Yeni Yönetimden beklentilerimiz nelerdir ?

Başlatan King1965, 22 Temmuz 2012, 20:46:49

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Kesinlikle en önemli olaylardan bir tanesi bu.Stadyum çevresinde korsan ürün sattırmamalıyız.Artık Zabıta ile iş birliğimi yapılır prosedür nedir bilmiyorum ancak bunun önüne geçilmeli.Ayrıca Mesela bjk Feda diye bir tshirt çıkarttı 100.000'i geçti satışı.Bizde bu tarz bir tshirt çıkartıp azda olsa sıcak para girişi sağlayabiliriz ve camiayı dahada bütünleştirebiliriz.En azından ben arkadaşlarımın hepsine aldırttırabilirim en basitinden o tshirti.Kimsenin yeni yönetimden başarı beklentisi yok,öze dönelim yeter.Başarı ileri ki yıllarda en kral şekilde gelicektir sizlerle

King1965

Dogru olur en guzelı hemde.. yaz ayları gecmeden bır tshirt cıkarılsa slogan bulunsa SAMSUNSPOR'UMUZUN bu kötu gıdısatı ıcın.. Şehir olarak tekrardan kenetlensek

bluegreen55

Bende Cas'amı Uefa'yamı, Fifa'yamı nereye gerekiyorsa geçen seneki maduriyetlerdn dolayı oraya başvurulmasını istiyorum.
Anladığım kadarıyla yönetimde iş veya siyasi endişelerden dolayı Samsunsporun haklarını savunmaktan çekinecek kimse yok.
Olaki UEFA yada Fifa fenerle sivası düşürün dedi bizim hiç oralı olmamamızdan dolayı 2. ligden 2 takım daha koyarlar süper lige biz öle bakakalırız. Hiç olmadı artık sessiz kalmayacağımızı bilirler.

King1965

bu saatten sonra oyle bırsey yapılırmı acaba ? aslında tam uefanın kafası karısıkken olursa yapılır yanı..

red_white

dün Mehmet abiye söylemiştim 20 Ocak Ruhu veya Cesaret Armanda Saklı vb bir slogonla t-short çıkartmak ve bu t-sortlerı sadece storede değil taraftarlarımızın kuracağı standlarla satışa katkıda bulunmamız gerekir diye düşünüyorum

_SoN_

Bizim ne beklentimiz olabilir ki,artık onların bizden beklentisi olmalı,onlar zaten yapacaklarının en iyisini yaptılar.Hepsinden allah razı olsun.

Forvetim

altyapıya amca dayı hatırına gençler almak yerine gerçekten kabiliyeti olan saklı cevherleri bulup getirmeli yeni serkanlar celiller ercanlar yetiştirmeli, çiftliğe store açılmalı; 10 m2 bir yerde olsa çiftlikte Samsunspor Store olmalı, arkadaşlarında dediği gibi yakalı yakasız t-shirt penye vs. ile birlikte kombine kampanyası yapmalı. (v.köprüye kadar tüm ilçelerde geniş çaplı)

usare

Artık onlar bizden isteyecek biz yapacağız. Hep istediğimiz şey oldu, abilerimiz emredecek biz yerine getireceğiz. Gerekirse çiftlikte standlar kurup, kombine,atkı,tişört, forma satışları yapmalıyız.

5trawberry

Maddeler halinde sıralayacak olursak;

1-İdman sahasında taraftarın yeri olmalı. Hafta içlerinde yapılacak organizasyonlarla takıma destek ruhu verilmeli.
2-Bir çok arkadaşın dediği gibi, korsan ürün olayına artık son verilmeli. Şehrin çeşitli noktalarındaki korsancılar artık son bulmalı.
3-Lisanslı ürün olayı genişletilmeli. Her kesime hitap eden kaliteli ve fazla pahalı olmayan ürünlerin üretilmesi ve satılması için gerekli kişilerle irtibata geçilmeli.
4-Bu gibi projeyi ürettikten sonra, şehrin işlek noktasında bir SamsunsporStore olmalı. Gerekirse aramızda toplar biz veririz kirasını ama olmalı artık. İki kez geçen üçüncü de ürün alıp geçmeli.

Ekrem

Abilerimiz düşünmüştür ama Herkesinde dediği gibi storeye önem verilsin artık

Yunusemre55

Bankasya Büyük Başkan Emin Kar sayesinde inlicek!!!!

ugrass

23 Temmuz 2012, 16:38:13 #41 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2012, 17:46:51 farUqras
Taraftar kartı olsun ve o karti alanlarin ayricaliklari olsun mesela bilet alma sirasi once onlarin olsun bunun gibi ayricaliklar dusunulebilir

Mert

Alıntı yapılan: farUqras - 23 Temmuz 2012, 16:38:13
Taraftar kar olsun ve o karti alanlarin ayricaliklari olsun mesela bilet alma sirasi once onlarin olsun bunun gibi ayricaliklar dusunulebilir

Sıradaki adam bunu dinler mi? Ayrıcalıklı olmak isteyen kombineli olur en fazla.

Ajan

Korsan ürünün önüne geçmek için zabıta ile olacak iş değil bizzat içlerinde bu işe yol veren rant kazanan insanlar var maalesef.

Cheregi

Samsunspor halısahasına Samsunspor formasından başka forma ile girilmesinin yasaklanmasını talep ediyorum.
GS, FB, BJK, TS formaları ile girilmesi yasaklansa da olur ama hukuki açıdan bir sorun olur mu bilmiyorum.