7 - Burhan Coşkun (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:50:48

« önceki - sonraki »

emre

golcümsü güzeldi golümtrak gibi  ;D ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Ağustos 2009, 21:43:07
mustafada eksisozluk terimlerine basladı golcumsu vs :D

konsepte ayak uydurmaya calısıoyorum :)

(bkz:s..git bi çay koy) ;D ;D

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ağustos 2009, 21:44:50
konsepte ayak uydurmaya calısıoyorum :)

(bkz:s..git bi çay koy) ;D ;D

:)))))))

5BrK5

bu adam bana güven veriyo bence şuan takımdaki en sağlam  oyunculardan biri. .

Kaya

Mücadeleci ama ne yazık kı yalı kazığı ....

Baskent_Samsunspor

burhan aslında samsunsporda iyi bir yedek olurdu ancak durum malum

berlinli55

bu kayseri erciyesde sag acik oynuyodu. hic de fena degilde orda forvetten daha iyi oynuyodu

sersa

Alıntı yapılan: berlinli55 - 14 Ağustos 2009, 21:39:14
bu kayseri erciyesde sag acik oynuyodu. hic de fena degilde orda forvetten daha iyi oynuyodu
burhanı sağ açık düşünemiyorum ;D ;D ;D ;D

şimşek_55

Sag Acıkmı. Burhan  kule forvet dedıgımız  tarzda  olan bır oyuncu  sag acık oynatmak ıntıhar etmek olur bır teknık adam ıcın

kerem55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Ağustos 2009, 22:53:24
Sempatik bir adam. Elinden geleni yapmaya çalışıyor. Eğer dahada çalışırsa ve duracağı yerleri biraz daha öğrenirse gol kaçırma gibi imkanı olmaz. Ayrıca geçen sezon ilk maçında erciyese 2 gol atıp bizi o sezon umutlandıran ama sonradan yine eski haline dönen futbolcumuz

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Ağustos 2009, 18:55:07
AYNI POZİSYON GOL OLDU
Samsunspor'un Bank Asya 1. Lig'in ilk haftasında karşılaştığı Kardemir Karabükspor maçında kırmızı kart gören Burhan Coşkun, asla küfür etmediğini söyledi. Kendisinin çekildiği ve ardından pozisyonun gol olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, "Yan hakem gözünün önünde bana yapılan faulü vermedi. Aynı pozisyon gol oldu" dedi.

KÜFÜR ETMEDİM
Haklı olarak yan hakeme itiraz ettiğini ifade eden Burhan Coşkun, "Kırmızı kart gördükten sonra sahadan çıkarken, hakemin bana küfür ettiğim için kart gösterdiğini duydum. Hemen geri dönerek küfür etmediğimi söyledim. Hakem raporuna da aynı şekilde yazmış. Bu beni çok üzdü. Ben futbol hayatımda asla küfür etmem ve buna da karşıyım" dedi.

Bende sanmıyorum küfür ettiğini, yani bi insan kırmızı göreceğini bile bile küfür etmez, bazıları eder ama Burhan'dan beklemem açıkcası

55.hakan

bana pek inandırıcı gelmedi burhan küfür etmemiş olabilir ama hakeret içeren söz söylemiş olabiir
en azından ''lan'' demek bile kırmızı kart görmek için yeterli bir sebep,küfür etmedim diyor ama hakaret ettim de demiyor para cezası almamak için diyor olabilir

ihraç gerektiren ihlallerden biri:saldırgan, hakaret edici veya küfürlü bir şekilde konuşursa ve/
veya baş ve el kol hareketleri yaparsa, 

ancak hakemin kart kararı yanlış daha öncesinde burhan'ın çekilmesine faul verseydi bütün bunlar olmayacaktı..

celebi

burhan geçen sezonda erciyes maçına iyi başladı ancak ondan sonra maalesef dikiş tutturamadı. bu senede karabük maçında da istekliydi ancak ilerleyen haftalar umarım daha iyi olur yada aynı istekle oynar

Akyol

Alıntı yapılan: celebi - 28 Ağustos 2009, 08:37:03
burhan geçen sezonda erciyes maçına iyi başladı ancak ondan sonra maalesef dikiş tutturamadı. bu senede karabük maçında da istekliydi ancak ilerleyen haftalar umarım daha iyi olur yada aynı istekle oynar

55sirinler55

Alıntı yapılan: celebi - 28 Ağustos 2009, 08:37:03