İsa Turan - Sportif Direktör

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:40:37

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

@çelebi

Abiçok muallakta bi kelime olmuş , neye kime ne için kim için katılmıyrsun? 8) :)

cembaba

Alıntı yapılan: celebi - 27 Eylül 2010, 22:05:40
katılmıyorum

Hüseyin Hoca'nın yanında mı olalım diyorsun abi :)

kalptenþimþek

celebi

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 28 Eylül 2010, 00:01:12
@çelebi

Abiçok muallakta bi kelime olmuş , neye kime ne için kim için katılmıyrsun? 8) :)

isa turan meselesine

YaşarDoğu

çelebi abi, yine muallak bi cevap vermişsin , ince siyaseti biliyorsun aynı Demirel gibisin söylüyosun ama anlayan yok :) ;D

Ertuğrul Sağlam

İsa Turan geçen sezonki görevine yeniden dönerek Sportif idrektör oldu....
Hayırlı olsun.

Ollivanders

Basarılı bir donem bizi bekliyor yani. hadi hayırlısı.

celebi

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Ekim 2010, 12:12:41

KARDEŞİM İNŞAALLAH DEDİĞİN GİBİ OLUR

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Serpico55 - 06 Ekim 2010, 12:12:41

Hangi başarılı dönem  ???, geçen seneyi başarı olarak görenlerin bu sene niye hedef koyamadıkları bellidir.

Dün gece Erciyes maçının özeti izledim.maçtan sonra erciyesli bir futbolcu aynen şunu dedi ;

- Bizim arkadaşlarla sene başında koydugumuz bir hedef var.Oda ilk 2 den Süper Lige çıkmak.

Hangimiz daha böyle bir hedefi, başarılı olmayı bir futbolcudan yada teknik heyetten duyduk?Yazılanları bile 2-3 gün sonra gazetede tekzip etmeden, ikili görüşmelerde yalanladılar.

Ollivanders

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 06 Ekim 2010, 12:50:40
Hangi başarılı dönem  ???, geçen seneyi başarı olarak görenlerin bu sene niye hedef koyamadıkları bellidir.

Dün gece Erciyes maçının özeti izledim.maçtan sonra erciyesli bir futbolcu aynen şunu dedi ;

- Bizim arkadaşlarla sene başında koydugumuz bir hedef var.Oda ilk 2 den Süper Lige çıkmak.

Hangimiz daha böyle bir hedefi, başarılı olmayı bir futbolcudan yada teknik heyetten duyduk?Yazılanları bile 2-3 gün sonra gazetede tekzip etmeden, ikili görüşmelerde yalanladılar.

Ben senin demek istedigin anlamda yazdım abi onu :)

Hani o kadar kotu futbol icin sadece bu hamleyi yaptılar ya abi o bakımdan . Demekki tek sorun buymus.

YaşarDoğu

Ben senin demek istediğini anladım kardeşim, benim sözüm geçen seneyi başarılı olarak görenlere...Yazındaki inceyi anladım ;)

Ollivanders

Allahtan bir 5 maclık seri yakalamısız abi. Bank asya daki yıllar o kadar kotu gecmiş ki gecen sezon alınan 5 maclık galibiyet serisi yonetime mutluluk , umut veriyor. Ya 5 maclık seri sonrasında alınan 4 maclık maglubiyet ve basarısızlıklar ne olacak ? . Diyorum ya basarısızlıklara alısmıs bir yonetim var ortada . Ne olacak senelerdir aynı tabloya bakıp duruyoruz bu senede basarısız olsak ne olacak ki . Uzerlerinde baskı yok , Baskıyı saglayacak taraftar grupları yok . Bu ayrılmıslıgın en cok yonetime yaradıgını kimse gormuyor ama biz tam gaz birbirimizi yemeye devam edelim. Bu seneye cok umutlu basladık ama benim artık superlig umudum sıfır.

Serkan

Adana maçından beri evinde maç kazanamamak ne demektir bunun hesabını kim nasıl verecektir...

beşnumara

Şuan Samsunspora oyuncu izlemekte.Seneye büyük bir ihtimal kulüpte çalışmaya devam edecek.İnşaallah kemal gibi murat gibi 2-3 oyuncu bulur da takıma kazandırır isa hoca.

kalptenþimþek

şu süperlige çıkalım da oyuncu gani, isaya musaya gerek yok..