TFF 1. LİG 33. HAFTA | Akın Çorap Giresunspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 22 Nisan 2018, 16:24:55

« önceki - sonraki »

samsunum

Taraftar guruplarından konu açılmışken bir şey söylemek istiyorum;
Dün ki 2 golü de taraftar attı! Denizlili topçular baskıyı acayip hissetti resmen ne zaman tribünlerin sesi azaldı adamlar oynamaya başladı. ilk 20 dklık tribün performansını maç geneline yaysaydık kazanırdık.Neyse hepimizin unuttuğu bir şey var sanırım takımın yarısı ceza alacak gibi geliyor.hakem odasına gitmeler,basın toplantısında falan özellikle furkan,ahmet cephe erkam ceza alacaktır muhtemel. Ercan da cezalı duruma düştü çağrı zaten cezalı, defans kısmını nasıl halledeceğiz bilmiyorum.Ooof off!

Desiqner

Normalde aşırı sakin bir insan olmama rağmen isyan ettim.Daha dk 30 "Denizli Kümeye " , " Ne güzel de oluyor Denizliye ..." diye tezahürat yaptıran bir adam bu tribünlerden  kovulmuyorsa daha biz çok günler görürüz.Bu adam beni temsil de edemez tribünde organize de...

Karabudun

Alıntı yapılan: kutsalforma - 23 Nisan 2018, 14:21:48
giresun taraftari maci germek, hakemi baski altina almak, oyuncularimizi tahrik etme namina herseyi yapacagini düsünüyorum. Sonrada trabzonlu abilerinden aferin alirlar. Kaldiki normal sartlar altinda bile bizim mac kazanmamiz neredeyse imkansiz gibi...

Giresunlular, Trabzon'dan bizim nefret ettiğimizden çok daha fazla nefret ediyorlar hemşerim. Keza Trabzonlular da Giresunlular'dan her manada nefret eder. Bizim sıkça zikrettiğimiz "Çömlekçi Çocukları" tabiri de Giresun menşeili. Hiç unutmam, eski stadımızda oynanan son maçta Trabzon aleyhine tezahurata davet etmişlerdi ve bizim maraton "Ordu" diye karşılık vermişti. Süper Lig'e çıktığımız son sezon tanıdığım tüm Giresunlular da sevincimizi paylaşmıştı. Malum o dönem Ordu ile aramız gergindi ve Giresun'da oynanan maçlarda 52.dakikada "Ordu" diye bağırmıyorduk. Yine eski stadımızda oynadığımız son maçta sahaya atlayan bazı aklı evvellerimiz heriflere durduk yere bayrak direğiyle hareket çekmişti.

Diğer taraftan can dostları da olsak herifler bu maça asılacak. Onların da bir tarafı şarampole yatık. Bu maçtan alacakları bir puan onları kurtaracak, dostluk namına kimse kendi pozisyonunu riske etmez. İster sahada ister tribünde diledikleri kadar tahrik etsinler, istedikleri dümeni çevirsinler; sükunetini koruyacak ve oyununu oynayacaksın! Ha, biz yapabilir miyiz? Kesinlikle hayır. En iyi ihtimalle beraberlik alır bizim labunyalar. Ötesi olmaz.

s_uzunkaya

ümraniyenin rizeyi yenmesi ankaragücünün işi son haftaya bırakmasına neden olur. ümraniye yenerse altınordu adanademirden en az 1 puan alırsa biz önce giresunu deplasmanda sonra kendi sahamızda süperlige çıkma maçına çıkacak olan ümraniyeyi yenersek bu arada ankaragücünün son hafta adanademirsporu yenmesi gerektiğini zaten söylemiyorum, evet bu ihtimalleri alt alta koyar toplarsak düşmeyiz.  :o başka da bir yol yok  :o

eprianu

Alıntı yapılan: slazenger - 24 Nisan 2018, 09:25:45
ümraniyenin rizeyi yenmesi ankaragücünün işi son haftaya bırakmasına neden olur. ümraniye yenerse altınordu adanademirden en az 1 puan alırsa biz önce giresunu deplasmanda sonra kendi sahamızda süperlige çıkma maçına çıkacak olan ümraniyeyi yenersek bu arada ankaragücünün son hafta adanademirsporu yenmesi gerektiğini zaten söylemiyorum, evet bu ihtimalleri alt alta koyar toplarsak düşmeyiz.  :o başka da bir yol yok  :o

Shane_Falco

Son süper lig maceramızda ligden düşerken iyice umudumuzu yitirdiğimiz bir dönem vardı.
Bende bu takım artık düştü diye düşünürken.Kendisiyle tanışma fırsatım hiç olmadı ama Mehmet Yılmaz abi bir başlığa
''Sevdiğiniz birisi hasta. %5 yaşama şansı var dediklerinde zaten öldü diyip bırakır mısınız'' gibi bir soru sormuştu.
Gaziantepspor maçından sonra bu takımın hocası, oyuncularından dolayı düştüğünü kendime ne kadar işlemeye çalışsam bu cümle aklıma gelir.

