Kupa : SAMSUNSPOR - Denizlispor: 1-1 (Elendik)

Başlatan kadir55ist, 05 Mart 2006, 14:06:07

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: "cem and naz55"bu maçta denizlisporda m.yılmaz ve yusuf sakatlığı dolayısıyla kratocvil ise kırmızı kart cezası nedeniyle oynamayacak
bizim için bu büyük avantaj samsun a avantajlı bir skorla döneceğimize inanıyorum
eğer bu dediğiniz topçular oynamzsa biz onları yeneriz :lol:

yirmiuc

jean

harbi ya ne guzel carsamba olsaydiu okulum yoktu ogleden sonra persembe okulum var emin degilim macami baksam okulami gitsem galiba maca bakacam

RenTinRen

Alıntı yapılan: "jean"harbi ya ne guzel carsamba olsaydiu okulum yoktu ogleden sonra persembe okulum var emin degilim macami baksam okulami gitsem galiba maca bakacam

aman bırak okulu şimdi.. okul kaçmıyoya hazır elimize düşmüş denizli bak benden sölemesi bu fırsatı daha bulamassın :)

jean

evet kararimi verdim maca bakacam derslerim zaten iyi yarim gun gitmesem birsey olmaz kazanirsakta bir anlami kalmaz zaten devamsizligimin insallah aliriz maci

timofte

Bundan bir hafta kadar önce rüyamda Denizlispor'u 2-0 yendiğimizi görmüştüm. Kupa mı lig maçı mıydı bilmiyorum ama o zamandan beri foruma yazmak aklımda.. Umarım gerçekleşir,
ne de olsa söz gider yazı kalır demişler :)

Clint_Eastwood

Kim ne derse desin kupa bizim için çok önemli. Bazıları ligde kalalım yeter diyor. Sadece ligde kalmak değil kupaya da asılmamız gerekiyor. Umarım futbolcular bunun bilincindedir. Tahminim 1-1 veya 2-2

tankut

Hatırlayabildiğim kadarı ile Ankaragücü 80 li yıllarda 2. lige düşmüş aynı sezonda kupayı almış ve ligde kalmıştı. aynı uygulama devam ediyor mu? Allah göstermesin ligden düşersek kupayıda alırsak bizede aynı şey uygulanabilirmi? bir bileniniz varmı?

jean

yaman55

2 yada 3 atarız ama kaç yeriz bilmiyorum

ali ihsan

kesin gol atarız ve kesin gol yeriz.inşallah yediğimizden çok atarız.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "tankut"Hatırlayabildiğim kadarı ile Ankaragücü 80 li yıllarda 2. lige düşmüş aynı sezonda kupayı almış ve ligde kalmıştı. aynı uygulama devam ediyor mu? Allah göstermesin ligden düşersek kupayıda alırsak bizede aynı şey uygulanabilirmi? bir bileniniz varmı?

Benim bildigim kadari ile o kural degildide Kenan Evren´in aldigi bir karardi.

MTGUVEN

amsterdamlı dogru soyluyor oyle bır yoktu o kenan pasa kanunu idi.

azadbeg

Alıntı yapılan: "timofte"Bundan bir hafta kadar önce rüyamda Denizlispor'u 2-0 yendiğimizi görmüştüm. Kupa mı lig maçı mıydı bilmiyorum ama o zamandan beri foruma yazmak aklımda.. Umarım gerçekleşir,
ne de olsa söz gider yazı kalır demişler :)

İnşallah lig maçı değildir o gördüğün :lol:  :lol:  :lol:
Aldığım son haberlere göre yusuf,m.yılmaz,selahattin,roman,kaleci süleyman maçta oynamayacak.
Zaten hüseyin kartal ve güven varol aylardır sakat...
Kafa oyuncularımızın yerinde bugün yedekler olacak. Sanırım nurullah hocayı sivas maçının telaşı sardı...
Her iki takım için kartsız , sakatsız,kavgasız gürültüsüz bir maç olsun da kim kazanırsa kazansın...

yirmiuc