Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kemal Tokak, Samsunspor'a 1 milyon 200 bin TL kazandırarak gitmişti. Hazır oldugunu sanmıyorum ama sağlıklı bir Kemal bu ligin çok üstünde bir stoper.

ask55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 16 Ocak 2015, 18:48:24
Ama Adnan'ida seveyim artik yani.Lafim Kemal'e degil ama şu gereksiz Adnan'ın her transferde adi geçmesin.
Gizle butonuna bas daha da okuma kardeş yorumlarımı.

Aslankaya

Kemal çok iyi transfer. Bu Antalya kampinda kendine gelir. Bir orta saha, bir forvet daha alip transfer bitecek herhalde.

Raqua55

Kemalle Sezerin Kampa Katıldığı Söyleniyor.Eğer doğruysa Defans Konusundaki sıkıntılar gidebilir.Tabi Erhan Altın Faktörünü unutmamak Gerekiyor.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ask55 - 16 Ocak 2015, 23:03:08
Gizle butonuna bas daha da okuma kardeş yorumlarımı.

Ne kadar da alingansin sen böyle

kavak_55

aman ERHAN ALTIN a laf söylemeden durmayın, yoksa günaha girersiniz. ERHAN ALTIN giderse Fatih TERİM mi gelecek çok merak ediyorum doğrusu. futbolu futbolcular oynuyor hoca bir yere kadar, ilk yarı hiç para alamayan bir takım ve o takıma 20 puan hiç azımsayacak kadar puan toplayan hocayı yerin dibine sokuyoruz. kendi insanına bu hiç sahip çıkamayan başka bir memleket daha yoktur herhalde.

Raqua55

Alıntı yapılan: kavak_55 - 17 Ocak 2015, 14:27:56
aman ERHAN ALTIN a laf söylemeden durmayın, yoksa günaha girersiniz. ERHAN ALTIN giderse Fatih TERİM mi gelecek çok merak ediyorum doğrusu. futbolu futbolcular oynuyor hoca bir yere kadar, ilk yarı hiç para alamayan bir takım ve o takıma 20 puan hiç azımsayacak kadar puan toplayan hocayı yerin dibine sokuyoruz. kendi insanına bu hiç sahip çıkamayan başka bir memleket daha yoktur herhalde.

Abi Erhan Altına Laf söylememdeki En büyük etken kendisidir.Geçen Sene Final oynamış takımın Başına gelsin İç sahada sadece 1 galibiyet alsın.Ama olsun bizim çocuğumuz Laf söylemeyelim.Geçen Sene Kalparinhonun Verim Aldığı Futbolcuların içinde Musa Sinan ve Erdem Sen Vardı.Bunlar Erhan Altının İlk geldiği Dönemde Buradaydı.Nedense İki futbolucuda O dönemde Yoklara Oynuyordu.Sonra Geçen Sene Kalparın defansif Sistemine Rağmen 16 Gol Atan forvetimizden Bu sene Hiç yararlanamadık Neden Acaba ?Erhan Altın Gittiğinde Fatih Terimi getiremeyeceğimizi Bende Biliyorum Ama Erhan Altının Üstünde Bir hoca getirebileceğimizi En azından Ptt kalitesinde Bir hoca Getirebiliriz.Bu sene kazandığımız 4 maçın 2 tanesini Son dakika Golleriyle Kazandık.1 tanesi ordu maçı ki Orduyu'da yenmeyini dövüyorlar.Elazığspor Maçında takım tempo yapmış Gol geliyorum diyor Sen Takımın en çok koşan futbolcusu Tahayı Kenara Alıyorsun Sonra Oyun dengeleniyor.3 puan güme gidiyor.Kayseri maçında Karşı tarafın gardı düşmüş Korkaklığı yüzünden Oyuna Ercanı sokuyorsun Galibiyeti kaçırıyorsun.Buca Maçında Saçma Sapan değişiklik yapıyorsun 3 Puan yine Gidiyor.Adana 10 kişi Kalmış 40 dakika boyunca Karambole Gol arıyorsun. Takım Para Alamadı Eyvallah ama Bu Dönem'de Takım Dağılmadıysa Erhan Altın Sayesinde filan değil. Başta Musa Aydın Ve Geçen Sene Finale Kadar Yalnız Bırakmayan Taraftarın Sayesindedir.Eğer Geçen Sene Bu Futbolculara Sahip Çıkmayan Desteklemeyen Bir Taraftar Olsaydı Bu sene Emin ol Abi biz o 20 puanı Alamazdık.Kabul Erhan Altın Samsunlu Ama Bu lig için son derece Yetersiz Bir hoca.Birde Son maçta Taraftara El kol hareketi yapması Hiç bir şekilde Açıklanamayacak Bir olay...

Duško Milinković

Berabere kalırız. Bu kelime bu sene yoldaş olacak. Giresunspor'a bakıp teknikdirektör farkını görebiliriz. Hacı murat ile 3.30d Mpower BMW kapışır mı? Sonuçta ikiside araba ama kalite farkı var...

germencisse

Lalawele Atakora serbest kalmış bilginiz olsun..

beşnumara

O bi takımla anlaştı diye biliyorum.

samsun 55

SAMSUNSPOR' DA SICAK GELİŞME..!!!

Ve KWAME KARİKARİ Samsunspor'da...!!!

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen ve transferi askıya alınan Kwame Karikari ile anlaşma sağlanırken pazartesi günü kampa katılması bekleniyor...

kaynak: Selamet Atlı

jean

Tamer55

Duško Milinković

Bu Karikari sakat çıktı ve o nedenle transferinden vazgeçildi diye haberler çıkmamış mıydı? Sakat iyileştirme ve rahabilitasyon merkezi miyiz? Selim Teber, Uğur Boral gibi sakatlığını atıp sonra Samsunsporu beğenmeyenler tayfasına adam mı katacağız?

Sadece Samsunspor

ne yani karikari ofeodu mbilla mı oynıcaz. inanmıyorum. hani yabancı ligden bir futbolcu takip ediyorduk. hani karikari sakattı ?