Umut her zaman var.

mehmet yılmaz

@Shane_Falco Öyle mi yazmıştım?  :-[
Hatırlamıyorum ama yine aynı şeyi düşünüyorum. Aşkta mantık aranmaz, biz Samsunspor'a aşığız. Antep'e yenilmiş, o zaman düşsün, son 7 maçtır kazanamıyor, düşsün gibi sözleri biz söyleyemeyiz. Niye biz düşüyoruz? Kim düşerse düşsün.

Matematik olarak şansımız halen var mı? Var.
Evet, takım berbat, moraller bozuk, Erkut Tutu, Alpay vs ile başlayan dünya kadar yanlış var ama biz düşmeyelim.
Besim Durmuş yanlış bir tercihti. Bu maç kulübede olmayacak zaten, kaldı ki yardımcı kadrosu da çok zayıf. O yüzden yerine ortalama bir hoca bile gelse etki eder. 2007-08 sezonunda Giresun'la burada oynamıştık, sondan dördüncü haftaydı. bizim hiç bir iddiamız kalmamıştı. Onların düşme riski vardı. bizi 1-0 yendiler. şimdi benzer bir durum var, umarım ki biz yeneriz.

ngonge

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ngonge - 24 Nisan 2018, 15:32:50
Çağrı ile Ufuk bu maça yetişiyor mu acaba?

Yanlış hatırlamıyorsam Çağrı 2 maç ceza almıştı.

ngonge

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 24 Nisan 2018, 16:04:53
Yanlış hatırlamıyorsam Çağrı 2 maç ceza almıştı.

Sanki 2 haftalık cezası doldu geçen hafta. Çağrı ile Ufuk'a ciddi ihtiyaç var şu maçta. ABS maçta bitiyor, defansta da Ercan yok bu maçta.

55ertan

Alıntı yapılan: ngonge - 24 Nisan 2018, 17:38:11
Sanki 2 haftalık cezası doldu geçen hafta. Çağrı ile Ufuk'a ciddi ihtiyaç var şu maçta. ABS maçta bitiyor, defansta da Ercan yok bu maçta.

Ercan damı yok  ???
Çağrı, Ercan... zaten stoperimiz yok  :'(.
Biz iki maçı aldıkdan sonra biri takılır.
Büyük ihtimal ads altınorduya yenilir. O olmadı ankaragücüne yenilir dicem ama ankaragücü iddasız olabilir. Ankaragücü iddalı olduğu an ümraniyede iddalı demektir. Neye sevinelim bilemedim.
Bolu iki rakibimizi yenerse, ankaragücünün iddası sürer. Bizim için 1taşla 3kuş vurmuş olur.

eprianu

Çağrı'nın iki maçlık cezası çok ağır oldu. Kasti bir hareket yok, kaldı ki gitti özür de diledi. İki maçlık ne vardı o pozisyonda?

Bizim altyapıdan gelen oyuncularda mental problemler var. Ercan da öyle Enes de. Takımda stoper yok, gidiyorsun gol sonrası sarı kart görüyorsun. Akıl var mantık var, olacak iş mi?

grsnlu28

Alıntı yapılan: binikalamadım - 25 Nisan 2018, 01:50:19
https://www.sondakika.com/haber/haber-corap-krali-feto-ye-1-5-milyon-yatirmis-10785217/

Akın Çorap Kayyuma devredildikten sonra Giresunspor isim sponsoru oldu. Burada adı geçen şahıslar ile Akın Corapın bağlantısı kesileli çok oldu.
   Maça gelirsek Samsunsporun kazanacağını düşünüyorum. Kümede kalmaya yeter mi ama bilemem.
   Bir arkadaşta Trabzon vurgusu falan yapmış ama Giresun şehrinde en sevilmeyen Karadeniz takımı net Trabzondur. Basketbolda falan takip edenler yaşanan geginlikleri bilir.
   Normalde yazmadan arada bakarım ama yukarıda ki yazıyı görünce yazayım dedim. Iyi forumlar.

Nuri Asan

Bizim düşme yolundaki rakibimiz Eskişehir yada  ADS he birde kendimiz. Önce yenmeliyiz 1/8 yapan hoca ile 2/2 nasıl yapılır bilmem ama Mehmet abinin dediği gibi umut var. Günlerdir matematik, fizik, kimya bütün olasılıkları çıkardım. Sonra hepsini kenara koyup tek ihtimalin kazanmanın olduğunu düşündüm.

Birde şöyle bir kötü senaryo geldi aklıma.

Bu hafta lig bizim için bitebilir :'(