Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
arkadaşlar hafta arası ligdede rakibimiz olan denizliyle oynuyoruz. inşallah hayırlı bir sıkorla evimize döneriz.

kupa SAMSUNA yakışır...

cem and naz55

gs maçındaki gibi oynarsak sorun çıkmaz

south_london

baha55

orda berabere kalsak yeter .samsunda bu younla biz  her takıma 3 fark atarızz  insalah da öyle olacak ve bu takım düüşşmmeeyyeecceekkkkk

King Of The North

İnşallah kupada final oynarız hem de G.Saray'la oynasak çok iyi olur.Samsun kümeye diye bağırmaları beni acayip motive etti bu konuda,finalde şamarı öyle bir vuralım ki söylediklerinden utansın adi insanlar...

oğuzhan55

Denizlispor'u çeyrek finalde yenersek kayseri bjk maçının galibiyle yarı finalde oynayacağız.kayseri bjk'yi yenerse rakibimiz onlar olacak.İnşallah çeyrek finali geçerizde rakip kayseri olursa kayseri'de Samsunsporumuzu destekeleriz.Çünkü ilk yarıdaki maçta kayserideki maçta baya üzülmüştük.Bu bir fırsattır.Denizli'yi yenmemiz demek hem tur atlamaız hem de ilk yarının rövanşını almamız anlamına geliyor.

Amsterdamli

Turk futbolunun cokmesine neden olan zihniyet anadolu takimlarinin kupa maclarini oglen 4´de almis. Aksamada tabi sulukleri koymuslar.

Boyle sey hayatimda gormedim. Sonucta ceyrek finale kadar gelinmis, kupa´nin prestiji bu sezon arttirilmis, Fortis sponsor olmus, oduller yukseltilmis ama is Anadolu takimlarina gelince yine hikaye.

Digiturk bu maci naklen veriyor, ne yazar. Gidip izleyemiyecegiz cunku is saati.

samsunlu_gencler

ßiLdiiim kadarıyLa kratocwhwiL kırmızı kart cezaLısı
caner yerine serkan kenanın yerinde aLper toLganın yerinde guaye we guayenin yerinde yani ortasahada ceyhun oynarsa macı aLırız gißime geLior

beşnumara

Alıntı yapılan: "samsunlu_gencler"ßiLdiiim kadarıyLa kratocwhwiL kırmızı kart cezaLısı
caner yerine serkan kenanın yerinde aLper toLganın yerinde guaye we guayenin yerinde yani ortasahada ceyhun oynarsa macı aLırız gißime geLior
aynen doğru diyorsun bir de tolgayı kadroya almamaları lazım bir de ayarinin yerine muhammeti alsa iyi olur çünkü rakip o tarafın zaafını çözmüş goller hep ayarinin hatasından geliyor :oops:

jean

ne yapiup edip gol bulmak zorundayiz ben inancliyim turu gececegimize

yirmiuc

ngonge

bence bu maça 2 takım da çok önem vermeyecek. ne de olsa ligde kalma çok daha kritik. ama samsun daha az önem verecek bence. zira durumumuz daha kötü.

bu arada maç lig tv den canlı perşembe 16.00 da.

jean

okulum var o saatte ama okula gitmem kahveye giderim bende keske carsamba gunu olsaydi neyse saglik olsun

bengülü

benim için kupa önemli değil öncelikle lig arkadaşlar takımı düşürmesinlerde ne yaparlarsa yapsınlar

cem and naz55

bu maçta denizlisporda m.yılmaz ve yusuf sakatlığı dolayısıyla kratocvil ise kırmızı kart cezası nedeniyle oynamayacak
bizim için bu büyük avantaj samsun a avantajlı bir skorla döneceğimize inanıyorum