Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

Ayberk

Çinden ve bundesliga 2'den talibi varmış. Groningen yollar mi yollarsa neden yollar bilemem.

Kaya

Ülkemizde futbolcu vergilerinin çok düşük olması sebebiyle liglerimiz tercih ediliyor.

Çinde bundesliga2 de alamayacağı parayı belki de bizden alacaktır.Bazı futbolcular lig seçmez para seçer.Zor transfer gibi gözüküyor mu ? Evet zor transfer ancak ciddi bir rakam verilirse neden olmasın..

Sadece Samsunspor

Ucakla getirtiriz masraflari yapariz Adana demire imzalar bizede gol atar :D adilde atacak bize ve hicte uzulmicem he yenelim o ayri ama atsin bize 1 tane

55.hakan

16 Ocak 2015, 01:09:09 #303 Son düzenlenme: 16 Ocak 2015, 01:14:19 55.hakan
Adana Demir Mulenga yı yolladığına göre başka takımların transferine salça olma ihtimalleri var.Şu Adana Demir e Osmanlı kadar uyuzum.Hiç de utanmıyorlar yaptıklarından.

Bir de bu adam forvet değil forvet arkası.twitter a forvet yazıyorlar bir de bakmadan.

sadece55

Sol ayağı çok iyi ve hızlı bir oyuncu .Bence Sol açıkta çok yararlı olur.Ama tabii video olayını biliyoruz (Pal)

MeL_55

vallah ptt ligini silip süpürür bu adam. ihtimal vermiyorum ama insallah gelir.

ngonge

Adam Hollanda 1.liginde yıllardır düzenli oynuyor, gol atıyor. Ancak süper lig transferi olur bu adam.

http://www.mackolik.com/Futbolcu/30092/Tjaronn-Chery

Sol Açık

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 15 Ocak 2015, 22:59:58
Bununla ilgileniyormuşuz. Via CEBECI

Tjaronn Chery - FC Groningen (Goals + Skills)

Bu adamı araştırmadım, sadece görüntülere göre fikir söylemek gerekirse fena bir oyuncuya benzemiyor.
Ama "adam süper, gelmez" vs denilecek birşey de görmedim açıkçası.

Ama ne desek boş bence, videodan izlemek gerçekten de çok anlamlı olmuyor (hele de 2 dakikalık bir videodan).
Kastettiğim şu; Musa Sinan Yılmazer'in Samsunspor'da 2 sezonda attığı 14 golden ve oyun içindeki kimi hareketlerinden bir video hazırlasak, bir de HD kalitesinde olsa, bu videodan çok daha etkileyici bir video ortaya çıkar.

Alıntı yapılan: ngonge - 16 Ocak 2015, 09:47:18
Adam Hollanda 1.liginde yıllardır düzenli oynuyor, gol atıyor. Ancak süper lig transferi olur bu adam.

http://www.mackolik.com/Futbolcu/30092/Tjaronn-Chery

Ama bu veri daha ikna edici.  ;)

SSKLA

taraftarın sesi young boys tan fransız asılı forvetle ilgileniyoruz demişti alt yapısıda dahil tek fransız asıllı forveti hoarau. o da gelmez yani

beşnumara

Hoarau olayı yalan.
Taraftarın sesi isvicre liginden bir Fransız oyuncu demis. Twitterdan biri da kafasından isim belirtmis. Sayfaya baktığında taraftarın sesi öyle bir sey yazmış ama isin yok. Ki taraftarin sesi de dahil olmak üzere Samsun basınındakiler ne kadar güvenilir? Basın anlayışını cok iyi biliyoruz. Yabancı transferi gizli yürütülüyor. İnanmayın hickimseye. Alayı yalan dolan. Haber dogru olması icin o transferin bitmesi lazım.

Ellibeş Numara

Tjaronn chery ile ciddi ciddi ilgilendiklerini biliyorum. Hatta kulübü ve futbolcu'yla herhangi bir olumsuz durum yaşanmamış ancak chery'nin menajeri kendi ücretini yükseltmeye çalışıyormuş. Bu transferin maliyeti ne kadar olduğunu öğrendim. Yönetim, bu futbolcu'yu kiralık veya bonservisiyle alırsa, bence çok iyi iş yapmış olur.

özkan

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor'da 2010-2012 yılları arasında formasını giyen ve oldukça iyi performans sergileyen Kemal Tokak ile yeniden anlaştı.

Kemal Tokak ile Erkut Tutu'nun İstanbul'da bir araya geldiği ve transferi görüştüğü öğrenildi. Erkut Tutu'nun görüşmede Kemal'e 'seni takımda görmek istiyorum' dediği bunun karşılığında da Kemal Tokak'ın başkanlık döneminde şampiyonluk yaşadığı Tutu'yu kıramadığı ve ' Samsunspor benim için çok özel ve önemli. Seve seve gelirim.' dediği öğrenildi.

Geçen sezonu Gaziantepspor'da tamamlayan Kemal Tokak bu sezon başında Şanlıurfaspor'a transfer olmuş fakat sakatlığı nedeniyle forma giyememişti. Tedavisinin tamamlandığı öğrenilen Kemal Tokak'ın bir kaç gün içinde Almanya'ya son kontrolü için gideceği ve sorun çıkmaması halinde Samsunspor'a imza atacağı gelen bilgiler arasında.

Samsunspor ayrıca Kemal için bonservis bedeli de ödemeyecek.

haberexen

ask55

Bence hem kafa hemde vücut olarak sağlıklı bir Kemal Tokak süperligde kafaya oynayan her takımda banko oynar diye düşünüyorum.
Çok beğendiğim bir futbolcu.
Karakterini bilemem.Bizden gidiş sürecini takip etmemiştim.
Ama bu takıma Adnan'ın kaptan olarak döndüğünü düşünürsek Kemal'i çiçeklerle karşılamamız gerekir.
İhtiyacımız olan bölgeye iyi transfer.
Hayırlı olsun.

Shane_Falco

Ama Adnan'ida seveyim artik yani.Lafim Kemal'e degil ama şu gereksiz Adnan'ın her transferde adi geçmesin.