TFF 1. LİG 29. HAFTA | Adanaspor A.Ş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 18 Mart 2018, 21:06:33

« önceki - sonraki »

ngonge

Yenersek geçtiğimiz 2 haftadaki kayıpları telafi etmiş oluruz. Yenilgi içerideki istanbul maçını stresli bir hale getirecektir. Hakemin vermediği penaltılar takımı hırslandırmıştır umarım olumlu bir dönüş olur.

Shane_Falco

Adana'da Roni'nin olmayışı bize büyük avantaj. Şans bizimle olsun.

mehmet yılmaz

Şu Birinci Lig denen cehenneme düştükten beri Adana'da, iki Adana takımına karşı hiç kazanamadık. En iyi zamanlarımızda bile berabere kaldık. İnşallah kazanırız ama uzun vadede beraberlik bile iyidir. 

Karabudun

ali ihsan

jean

Lusage

Adana, Eskisehir ve Denizli'ye yenilmeyeceksin. 36 puan.
Son iki hafta Giresun ve Ümraniye'de yeneriz. 42 puan...
42 puan da bize yeter zaten.

Kaya

Rakibine yenilmeyeceksin. Çıkacaksın ciğerlerin patlayana kadar koşacak,gerekirse kusacaksın yenilmeyeceksin.

ngonge

Maç ptesi 18.00'e alınmış. Deplasmandaki maçın haftaiçine kayması iyi oldu elbette.

Karabudun

55ertan

Adana nın iyi hocası var zanediyordum. Osman Özköylü ordanda ayrılmış  :D.

1senede 3kulüp değiştirdi. Bizden gitmesine üzülmüşdüm ama çok problemli olduğu kesin artık.

mehmet yılmaz

Maçın bugün öğleden sonra yerine yarın akşama alınması bizim için, tribün açısından iyi olmuş gibi görünüyor. Çok dengesiz bir takımız. Ne yapacağımız, olumlu ya da olumsuz anlamda pek belli olmuyor. Maçla ilgili çok ümitli değilim; deplasman performansımız yetersiz. Yine de orada kaybetmemek uzun vadede önemli bir adım olur. Şu Antep fiyaskosuna her hafta yanmaya devam edeceğiz bence. Umarım sonunda yanmayız.

eprianu

01 Nisan 2018, 14:18:42 #13 Son düzenlenme: 01 Nisan 2018, 14:23:08 eprianu
Vay bee, 6 sene önce ne durumdaymışız. İnönü'de yerimizi almıştık.
Harika bir maç çıkarmış, 3-4 atabilecekken 3 puanı zor almıştık.
Maç çıkışında da birçok yerde kavga çıkmıştı, forma giymeden gittiğime şükür etmiştim  :D

Boşuna demiyoruz "Adı aşk bu eziyetin" diye...

Bu maçla ilgili Digitürk'ün "Deplase Keyifler" adlı belgeseli vardı, Adanaspor maçı öncesi o videoyu futbolculara izletmek lazım.

Lusage

1 puan iyi puan..

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi