TFF 1.LİG 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Boluspor

Başlatan Kaya, 11 Mart 2018, 14:58:16

« önceki - sonraki »

eprianu

Çok iyi oyuncu olduğunu iddia etmiyorum ama bu Samet Kılıç ne günah işledi de adam geldi geleli üç hoca gördü ama forma giyemedi?

GurbetciFanatik

Bugün bu kadro ve hocayla 1 puan alirsak kardir.
Ayite nedir yaa. Yedekte forvet yok Muhammed nerde ?

bayfa55

ngonge

Ayite'yi sakat sakat 11'e alıyorsun tamam anladık ama Ayite-Kenan değişikliği nedir ya biri izah edebilir mi?

eprianu

Allah aşkına biri de çıkıp demiyor mu Enes'e pas at diye. İki pozisyonu yedi yazıktır günahtır ya.

GurbetciFanatik

Mal Hoca Ayitenin yerine bari Angani al. Kenan nedir.
Bi gol yersek  daha da atamayiz. Adamlar hazir açık oynarken atmamiz lazım.

SametYılmaz55

Ulan şu Enes gibiler topçu olmuş ya ne diyelim

bayfa55

Takımda otorite boşluğu olduğu ortada.

ngonge

Ayite de sakatlandıktan sonra Kenan'ın girmesi Hoca'nın 1 puan alsak kardır diye düşündüğünü gösteriyor. Ancak bu tip değişiklikler genelde oyun kurgusunu bozuyor. Çok ümitli bakmamak lazım bu maça, ama futbol bu işte...

Bu arada hakem yayda Samaras'a yapılan faulü es geçti, yine son dakikada 2'ye 2 pozisyonda oyunu bitirdi bunlar açık olarak artniyet göstergesi.

Sadece Samsunspor

Hakemler bu sene hep cacik. Hepsi ayarlanmis oynatiyor maci. Muhammed bari 18de olsaydi. Forvetsiz oynuyoruz. Goksu tek forvet isimiz zor 2.yari

55.hakan

Muhammed'i niye 18 e almıyorsun.1 puana mı oynayacaksın kendi sahanda?

elexir

GurbetciFanatik

Mactan sonra yönetim istifa diye bile bagiramiyoruz cünkü ortada yönetim yok.
Kayyum istifa da biraz mantiksiz olur  :D
Hoca vasat Kadro vasat Yönetim yok ALLAH yardimcimiz olsun gidisat pek hayra alamet degil.
Haftaya Adana deplasmanini ne bu kadro nede Besim kaldiramaz ölümüne mac olur.

Vural temiz

Bunlar neyapmak istiyorlar   Anlayamadim

Bana anlatabilen varmi ?

ngonge

Yan pas ve geri pas dışında hiçbir şey yapamayan Kenan forvet arkası oynuyor şaka gibiyiz.