2009 Yılı 3.Lig'e Terfi Müsabakaları / Çarşambaspor ve Gazi Belediyespor

Başlatan Cadde55, 05 Mayıs 2009, 21:57:48

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

celebi

celebi

(Güvenlik yetersiz Olduğu Gerekçesi ile Karşılaşma Yarına Ertelendi)

ARKADAŞLAR SANIRIM OLAYLAR ÇIKTI MAÇ YARINA ERTELENDİ.

KocumVolkan

Baskent_Samsunspor

mehmet yılmaz

Şimdi Halk gazetesi muhabiri Fatih Tutar ile görüştüm. Maç için verilen saha tam bir rezaletmiş. Havalimanına yakın, basit bir saha imiş. Tüm taraftarlar ve futbolcular aynı yerden giriyormuş stada. Polis maça 30 dk. kala gelmiş. Çok büyük taşlamalar olmuş. Savaş gibi... Allah'tan ciddi şekilde yaralanan kimse olmamış. İki takımın da taraftarı sayıca birbirine yakınmış, hatta bizimkiler biraz daha fazla imiş. Maç şu an için durmuş, yarın mı oynanacağı, yoksa güvenlik tedbirleri artırılıp devam mı edeceği belli değilmiş.

Burada tek suçlu gerekli tedbirleri aldıramayan ve adam gibi bir stada maçı vermeyen Trabzon GSM'dir. Buradaki maçları 19 Mayıs Stadında oynatıyorlar, orada ise yan sahalarda. Tamam Avni Akerde olmasın ama Akçaaba'ta falan oynatın en azından, bir ilçe stadında. Çarşamba, Giresun kadar büyük ilçe, elbetteki taraftarımız gidecekti. 15 tane polisle mi tedbir alıyorsunuz? Çok yazık...

Baskent_Samsunspor

mehmet bende görüştüm arkadaşla taraftarlarımız geriye dönmeye başlamış yarına kalmış diye biliyorum...

bu arada bi savaşta keşapta çıkabilir.

jean

**KaR6**

ali ihsan

jean

kar6 kardesim iki defadir kafa yapiyon benle biuraz daha dikkat edelim yazdiklarimiza lutfen eglence sitesi degil sanirim burasi

veis

bugün akşam haberlerde gösterdi maçdaki olayları rakip takımın taraftarları dışarıdan bizimkiler de içeriden dışarı taş koltuk atmaca oynuyorlardı :P

kumköylü ahmet

mac kac kac? bilgi alamadik ve nerden takip edebiliyoruz siralamayi filan bilgisi olan varmi?

kumköylü ahmet