Sezon Öncesi Hazırlık Kampı ve Hazırlık Maçlarımız

Başlatan ahmetsefa55, 06 Temmuz 2011, 14:20:23

« önceki - sonraki »

Serkan

sersa

Serkan

mimar55

SerhaT55

isa55

maça gidemedim ama inanılmayacak bir şey olmuş A takım gol yememiş, hatta maç kazanmış. kilimli yi mi yenmiştik en son?

Nuri Asan Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Samsunspor, ilk yarıya Atilla, Başaran, Valdomiro, Kenan, Ersin, Selim, Burak, Hakan, Adem, Dilaver, Simon Terwase Zenke ile çıktı.

Samsunspor A2 Takımı ise müsabakanın ilk yarısında Hüsrev, Bahrican, Hakan Aydın, Aykut, Arif, Yasin, İbrahim, Hakan Balçık, Muratcan, Gökhan, Armağan 11'i ile sahadaki yerini aldı.

Karşılaşmanın gollerini 21. dakikada Dilaver, 23. dakikada Burak ve 32. dakikada penaltıdan Selim kaydetti.

berusa55

19 Ağustos 2011, 22:56:32 #713 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2011, 23:07:47 berusa55
Alıntı yapılan: SerhaT55 - 19 Ağustos 2011, 21:43:08
3-0 bitmiş facebookta paylaşmışlar.

Desenize A2 takımımızda iş var bu sene!

Lusage

"Yarın saat 12:30 Samsunspor - Karadenizspor'' :hnk: Twitter da gördüm.  Doğrumudur değilmidir bilemiyorum.  .:.:.

sersa

İki gün izin...

Dün A2 Takımı ile hazırlık maçı oynayan Samsunspor'da Teknik Direktör Vladimir Petkoviç oyuncularına iki gün izin verdi. Cumartesi ve pazarı istirahat ederek geçirecek olan Kırmızı-Beyazlılar, pazartesi gününden itibaren çalışmalarına kaldığı yerden devam edecek.

fat55

Takımımız önce salonda, sonra sahada çalıştı...
www.samsunspor.org.tr
Ekleme Tarihi 22.08.2011 12:23:49
Okunma Sayısı 6

Samsunspor Futbol Takımımız, 2 günlük iznin ardından bu sabah günün ilk antrenmanına saat 10.00'da başladı. Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic, Yardımcı Antrenörlerimiz Serdar Dayat, Tarkan Demirhan ile Kondisyonerimiz Paolo Rangoni eşliğinde Doğu Park'ta koşu yapan ekibimiz, daha sonra Nuri Asan Tesisleri'mizde egzersiz hareketleri yaptı. Bir grup oyuncumuz ise salonda kuvvet çalışmasında bulundu.

Nijerya Milli Takım kampından dönen Ekigho ile bir süreliğine takımdan ayrı çalışmasına karar verilen Hakan Bayraktar'ın da katıldığı çalışmalar 1saat 15 dakika sürdü. Takımımız akşam antrenmanını saat 18.00'de yapacak.

Atakumlu

Giresunspor maçı bilet fiyatları açıklandı...

Samsunspor'umuzun, 28 Ağustos 2011 Pazar günü Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Giresunspor ile yapacağı hazırlık maçının bilet fiyatları açıklandı. 19 Mayıs Stadı'nda saat 20.30'da başlayacak karşılaşmada Kale Arkası ve Maraton Tribünü 5 TL, VİP-B 25 TL, VİP-A biletleri ise 50 TL'den satılacak. Kombine kartlar ise hazırlık maçında geçerli olmayacak.

http://www.samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2473

Tufan

bu sefer yangından mal kaçırır gibi iftar saati yapmamışlar Giresun ve Ramazan deyince aklıma 4-0lık maç geldi al_sana

FaTiH_HaN

maç saatini 21.00 yapmak bu kadar zormu anlamıyorum taraftarın gelmesini mi istemiyorlar? ilginç :o