Internet Explorer İçin Samsunspor.Biz Araç Çubuğu

Başlatan AntZ, 28 Mayıs 2010, 07:03:49

« önceki - sonraki »

AntZ

Sitemiz için hazırladığımız araç çubuğunu aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

http://www.samsunspor.biz/toolbar/ssbiz_toolbar.zip

Araç çubuğumuzda şimdilik;

- Google arama,
- site ve forum linkleri,
- facebook sayfamız,
- sayfa büyütme ve küçültme butonları,
- bulunduğunuz sitenin eski tarihli geçmişine ulaşabileceğiniz direkt archive.org linki,
- bulunduğunuz sayfanın alexa sayfasına yönlendirme butonu,
- açılır pencere engelleyici (popup blocker),
- arama kutusuna yazılan metni ya da kelimeyi bulunduğunuz sayfada işaretleyen işaretleme butonu bulunmakta.

Sonraki sürümümüzde son eklenen haberler, forumda son yazılan mesajlar gibi daha özellik olacak.

Şimdilik bu alanda bir giriş yapalım dedik.

Not: Araç çubuğumuzu gittiğiniz yerlerde farklı bilgisayarlara kurarsanız sitemizin daha fazla büyümesine katkıda da bulunmuş olursunuz.

Toolbar google, yahoo, alexa vs. gibi antivirüs programlarının tanımadığı ve dijital imzaya sahip olmadığından kurarken antivirüs programları uyarı verebilir ama herhangi bir sorun ya da virüs yoktur. Antivirüs programlarının verdiği uyarıyı okuduğunuzda virüs uyarısı değil digital imzaya sahip olmadığı uyarısı olduğunu görebilirsiniz.

Mustee13

Çok güzel bir çalışma olmuş...daha da geliştirileceğine inanıyorum.. yalnız firefox kullanıyorum ben.. internet explorera kurdu bunu...artık ss.biz e iexplorer dan gircez naapalım :P

SSBiz Gençlik

Elinize sağlık... Harika bir çalışma, harika bir paylaşım olmuş... Emeği geçen herkese teşekkürler...

Tufan

ie'yi sadece okulun sitesine girmek için kullansamda hemen kurdum ff için uyarlama yapılacak mı acaba?

berusa55

Helal olsun Murat. Senden beklenen güzel bir çalışma daha  >l<

furkan5534

walla laptop'm bile Samsunspor'lu oldu :D :D nereye acsam samsunspor sımgelerı resımler vıdeolarm vr :D

mimar55

Fecr_55

Emegine saglik Ant55..Peki bunu Firefox'a nasil tanitabilir veya tasiyabiliriz?

AntZ

Alıntı yapılan: Mustee13 - 28 Mayıs 2010, 09:54:13
yalnız firefox kullanıyorum ben.. internet explorera kurdu bunu...artık ss.biz e iexplorer dan gircez naapalım :P

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 28 Mayıs 2010, 10:11:01
ie'yi sadece okulun sitesine girmek için kullansamda hemen kurdum ff için uyarlama yapılacak mı acaba?

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 29 Mayıs 2010, 00:00:18
Emegine saglik Ant55..Peki bunu Firefox'a nasil tanitabilir veya tasiyabiliriz?

Firefox toolbarımız fırında, birkaç güne kadar çıkar.  ;)
Bir yandan da geliştirmeye devam.
Toolbarımız yenilendi. Dünyanın en hızlı yeni versiyonu çıkan programı oldu kusura bakmayın.  :D

Aynı adresten yeni toolbarımızı indirebilirsiniz.

http://www.samsunspor.biz/toolbar/ssbiz_toolbar.zip

emre

sevmekyetmezmi

emeginize sağlık güzel olmuş.takır takır çalışıyor  >l<

eren55

igoogle'yi bilen arkadaşlar vardır.Bizim liglerimizden pek çok takımın igoogle'de gadgeti var.Bu işlerden anlayan arkadaşlar buraya samsunspor.biz'in gadgetini ekleyebilirlerse çok iyi olur diye düşünüyorum.igoogle üzerinden pek çok site gadgetlerle milyonlarca insana ulaşabiliyor.Ayrı konu açmaktansa buraya yazmayı tercih ettim.Yapabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

sosaka

Araç çubuğunu kurduktan sonra int. exp. sürekli hata vermeye başladı

İnternet Explorer 9