Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

Enes Türkoğlu

ARKADAŞLAR BOLUYA GİDEN VARMI NASIL GİDECEZ KİNLER GİDİYOR NASIL İRTİBAT KURABBİLİRİZ

Ayberk

Kalpar'a bir göz dağı vermek şart oldu. Ne zaman tutuşsa adam gibi oynatıyor takımı. Aziz falan motor takılmış gibi koşuyor.

King Of The North

Alıntı yapılan: Enes Türkoğlu - 16 Şubat 2011, 10:45:27
ARKADAŞLAR BOLUYA GİDEN VARMI NASIL GİDECEZ KİNLER GİDİYOR NASIL İRTİBAT KURABBİLİRİZ

SS Biz giderse buraya liste açarlar, onun dışında Şirinler gider, Söğütlü Bahçeliler gidebilir, biz gidiyoruz, Grup İstanbul gider, nerden gideceksiniz Samsundansa şayet burdaki arkadaşlarla veya Şirinlerle gidebilirsiniz.
Bir de Kartal maçı pazartesiydi ve 2.devre çok efor sarfettik, ardından Cumartesiye Bolu maçını koyan zihniyete de diyim ben!

Dartagnan

bu maca
sırınler gıder-1 otobus
sbc gider-1 otobus
grup ıstanbul gıder-1 otobus
sadef gelır -1 otobus
ankaradan gıdılır-1 otobus
bursadan gıdılır(se)-1 otobus

hıc olmazsa 6 otobus  olur gıbıme gelıyor.

Enes Türkoğlu

ARKADAŞLAR SAMSUNDAN GIDECEM DE KIMLE İRTİBAT KUARABİLİRİM TEL VAR MI ACABA 500 KİŞİ OLURMUYUZ BU MAÇTA NASIL OLUR ORTAM

Dartagnan

valla gecen senekı hareketlı ve eglencelı ortamın olacagını dusunuyorum.O ortamı goren gelecek sene bolu deplasmanına garantı gıdıyoruz degıl mı dıyor :) o derece soyleyeyım :)))) ancak o ortamı olusturmayı saglayacak en buyuk etken futbolcuların oyunlarıydı.Su anda mılletın sevkı kırılmasaydı oraya sıgacagımızı zannetmıyordum ama sımdı ne olur bılınmez.Sadece azımsanmayacak taraftar olur.

Enes Türkoğlu

BEYLER BU MAÇA GİTMEK İÇİN KİMLE GÖRÜŞMEMİZ LAZIM SAMSUNDAN... NUMARA YOKMU

sadece55

celebi

babasamsunlu

celebi

sadece55

Bende tam bunu yazmak için girmiştim sayfaya...bir anda yeniden inanç geldi Basarrr geçerrizzz!!!

babasamsunlu

heh şöyle ya..
bizler hiç bir zaman en futbolcuya ne teknik direktöre nede herhangi başka birine gönül verdik..

burda bulunan herkez sadece ve sadece armayı renkleri sevdi..Onun uğruna bir sürü futbolcu teknik adam yönertici bozuntusuna katlandı..
Hani bizim için saldır Samsunum diyoruz ya..Hiç bir futbolcu hiç bir teknik adam hiç bir yönetici bizim için bir şey yapmıyor bu zamanda..Herkes kendini düşünüyor biz ise samsunsporumuzu..

Kalparın yalnışlarına ,aptalazizin aptallıklarına,yönetimin mallıklarına rağmen yine takım için elimziden ne geliyorsa yaparız biz..Çünkü karşılıksız seviyoruz..

Oyüzden hiç bir zaman yenilgiyi düşünemeyiz..Samsunsporumuzun yenileceğini tezahür edemeyiz..
Bu maçı alacaz Allahın izniyle...
Altay Maçındaki golden sonra Mehmet Hocamın yüzündeki o inanç ile haykırdığı gibi..
Çıkacaz biz çıkacaaaaaz...

cembaba

Geçen seneki Bolu deplasmanı her şeyi ile harikaydı. Orayı yaşayan bilir. Play-off'a bile oynamak harika bir duyguydu. Gerçekten çok özledik. Bu senede oranın dolacağını düşünüyorum. Yine Yarenler'e orayı dar edeceğiz. Bu sefer tek korkum Kalpar Amca. Zenke formunda olsa da dağıtsak şunları. Çok istiyorum Ramazan'ı ... etmek :(

FaTiH_HaN

maç sonunda adem ve ahmetin tartışması haricinde süper deplasmandı bolunun taraftar gurubundan daha fazla kişiydik maç boyunca bizi dinlediler.