TFF 1. LİG 29. HAFTA | Adanaspor A.Ş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 18 Mart 2018, 21:06:33

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Besim Hoca ikinci yariya angan ve ayiteyle başlarsan şerefsizsindir.
Cikar şu *** yabancilarina.
Al enesi muhammedi hic olmazsa kosarlar mücadele ederler.

GurbetciFanatik

Yemin ediyorum fikra resmen fikra.
Ayite cok net bir yerde topu ayagindan kaybediyor hoca bagiriyor haydi ayite hadi ayite devam ve ayite yine gelen topu kaybediyor hoca baguriyor haydi ayite haydi oglum.
Ayite seni .. Hoca.

Sadece Samsunspor

Ilk yari 0 a ayarlanmis. Tuttugum takim acik secik her mac iddaa ya calisiyor. Bundan eminim. Takimdan en az 3 4 kisi bu macin ilk yarisini sifira baglamis net.

bayfa55

Valla bu takım ruhsuzlar ordusundan kurulmuş..

55.hakan

özkan

Bu maçta furkanın doğa üstü dalgınlıkları defansın saçmalıkları olmazsa ikinci yarı alırız..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: özkan - 02 Nisan 2018, 18:50:27
Bu maçta furkanın doğa üstü dalgınlıkları defansın saçmalıkları olmazsa ikinci yarı alırız..

Neye göre aliriz özkan mesala kimden gol bekliyorsun ?

_Jack Daniels_

Gol pozisyonuna girince bile heyecan duymuyorum haftalardır o derece ümidim yok artık. Özellikle deplasman maçlarında oluyor bu durum. En ufak beklentim yok ikinci yarıdan.

ngonge

Kötü başladığımız, dengeyi bulduğumuz maçta 25.dakikadan sonra daha çok topa sahip olan, daha iyi oynayan takım bizdik. İki takımda çok temkinli. Biz Adana'dan 1 tık daha şanslıyız maçı almak için. Rakipte bir tek Bahattin etkili olabilir.

Bizim de şansımıza ileri üçlü, Angan, Ayite Göksu hiçbiri iyi değil bugün. Hocanın yine de doğru 11'le oynadığını düşünüyorum. En azından bu üçlü Samaras'la pas yapabiliyorlar.  Beşir ve Enes gibi bencil değiller. 60'dan sonra Enes girmeli. İnşallah 1 puan için geldiğimiz maçtan 3 puan almamız olmayacak iş değil. Samaras bir şeyler yapacak gibi..

GurbetciFanatik

Hoca anlasilan ilk yari dan memnunki Ayite ve Anganla devam ediyor.
Ayite ile Angani tek benmi bu sitede elestiriyorum anlamiyorumki herkes memnun anlasilan.
Futbol bilgimi yeniden bi gözden gecirmem lazim belkide yaslaniyorum.

ngonge

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 02 Nisan 2018, 19:10:48
Hoca anlasilan ilk yari dan memnunki Ayite ve Anganla devam ediyor.
Ayite ile Angani tek benmi bu sitede elestiriyorum anlamiyorumki herkes memnun anlasilan.
Futbol bilgimi yeniden bi gözden gecirmem lazim belkide yaslaniyorum.

İnan kimse memnun değil ama yerlerine girecek adam yok ki. Hocanın yapabileceği en mantıklı hamle şu anda Ayite-Enes değişikliği ile Angan'ı hücuma almak olur.

GurbetciFanatik

Yapsin o zaman ne bekliyor.
Sezonun en kolay deplasmani al 3 puani rahatla.
Bu mal simdo chibukeyi oyuna alirsa kimse şaşirmasin.
Ahada yedek bravo hocaaa

ngonge

GurbetciFanatik

Böyle samsun kümeye diye bagirlar *** hocasi.
Senin futbol anlayisina koyayim serefsiz köpek.
Takimi resmen satiyon.

eprianu