Hazırlık Maçı: Trabzonspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 27 Temmuz 2018, 16:28:13

« önceki - sonraki »

ata55

29 Temmuz 2018
Şenol Güneş Stadı
TRT 3 - Saat: 21:00

Trabzonspor'un daveti üzerine onların sezon açılışlarında bir maç yapacağız. Tescilli Karadeniz Derbisi nostaljisi olacak. 2 sene sonra Süper ligde yine oynarız. Kazanmamızı diliyorum.

muzaffer4

Rekabet ve atmosfer açısından önemseneceği için takımı görebilmek adına güzel bir fırsat skorun pek önemi yok sonuçta kadrolar arasında uçurum var ama kaybetmemek güzel olur takımı 1 hafta havaya sokar

Sadece Samsunspor

trabzonlular havlamaya basladi simdiden. Acilis maci 3.lig takimimiylami olurmus falan filan. Bizi bu liglere getirenlerin allah belasini versin milletin agzina sakiz oluyoruz

55.hakan

Ben olsam biz süper lige çıkana kadar onlarla maç yapmam.Onların amacı aradaki lig farkını yüze vurmak.

eprianu

Sanki Türkiye'de başka takım yokmuş gibi sürekli bunlarla karşı karşıya geliyoruz. Engin Korukır zamanı karşılaşmış 3-2 yenmiştik. Osman Özköylü zamanı da maç ayarlanmıştı ama futbolcular gitmek istememişti (Nedenini ve detayları bilmiyorum). Bu akşam da karşılaşacağız, etti üç. İnsan ister istemez altında bir şeyler arıyor. Aradaki kin ve nefret ortamı yumuşasın amacını anlarım da son yaptığımız maçta iki takım taraftarının omuz omuza maç izlemesine hala anlam veremiyorum. Bazı şeylerin suyunu çıkarmada üstümüze yok.

İnşallah Süper Lig'de karşı karşıya gelene kadar bir daha hazırlık maçı ayarlanmaz. Bu akşam kaybetmemiz halinde üç ay dalga geçecekler. Hiç gereği yok.

eprianu

tactician

kadromuz:

-------------furkan-------------
erhan k. ercan şafak  canberk
--------oğuz-çağrı-----------
ramazan c.-ilyas k.-enes islam
----------bahattin-------------

tactician

trt dogru dizilimi veremedi tabi takımı tanımadıgı için

evolution55

Maç formalarımız henüz hazır değil sanırım

ender

Kubilay ve çağrı göze battı ilk yarı . Kubilayın transferi gerçekten çok iyi oldu . Canberk  çok hata yaptı. Erhan Kartal sağda iyiydi. Onun dışında dikkat çeken yoktu bence.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Bazen cok agir kaliyoruz bizimki topu alana kadar adam araya giriyor. Bahattin in kondusyon dusuk gibi

Sadece Samsunspor

Cok dustuk oyundan. Bahattin daha istekli olmali

Sadece Samsunspor

Malesef 2 oldu. 2.yari surunduk resmen. Irfanda bise yapmiyor geziyor. Insallah korktugumiz gibi olmaz lig bizim icin

ender