Gözümüz Aydın; Tahta Resmen Açıldı

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2009, 00:14:45

« önceki - sonraki »

usare

Abi gerekli yerler hemen transfer. Bekle bizi Bank Asya geliyoruz Uleeen...
(İnşallah. Ama yine de bu Kerem'in bi yamuk yapmaması için bi kağıt falan imzalatmalılar.)
Kaleci, sa-sol bek, orta saha

ugrass

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 27 Ağustos 2009, 00:18:24
Bu saatte ne  bombası lıg baslamıs bombadan bahsedıyorlar.  Yınede hayırlı olsun gereklı mevkıı lere en azındna takvıye yaparlar bu takım dusmez.

YaşarDoğu

Kaçıncı bu sefer tamamdır deyişimiz, yarın biri çıkmayacağı ne malum? ???.Yok arkadaş imzalar atılmadan yine inanmıyorum.Bu yönetim beni paranoyak etti. :-\

FaTiH_HaN

tahta muhabbetinde 100. sayfayi gormedik cok sukur 98 de acildi tahta ;D

şimşek_55

Atılacak ımzalar  bızı  sasırtan ımzalar olmayacak zaten. Ama  bu yaraya  merhem olurlarmı evet olabılırler.  Bu takım dusmesın yeter. OYle super lıge cıkma konusacak  durumumuz yok maalesef o ıs ıcın en az bundan sonra 5-7 mılyon tl arasında kaynaga ıhtıyac varkı  300 bın tl yı bıra araya getıremeyenler 1-2 ayda o parayı cok zor bulurlar. Samsunsporun ılk hedefı  bu lıgde kalmak ıkıncı hedefı ıse yapabılırse playy off yapmaktır.

Sadece Samsunspor

usare

AlıntıKaçıncı bu sefer tamamdır deyişimiz, yarın biri çıkmayacağı ne malum? .Yok arkadaş imzalar atılmadan yine inanmıyorum.Bu yönetim beni paranoyak etti.

Haklısın valla. Ama işte insanın yüreği kıpır kıpır oluyo.
Ben geçen haftaki oyundan sonra şu anki takımımıza da çok güveniyordum. Kaleci ve defansımız çok eksikti. İnşallah orta halli adamlar alırlarda o bölge düzelir.

Sioux

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 27 Ağustos 2009, 00:26:42
Atılacak ımzalar  bızı  sasırtan ımzalar olmayacak zaten. Ama  bu yaraya  merhem olurlarmı evet olabılırler.  Bu takım dusmesın yeter. OYle super lıge cıkma konusacak  durumumuz yok maalesef o ıs ıcın en az bundan sonra 5-7 mılyon tl arasında kaynaga ıhtıyac varkı  300 bın tl yı bıra araya getıremeyenler 1-2 ayda o parayı cok zor bulurlar. Samsunsporun ılk hedefı  bu lıgde kalmak ıkıncı hedefı ıse yapabılırse playy off yapmaktır.

realist adam iki dakika uza da azıcık sevinelim.

Akyol

şimşek_55

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 27 Ağustos 2009, 00:28:13
realist adam iki dakika uza da azıcık sevinelim.

Sevınme demeyen yok sana. Bızde sevınıyoruz herhalde. Kım sevınmezkı bu duruma ? Ama abartmaya gerek yok . Sankı  tahtayı actık  Arda Turana ımza attıracagız. Hayallerle yurumuyor bu ısler  sıze  hayallerınızle  tatlı ruyalar

55.hakan

yav haber süper de şimdi sabaha kadar nası uyuyacam bu arada rüyasında gören arkadaş kimdi açılacak diye

Sioux

tamam işte, uzada rüya görelim biz. kimsenin abartığı tok ama karabuk gıbı takimler bile süper ligden söz edebilyorsa yeni transflerle biz niye etmeyelim? her seferinde aykırı davranıp terso yapma. şimdi git uyuda biz rüya görmeye devam edelim.
Alıntı yapılan: şimşek_55 - 27 Ağustos 2009, 00:31:22
Sevınme demeyen yok sana. Bızde sevınıyoruz herhalde. Kım sevınmezkı bu duruma ? Ama abartmaya gerek yok . Sankı  tahtayı actık  Arda Turana ımza attıracagız. Hayallerle yurumuyor bu ısler  sıze  hayallerınızle  tatlı ruyalar

FaTiH_HaN

valla hic belli olmaz. bu isler bi hava yakalamaya bakar karabuk super lige cikma hedefindeyse bizim ne eksigimiz var gorduk adamlari hakem aldi elimizden karsiyakayi yenip mersin macini dolu bi stadta oynarsak bi hava yakalariz niye olmasin.

Sercan

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 27 Ağustos 2009, 00:33:02
tamam işte, uzada rüya görelim biz. kimsenin abartığı tok ama karabuk gıbı takimler bile süper ligden söz edebilyorsa yeni transflerle biz niye etmeyelim? her seferinde aykırı davranıp terso yapma. şimdi git uyuda biz rüya görmeye devam edelim.

Aynen önüne gelen süper lig diyo karabük elimizden zor kaçtı.Adam gibi nokta transferle kafata oynarız...

Jnr.Serkan

şimşek_55 in yorumlarını genelde bende beğenmiyorum ama bu sefer gerçekten katılıyorum şimşek_55 e.gelecek adamlar maradona pele deil.hakkı sinan okan karabulut.bi georgi var adam gibi.gerisi km yani turşusu çıkmş adamlarr...İlk defa destekliyorum belki banada tepki gösterceksiniz ama gerçek olan bu.mohammed aliyi alırız defansa sağlam adamlar alırız falan tamam derim transferler iyi.ama piyasada oyuncumu kaldı allah aşkına