TFF 1. LİG 29. HAFTA | Adanaspor A.Ş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 18 Mart 2018, 21:06:33

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Hadi cocuklar alin su maci. Denizliyi esesi adanayi altimiza alalim.

GurbetciFanatik

isa55

ngonge

Eskişehir'i izledikten sonra daha ümitli oldum bizim takımdan. Eskişehir psikolojik olarak bitik, zaten kadro dar, bir de cezalı ve sakatları var.  Haftaya Rize'den puan almaları yüzde 1'dir. Şu iki maçtan 4 puan alıp Eskişehir'e moralman yüksek gidersek onları beraberlik ile neredeyse kümeye yollayabiliriz.

özkan

bayfa55

eprianu

Bein sports HD 2 kanalında. TV uygulaması kullanıyorsanız listede çıkmıyor kanaldan açtım ben.

GurbetciFanatik

Ayite resmen ölü eşek gibi sahada sürünüyor.
Yazik Beşire bu adamin yedeğı

Sol Açık

Maçı seyredemiyorum, neler oluyor, nasıl gidiyor? Arada bilgi/yorum yazan olursa çok güzel olur... :)

ngonge

Maça çok kötü başladık ilk 10 dakika. Her topu kaybettik hiç hazırlanmamışız gibiydi. Sonra topa hakim olmaya başladık, şu anda daha çok topla oynayan tarafız. Maç ortada.

55.hakan

Ben de internet paketi var link yok.Açabilen linki atabilir mi?

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Sol Açık - 02 Nisan 2018, 18:19:48
Maçı seyredemiyorum, neler oluyor, nasıl gidiyor? Arada bilgi/yorum yazan olursa çok güzel olur... :)

Ben hemen sana kisa özet gecim.
Adanspor gaziantepspordan daha kötü bir takim defansa cekilmis bizi bekliyorlar ama isin komik yani bizimkiler orta sahada al gülüm ver gülüm mac bitsede 1 puan alip gitsek kafasindalar.
Ayite yine rezil oynuyor gol atmak istesek simdiye kadar sallardik rahat.
Aklin varsa maca bakma git cay bahcesine ic cayina günün tadini cikar bosuna günaha girme.

bayfa55

GurbetciFanatik

Ayite - M.Besir
Angan - Enes
Gerci hoca degilsin ama belki bi süpriz yaparsin.