Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

orucreis

Alıntı yapılan: NeverMind - 13 Ocak 2015, 23:43:51
o zaman bende kampa katılım cidden , ölüm  bile bunlara fark atar.  :P

Denemekte fayda var. Bende niyetlendim de furkanı kesemem diye dusundum vazgectim  :deli:

orucreis

Alıntı yapılan: NeverMind - 13 Ocak 2015, 23:49:28
:-* :-* :-* :-* :-* :P :P :P :P :rulet: :rulet: :rulet: :rulet: :rulet: yalnız oruc furkanın elleri sana 5 atar

İste sor bi niye vazgectim   :evet:

ugrass

la arkadas su armagan kus ta ne buldular ya yeter daa neden taraftarın istemediği beklemediği seyler oluyor.
bu arada kardeşim serkan(fındık) bence sende kampa katıl harcanma. =)

ask55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 13 Ocak 2015, 23:17:39
Armagan Kuş kampa mi katıldı ?

2 gün önce internet cafede counter atıyodu.
haline üzüiüp nereden nereye diye konuşmuştuk arkadaşla.
hemen tepki vermeyelim beyler ne de olsa Samsunun çocuğu.

Desiqner

Ben takımın Ömer Sismanoglu'su olmak istiyorum ayda dk 80 den sonra girip birsey denicem.torpil arıyorum :)

Sadece Samsunspor

Gel vatandas gel torpilsporda topcu olmak icin taraftara kufretmis veya taraftardan kufur yemis olman yeterli

Shane_Falco

2 güne kalmaz Oğuzhan Azğar'da kampa katılırsa şaşırmayalım...

eprianu

Karakter abidesi adnan güngör'ün bu takıma 55 numara ile kaptan yapıldığını hatırlarsanız
sefa ve armağanın bünyenize olan etkisi hafifleyecektir.

Ayberk

Armağanın ailesi artık anlasın şu çocuğu futbolcu yapmak istediniz olmadı işte kac kere daha deneyeceksiniz? Her yönetim değişikliğinde kulübe gidip bizim çocuğa şans verin demekten vazgeçin daa artık. Ne zaman yönetim değişse armağan kampa katılıyor. Hayır devamı da yok. Amaç ne? Sırf kamp yapmaya yolluyorsaniz bilelim aramızda toplastirip gençlik kampına yollarız arkadaşı yeter ki salın şu kulübü

kamuri

kemal tokak urfa ıle olan sozlesmesını feshetmış hoca ercanı ağzıyla kus tutsa da oynatmıyo zaten en azından bızı tunadan kurtarmış olur anlaşabılırsek

beşnumara

Kemal kısa vadede bize faydalı olamaz. Gelir kendini hazırlar hazırlayabilirse. Uzun zamandır futboldan uzak ve sakat diye biliyorum. Yeni sezona kadar bize hayrı olacağını düşünmüyorum. Muhtemelen bir stoper daha alacağız.
Ercan'a neden forma verilmiyor anlamak güç.

SametYılmaz55

Gönül ister ki Ercan oynasın ama bir türlü şans vermiyor hoca.Ercan oynamayacaksa Tuna gitsin Kemal gelsin imkan varsa.Kemal'in ölüsü Tuna'dan beş kat iyidir

beşnumara

Kemal'in şuanki durumu için tam tersi söylenebilir. Tuna'nın ölüsü kemalden iyidir ama tunaya kadar gördük ki formuyla Ercan da var mücahit de. Sadece adil olunsa yeter.

olcay

Alıntı yapılan: ask55 - 14 Ocak 2015, 00:58:29
2 gün önce internet cafede counter atıyodu.
haline üzüiüp nereden nereye diye konuşmuştuk arkadaşla.
hemen tepki vermeyelim beyler ne de olsa Samsunun çocuğu.

Biz counter atarken iyi, armi atınca kötü di mi? Adam meğerse enerji depoluyormuş. 😄😄

cembaba