Samsunspor'da Devre Arası Transfer Söylentileri

Başlatan Umut ÖZEN, 27 Aralık 2014, 21:36:37

« önceki - sonraki »

eprianu

İsmail Uyanık geri dönene kadar (ki ne zaman döneceği şüpheli) bu tür olaylara alışalım.
Sene başında ucuza gider diye satılmasına karşı çıktığımız adam bedava gitti.
Ama hakikaten de ağlayanın malı gülene hayır olmaz derler. Bekleyelim!

Sadece Samsunspor

Serdar eylik ve Adilovic tesislerde vedalasmislar. Adilde gitti sonumuz hayrola

alperen_55

Ekigho geri gelecek miş gibi bir his bende.

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor Sportif Direktörü Zeren: "Boşnak futbolcu Eldin Adiloviç ve Serdar Eylik ile anlaştık ve sözleşmelerini feshettik"

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da, Boşnak futbolcu Eldin Adiloviç ve Serdar Eylik'in sözleşmeleri karşılıklı olarak feshedildi.

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, yaptığı açıklamada, ikinci devrede iyi bir ekip oluşturmak için çalıştıklarını söyledi.

Takımda istenilen verimi alamadıkları oyuncularla görüştüklerini ve sözleşmelerini karşılıklı anlaşarak feshetmeye çalıştıklarını belirten Zeren, "Boşnak futbolcu Eldin Adiloviç ve Serdar Eylik ile anlaştık ve sözleşmelerini feshettik. Şu an için takımdan göndermek istediğimiz başka oyuncu yok" dedi.

- Karşıyaka'dan Ofoedu'yla anlaşma sağlandı

Zeren, transfer çalışmasının devam ettiğini, bu kapsamda Karşıyaka'da oynayan Ofoedu'yla anlaşma sağladıklarını kaydetti.

Bu oyuncunun yarın Samsun'da sağlık kontrolünden geçeceğini ve sözleşme imzalayacaklarını bildiren Zeren, takıma birkaç takviye daha yapmayı planladıklarını sözlerine ekledi. - Samsun

http://haberler.com/samsunspor-2-futbolcu-ile-yollarini-ayirdi-6857632-haberi/

elexir

Eski balıkesirli karikari den bahsediyorlar ?

ugrass

muzaffer4

Alıntı yapılan: eprianu - 11 Ocak 2015, 00:36:04
İsmail Uyanık geri dönene kadar (ki ne zaman döneceği şüpheli) bu tür olaylara alışalım.
Sene başında ucuza gider diye satılmasına karşı çıktığımız adam bedava gitti.
Ama hakikaten de ağlayanın malı gülene hayır olmaz derler. Bekleyelim!

bütün konulara ismail uyanıkla alakalı bir sey yazmak zirundamisin tamam efsabe baskan ama gelmeyecegim diyor bir daha yapacak bisey yok

ALİ55

inegölspor dan ömürcan yıldırımlı alınmalı bence celil gibi stili var birisi videosunu koyabılırmı ben beceremedim....

Sadece Samsunspor

12 Ocak 2015, 00:10:03 #218 Son düzenlenme: 12 Ocak 2015, 00:27:02 Sadece Samsunspor
Başkan Yılmaz: Siz Süper Lig'e Çıkın Gerisini Bize Bırakın

11 Ocak 2015 Pazar 22:16

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, PTT 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'da, futbolculara moral yemeği verdi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Samsunum1 gemisinde Samsunsporlu futbolcular için düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, futbolculara seslenerek, "Bu takımın Süper Lig'e çıkması için maçlarda, terinizin son damlasına kadar mücadele etmek bir kenara, gerekirse öleceksiniz. Samsunspor, her ne olursa olsun Süper Lig'de olmalı" dedi.
Geçen yıl play-off final maçında Mersin İdman Yurdu'na yenildikleri maçın ardından 10 gün kendine gelemediğini kaydeden Yılmaz, "Geçen yıl Samsunspor'a 19 milyon lira para aktarıldı. Her şey para değil. Başarının sırrı futbolcuların kenetlenmesi. Samsun'un turizmde gelişmesi, medyada daha fazla yer alması için bu takımın, her ne şartta olursa olsun Süper Lig'e çıkması gerekiyor. Bunun için de futbolcuların her şeylerini ortaya koymalarını istiyorum. Siz yeter ki bu takımı Süper Lig'e çıkarın, gerisini bize bırakın" diye konuştu.

Samsun Valisi İbrahim Şahin ise Samsun'un yüzölçümü ve nüfus bakımından Trabzon'dan daha büyük bir kent olduğunu belirterek, "Trabzon, Samsun'dan daha büyük gibi bir olgu var. Bunun nedeni de Trabzonspor'dur. Bizim şehrimizin takımının da bir an önce Süper Lig'de olması gerekiyor. Bizler bu şehri yönetenler olarak her şeyi yapacağız. Teknik ekip ve futbolcularla el birliğiyle bu takımı Süper Lig'e çıkarmalıyız" ifadelerini kullandı.

Samsunsporlu futbolcu Musa Aydın ise 20 gün öncesine kadar morallerinin kötü olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

"Ekonomik sorunlar bizi çok zorladı ancak takım olarak çok iyi savaş verdik. Samsunspor'daki tüm futbolcular karakterli futbolculardır. Takım arkadaşlarımın özverisi ve gayretiyle buralara geldik. Böyle sorunlar yaşayan bir takımın 10'uncu sırada olması imkânsızdır. Ancak biz sahada elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Samsunspor'u layık olduğu yere taşıyacağız."

Kaya

10 günü bırak 10 saniye üzüldün mü acaba sayın Yzy !!

orucreis

Kesin baska bi derdi vardir onunla karistiriyo bence mac gunune geldiyse

kamuri

Sefa aksoyun adi geciyo yok artik diyorum ya :rulet:

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kamuri - 12 Ocak 2015, 13:46:40
Sefa aksoyun adi geciyo yok artik diyorum ya :rulet:

Zamaninda bize haciz koyduran ve simdi yeniden yonetime secilen coruhun akrabasi diye biliyorum normaldir adi gecmesi. Yatip para alacak

orucreis

Karikari ve ofedeunun isimleri geciyo. Benim anlamadigim tek forvet oynicaksak niye butun yabanci haklarini forvetten kullaniyoz yoksa aman tanrim didim 3 forvet mi oynicaz  :deli:

muzaffer4

Alıntı yapılan: orucreis - 12 Ocak 2015, 14:09:57
Karikari ve ofedeunun isimleri geciyo. Benim anlamadigim tek forvet oynicaksak niye butun yabanci haklarini forvetten kullaniyoz yoksa aman tanrim didim 3 forvet mi oynicaz  :deli:

ofedeu yu zaten almadık mı? :hnk: