:13
Golün pasını verdi, çok önemli bir gol kaçırmasına rağmen yürekten oynadı Konya maçında.

Kaya

Evet bencede burhan belkide SAMSUNSPOR forması altında ilk kez bu kadar iyiydi ve ilk kez bu kadar ayakta kaldı sol çaprazdan kaleciye vurduğu gol olsaydı maçın adamı olacaktı.Maddi konuları kafasına takmaz da kendini sadece işine verirse yararlı olmaya başlayacak gibi gözüküyor.

atakan

burhan topu ilerde tutabilen mücadeleci,güçlü defansı yıpratan bir oyuncu.tabi bi okadarda becereksiz.