Bank Asya 1.Lig 28. Hafta SAMSUNSPOR'umuz-Karşıyaka: 3-0

Başlatan ahmetsefa55, 27 Mart 2011, 20:38:39

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: Ayberk - 28 Mart 2011, 22:13:56
Şu maçı da kazandık mı var yaaa Allaaaaahhh :)

İnşallah kazanacağız da ;)

Demiştim, ama bu hafta rakiplerden beklediğim puan kayıpları gelmedi. Şimdi aynı şeyi Denizli maçı için tekrarlıyorum :)

metinoto

Biz söylemiyoruz sipiker kendi söylüyo süper lig de kac takımda var bu taraftar baska söze gerek yok SADECE SAMSUNSPOR........
samsunspor_x

metinoto

seckin55

Alıntı
KSK'de yönetimin hamlesi yetmedi

Bank Asya 1. Lig'de deplasmanda Samsunspor'a 3-0 yenilerek yara alan Karşıyaka'da takımı yalnız bırakmayan yöneticilerin maçtan önce avantaj önlemek için yaptığı girişim işe yaramadı. Yeşil kırmızılılarda Asbaşkan Tayfun Yelkenbiçer, karşılaşmayı protokol tribününde izlemeyip taraftarlarla birlikte olmalarının perde arkasını anlattı. Yaşananların İzmir'deki olaylarla ilgili olmadığını dile getiren Yelkenbiçer, yönetici arkadaşlarıyla birlikte taraftarlara ayrılan tribüne gittiklerini belirterek, "Bizim taraftarımıza ayrılan bölümde 3-4 kişi bulunuyordu. O bölümü dışarıda kalan Samsunsporlu taraftarlara açacaklardı. Biz de bunu önlemek için taraftarlarımızın yanına gittik. Daha sonra Samsun'da okuyan öğrencilerle birlikte 15-20 taraftarımız daha stada girdi. Protokol tribünde yerlerimiz hazırdı. Rakibimizin avantaj sağlamasını önlemek istedik, ancak olmadı" dedi. Tayfun Yelkenbiçer, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını bugün yapacaklarını kaydetti. Mustafa KÖPRÜLÜ
www.gazeteyenigun.com.tr

kuzey55

acizlik bu olsa gerek.peki sonuç 3 tane yediniz döndünüz koskoca ksk ise senelerdir alt liglerde sizin gibiler yüzünden kalmaya devam eder böylece.geçmiş olsun...

berusa55

Utanmazlığın bu kadarı! Aciz geldiniz aciz de gidersiniz böyle inşallah. İnsanın içinde fitne fesat olmasın! Biz bunlara az atmışız yemin billah az atmışız!  >:(

babasamsunlu

Hakkatten ha..acizlik bile değil bu..
Tuhaf bişey...
Bairetsiz adamalrla yola devam edin siz...Seneye Diyarbakırın boşluğunu doldurursunuz..

Burak

Zihniyete bak  yaa 950 kişi eksik olunca biz dahamı az yediniz . Bu durumlar için bence yedek deplasman tribünü gibi birşey olmalı aynı basın tribünü gibi 3 sıra yukarı doğru 50 kişilik falan orada takılsınlar koy vip'in yanına birşey de olmaz

babasamsunlu

Bide şu olabilir belki tamamen hayal ürünümdür..
Bunlar şimdi şeş kaza biz Samsunspor gol felan atarsak bu kalabalık bizim pestilimizi çıkartır deyip,ömür billah göremedikleri böyle bir kalabalıktan kaçmak için böyle bir bahaneyi sunmuş olabilme ihtimallleride olabilebilir mi acaba galiba sanırısam :):) :-* :-*

Şimdi Hapayı daha iyi anladım aslında..Boşuna sövmemiş Kafkafa :D :D :D

FaTiH_HaN

Malum Galip Öztürkte maçı izliyor zamanında bir toplantıda ulusoylardan birinin kafasına kültablasını vurup toplantıdan ayrılmışlığı var  :D bunlar dayak yemekten korkmuşlar  :D ama ne güzel olurdu bir karambole alıp dövselerdi  ;D

Ollivanders

özkan

Hahaha önlemeye çalıştık ne ya  :D koca yönetici dermi bu lafı ya..yok siz maratona gelseydiniz bunu önlemek için he ? açıklamaya bak  :D :D

+ inanmıyorum ben böyle birşey olacağına..bizim yönetimde o akıl yok şu deplasman taraftarının orayada bizim taraftarı alalım gibi..

Sioux

AlıntıBank Asya 1. Lig'de deplasmanda Samsunspor'a 3-0 yenilerek yara alan Karşıyaka'da takımı yalnız bırakmayan yöneticilerin maçtan önce avantaj önlemek için yaptığı girişim işe yaramadı. Yeşil kırmızılılarda Asbaşkan Tayfun Yelkenbiçer, karşılaşmayı protokol tribününde izlemeyip taraftarlarla birlikte olmalarının perde arkasını anlattı. Yaşananların İzmir'deki olaylarla ilgili olmadığını dile getiren Yelkenbiçer, yönetici arkadaşlarıyla birlikte taraftarlara ayrılan tribüne gittiklerini belirterek, "Bizim taraftarımıza ayrılan bölümde 3-4 kişi bulunuyordu. O bölümü dışarıda kalan Samsunsporlu taraftarlara açacaklardı. Biz de bunu önlemek için taraftarlarımızın yanına gittik. Daha sonra Samsun'da okuyan öğrencilerle birlikte 15-20 taraftarımız daha stada girdi. Protokol tribünde yerlerimiz hazırdı. Rakibimizin avantaj sağlamasını önlemek istedik, ancak olmadı" dedi. Tayfun Yelkenbiçer, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını bugün yapacaklarını kaydetti.

KSK'nin niye bu hallerde olduğunun göstergesi bu kocakafalılardır.
az bile atmışız.  >:( >:( >:( >:( >:(

flemenko55

trabzon formasıyla stada giren şerefsizler var beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

erkutdem55

Alıntı yapılan: flemenko55 - 06 Nisan 2011, 20:00:46
trabzon formasıyla stada giren şerefsizler var beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Sıkıysa maratona girsinler de görelim,sırada başlarlar dayak yemeye,arta kalanı da içerde döverler.