TFF 1. LİG 31. HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 08 Nisan 2018, 18:18:14

« önceki - sonraki »

brigand

Takımdan hiçbir beklentim yok. Son yarım saatte yürüyecek hali kalmayanlardan medet ummuyorum. Eskişehir bariz hatalar yapmazsa gol atma şansımız sıfır. İstanbul maçını kazanamayarak umutlarını bitiren, daha da kaosa sürüklenecek bir camiayı umutlandırdık. Her şeyi unutup, bu maça odaklanıp final maçı olarak göreceklerdir. Çok büyük ihtimalle boş koltuk kalmaz. Şuan için bu maçı kurtuluş mücadelesi olarak gören bir deplasmana gideceğiz ve buna reaksiyon gösterebilecek bir oyuncumuz bile yok. Taraftarıyla da, hücum hattıyla da bizden üstünler. Eskişehir'in kalan maçlarında Gaziantep'in olduğunu ve bu hafta kazandıklarında ikili averajla üstümüze çıkacaklarını düşünürsek, düştüğümüz tescillenecektir. Denizli zaten bir puana gelecek ve rahatlıkla alacak güçte.

eprianu

Şu halde bile hala takımın yakasını bırakmıyorlar. Bu takımın sahada gezmesinin farklı nedenleri bile olabilir.
İşin güzel tarafı ne biliyor musunuz, Samsunsporun başarısını istemeyen bu hamsi kafalıların Trabzonspor'u da sürünüyor. Gırtlağa kadar borç içindeler ve transfer yasağı yediler. Allah daha beter etsin.

bayfa55

Hüseyin Kalpar Elazığdan ayrılmış. Bu dönemde en isabetli hoca olur.

ngonge

Eskişehir'in son maçlarını izledim. Bizden kötü takım, psikolojik olarak bitikler. Eğer saçmalamazsak 1 puan alırız.

Kayyum un hoca değişikliği yapacağını sanmam. Keşke yapsalar..

elexir

SametYılmaz55

Ulan şu Antep maçını almış olsak Es-es ve Denizli maçlarından alacağımız 2 puanla sezonu kapatırdık.cok büyük fırsatlar teptik inşallah şu iki maçta 4 puan alıp son iki haftaya biraz daha rahat gireririz.takim zaten beceriksiz ve ruhsuzlarla dolu Allah korusun 16.siraya bir düşersek daha toplayamayız

Sadece Samsunspor

Denizli yenildi ama esesinde denizlininde antep maci var :o

havzalı55

isa55

Bence bize 1 puan yetmez. Onu da alamayız ya neyse. Kazanmamiz gerekiyor.
Eskişehir, Antep, Bolu ve Adana ile oynuyor, en az 7 puan çıkarır. Biz son üç maçtan 2-3 puan ancak çıkarırız. O da yetmez. Denizli yi saymadim, iyi oynuyor ve kurtarır.

mehmet yılmaz

Bir takımda gol yükünü santraforlar çeker, onların 3/1'i kadar kanat adamları üstlenir. Orta saha göbek ve hatta belli oranda stoperler de katkı verir...
Ama mesela bizim serbest vuruştan gol atma ihtimalimiz 0. Çünkü o tarz bir adam yok. Frikik olsa heyecanlanamıyoruz.
Oyun içinde uzaktan şutla gol şansımız sıfır
Çünkü tarz bir adam da yok.
Keza stoperlerin duran topta kafa golü şansı sıfır çünkü tarz bir adam yok!
Kanat adamlarının içe kat edip gol atma şansı sıfıra yakın. O tarz bir adam da yok. Geçen sezon beğenilmeyen Kone,  Hasan kılıç, mustafa sevgi ve murat gürbüzerol gibi adamları bile format olarak arıyoruz. O zaman  bu kadro mühendisliğini yapanların futbol bilgilerine ne demek lazım? Ha, gerçi ne olacak? Büyük futbol adamı Alpay Bey şu an U21 milli takımının başında; neyin ödülüdür bilemiyorum tabii...

Bu maça dair umudum az :( Eses yenilse bile gol atabilen bir takım. Biz ise gol özürlüyüz. En iyi skorumuz 0-0 oluyor. Yine de 1 puan şahane olur. Baskı ortamında başarabilir mi bu kadro? Emin değilim.

ngonge

Sakat ve cezalı oyuncularımız var ama son haftalarda formsuz Göksu'nun olmaması bir avantaj olabilir. Özellikle forvet arkasında asıl etkiliyken hoca onu forvet oynatmaya başladı ve verimi iyice düştü. Benim düşünceme göre Angan'ı forvete alıp, arkasını Samet'i alırsa bu oyuncular ileride değişik bir şeyler yapabilir. Takım gol atamıyor artık farklı şeyler denemesi lazım hocanın, tekrar tekrar aynı oyunculardan ne medet umuyor acaba?

Ama hocanın chibuike'yi oynatacağını tahmin ediyorum. Önünde de Ayite veya Muhammet oynar. Chibuike top oynamaya karar verirse Eskişehir gibi zayıf bir savunmayı açma şansı olurdu ama ondan ümidi keseli baya oldu. Göreceğiz bakalım neler yapacak?

samsunum

"Yılmaz Vural Federasyondan beni aradılar Eskişehirspor ligte kalmalı dediler "

Bu maçta eskişehiri para cezası ile geçiştirmesinden belliydi bir şeylerin olduğu.
http://tr.beinsports.com/haber/eskisehirde-istenmeyen-goruntuler

Sadece Samsunspor

Denizli rize macinida eskisehir bolgesinden hakem yonetiyormus. Oyunlara gel oyunlara. Bizim maca 3 4 gun kala eses ligde kalmali diyen tff. Esesin rakibi denizli macina eskisehir bolgesinden hakem gondermeler falan. Iyi tezgah kurmuslar. Gecmis olsun hepimize herkes bizim ustumuze oynuyor

jean

eprianu

O ne güzel rüyaymış hocam, biz son 6 maçta atabilmişiz 4 golü :)