Kobe Bryant'dan Müthiş Sıçrayış

Başlatan berusa55, 05 Ağustos 2009, 17:55:09

« önceki - sonraki »

berusa55

05 Ağustos 2009, 17:55:09 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 18:03:43 berusa55
Yok artık  ??? ???

View My Video

FaTiH_HaN

ohaa be kardesim insanmisin sen oyle ziplama mi olur ;D

14.basamak

berusa55

Sence? Bence değil dostum. Müthiş şıçrama yeteneği var; kaldı ki bunu NBA müsabakalarında oldukca sık sergiliyor.

14.basamak

06 Ağustos 2009, 02:49:44 #4 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 02:57:51 14.basamak
Dikkatlice bakarsan düzme olduğu anlaşılıyor, otomobil yerdeki gölgeyi çiğniyor resmen(geçerken arabanın da yanından yansıması gerekir ;))
belki de yanılıyorum, üst düzey bir sporcunun kendisini bu kadar riske atması pek mantıklı gelmiyor..

berusa55

06 Ağustos 2009, 02:56:17 #5 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 02:59:09 berusa55
Defalarca baktım temiz bir videoya benziyor. Yerdeki gölgeye gelince; arabanın yanına vuran yansımaya dikkat etmemiz lazım. Kaldı ki çok belirgin görmek de mümkün değil aracın renginden dolayı. Zaten bunu yapmak zaten Kobe için pek sorun değil. Çünkü en iyi yaptığı işlerden biri de sıçramak sahada. Araç da pek yüksek değil açıkcası. :D

14.basamak

tabi belki bir minübüsün de üzerine sıçrayabilir ama işte hayati bir sıçrayış olması yaptığı işle de bağdaşmıyor..

berusa55

Bunu neden yapmış açıkcası anlamadım. Dediğin çok doğru. Bir sakatlık söz konusu olsa oynadığın takıma karşı olan sorumluluğun ne olacak. Lakers'ın kaptanı ve en değerli oyuncusu. Hatta NBA'in...

celebi

bir reklam mıdır bilemem ama. ne yalan söyleyeyim bana da inandırıcı gelmedi. evet bu şekilde zıplama yeteneği elbette var. fakat kobe gibi bir oyuuncu kendini bu şekilde riske atmaz. yada ben lakers yöneticisi olsam ceza veririm doğrusu kendisine

berusa55

06 Ağustos 2009, 13:51:12 #9 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 13:56:11 berusa55
Kobe'ye ceza meza veremezler. Lakers bugün şampiyon ise Kobe sayesinde şampiyondur. Kobe için şu gördüğümüz hareketi yapmak çok basit. Ha bu hareket neden yapıldı açıkcası bir fikrimiz yok. Dediğin gibi sevgili çelebi reklam da olabilir. Ayakkabıyı gösteriyor başta Nike ibaresini gözümüze sokuyor  ;)

eLLis

Nike reklamıda olabilir gizli reklam muhabbeti izmirli bir kız yapmıştı geçenlerde  :)

esedullah

Ertuğrul Sağlam

Kobe gibi bir basketçi bu kadar yükseğe sıçraması normal.
Kobe gibi bir basketçi bu kadar kendini riske sokacak kadar aptal değildir...