Yeni Yönetimden beklentilerimiz nelerdir ?

Başlatan King1965, 22 Temmuz 2012, 20:46:49

« önceki - sonraki »

radikal-fma

yeni yönetimimiz den beklentilerimizden çok bu fedakar ve cesur insanların oluşturduğu yönetimin biz taraftarlardan ve şehirden ,mülki amirlerden, iş adamlarından beklentileri nedir bu önemli. öncelikle %100 Samsunspor lu bir yönetimle karşı karşıyayız  bizde taraftar olarak en azından kombine alıp stadı fulll doldurup yenilsek te tabi ; lisanslı samsunspor ürünlerini almalıyız sevgi ve saygı ile ...

ramcQ_55

bence transfer yapılmayıp yeni yönetimin bi önünü görmesi ve acemiliğini atması lazım hali hazırda bi takımın var o takımla bu sene hedef ligde kalmak olmalı yoksa kazım yılmaz gibi transfere 35 milyon harcayıp küme düşüp rezil olunmasıda var
işiniz zor allah yardımcınız olsun

yanlız şu 85 dene içralık dosya var deniyor kim bu dosyaların sahipleri bi acıklarsanız cok seviniriz... :ok :o :-[

mehmet yılmaz

Ben de bir başlık açacağım, yeni yönetimin taraftardan beklentileri diye... :)

uykan

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Temmuz 2012, 23:14:54
Ben de bir başlık açacağım, yeni yönetimin taraftardan beklentileri diye... :)

2004-2005 senesi gibi olmasın hocam

Ajan

Bu mali tabloda zor gibi ama yönetimde inşaat sektöründen insanlar varken başkanımız Emin Amca'yken bir 20 Ocak Anıtı dikilse şu şehre ne kadar da güzel olur

ChucKeR

şu klübün etrafındaki parazitlerin tamamen temizlenmesini istiyorum.
şu gazoz kupasındaki gibi alt yapıdan çıkan çocuklar birilerinin akrabası çıkmasın artık.

55.hakan

22 Temmuz 2012, 23:42:37 #21 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2012, 23:49:21 hakanelgun
Bir an önce şu ligden çıkmak hedef olmalı yoksa kulübü devredecek başkan adayı çıkmayacak.Herkes süper ligde başkan olmak istiyor mübarek reklamı iyi ya...

isa55

ilk senesinde ligde tutunabilecek bir kadro ve ligi bilen teknik direktör.

SSKLA

Ninja polar :D (biliyorum çok saçma komik bir beklenti ama benim için sportif başarının pek bir önemi yok yeter ki tribün sağlam olsun yani kısaca benim için şu olsada olur "shit football and good firm" ;) )

Tufan

önce yapabilirsek ihtiyaca yönelik transfer, Adem'in elde tutulması.
Profesyonel store ki zaten bunu abilerimizde biliyor sonucta benden daha fazla rakip takım storeu görmüş insanlar.
ben şahsım adına tavsiye veremem haddim değil ama her türlü amelelik işinde emrinizdeyim.

Shane_Falco

Yeni yönetimde zaten taraftarlardan oluşuyor.Bir beklenti içerisinde değiliz her zaman her koşulda arkalarındayız....

gurkan

23 Temmuz 2012, 01:40:09 #26 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2012, 01:43:15 gurkan
Bı beklentım yok acıkcası gorevlerını kusursuz yapıcakları bulundukları sartlar ne kadar zor olursa olsun en ıyısını yapacaklarından zerre kadar suphem yoktur kendı adıma kombıne ve formamı alıp elınden geldıgınce destek verecegım gerısı cıkarsakta saolsunlar dusersekte varlıkları Samsunsporlu durusları yeter ;)

Mert

Hiçbir beklenti içersinde değilim.Bu görevi en iyi şekilde yapacaklardır.Bir taraftar olarak elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.

cgr

Gercek Samsunspor'lularin oldugu yonetimden bi beklenti icerisinde zaten olamayiz... Bizlerin icinden gelen, anlayan kisiler kulubu yonetecek artik...

Yalniz benim tek bi beklentim var. Akan abi'yi 1461 deplasmanina goturmeyin :)

Nuri Asan

her hangi bir macta  buyuk kaptan  emin abi ve yonetimdeki herkesi protokolde formali gormek.   
korsan atki forma satisinin lutfen onune gecelim stad cevresinde binlerce atki forma  satiliyor takimin parasi disari gidiyor bunun onunee mutlaka gecilmeli