Yeni Yönetimden beklentilerimiz nelerdir ?

Başlatan King1965, 22 Temmuz 2012, 20:46:49

« önceki - sonraki »

King1965

22 Temmuz 2012, 20:46:49 Son düzenlenme: 25 Temmuz 2012, 20:28:35 Cheregi
Syn . Efsane kaptanımız EMİN KAR Başkanlığında , Syn Sitedeki abilerimizin yönetimindeki Yeni Yönetimden beklentileriniz nelerdir ?
Buradan guzel birseyler cıkarabilirsek yararlı olabilirz kulübümüze..

Ollivanders

cem

trabzon zübbelerini mümkünse bırakın kulüp kapısından içeri almayı tesislerin 100metre yanına bile yaklaştırmamaları en büyük dileğimdir..

Desiqner

Aynen şeffaf bir yönetim , altyapıda artık yapılması gereken değişiklikler , Scout ekibinin kurulması(genç yetenekler şart) ve Samsun Store ile ilgili artık yapılması gereken çalışmalar...

ugrass

Eski efsane topcularimizi celil serkan aykut ercan kologlu vural gibi topcularimizi kuluple tekrar baristirmak

King1965

Süper lige çıkmak için genç bir jenerasyon kurmalarını ve bu jenerasyona abillik yapacak yetenekli 3-4 topcu  almalarını rıca ediyorum..

bu futbolculara samsunspor ruhunu asılamanızı istiyorum..

Jnr.Serkan

22 Temmuz 2012, 21:02:29 #6 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2012, 21:15:54 Jnr.Serkan
Şeffaf bir yönetim,altyapıya verilen önemin arttırılması ve eski futbolculara klüpte idari kadrolarda görev vermek.Kısacası öze dönüş politikası.Başka türlü uzun vadede bu borç batağından çıkmamız çok zor.Başarı beklentim yok önümüzdeki bir kaç yıl.Yeter ki özümüze dönelim,yeni Serkanlar Celiller yetiştirelim başarı elbet bununla birlikte gelir

ahmetsefa55

Baslik cok guzel olmus.uzakta olup direk yardimci olamayan arkadaslar burdan yeni fikirler ureterek katkida bulunabilirler.

Benim nacizane fikrim ilk etapta transferleri bitirip daha sonra taraftar kart , kombine , store gibi konulara oncelik verilebilr.

Sicak paraya cok ihtiyacimiz olacaktir.
Zaten eminim ki bu islere gereken onem verilecektir.
Cok guveniyorum abilerimize.

55.hakan

İlk etapta transferler bitirilmeli tabii ki maddi konulara takım ve teknik heyet belirlenip kampa yollandıktan sonra odaklanılmalı.

samuray

gençlerimize altyapıya önem vermemiz gerekiyor emin başkan ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız yeni bir ruh getireceektir samsunspor ruhunu samsunspor aşkını geri istiyoruz bunu yapacaklarına inanıyorum başarılı olmalarını canı gönülden diliyorum

ultrasamsun55

valla yönetim taraftardan oluştuğu için beklentileri seçilen abilerim daha iyi biliyolar benim önerim store yelpazesi genişletilsin hatta taraftar grublarının ürünlerinide store yapsın şirinler söğitlübahçe mekansızlar... gibi grublarla anlaşılsın diğerleri ne der bilmiyorum ama şirinler buna öncü olabilir.

emre__ss

Abilerimizin gercek  Samsunspor'lu olduğunu ve buraya yazılan her makul fikrin dikkate alınacağını bilmenin dayanılmaz hafifliği;sen cansın.

ultrasamsun55

armaya yakışacak bi forma istiyorum canı gönülden

samet_55

idman sahasındaki tabelalar çok düzensiz tarafdarın idmanı izlaeyebilecegi tribün istiyoruz.

BigBadMama5552

Önce transferler halledilmeli. Emin Kar'ın altyapıya ne kadar önem verdiğini biliyoruz, ama yine de altyapıdan futbolcu kazandırılmalı. Kurumsallaşma ikinci etapta halledilir.