Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ooooooooooooooffffffffffffffffff offffffffffffffff....

neyin peşinden niye gidiyoruz artık iyiden iyiye sorgulamaya başladım...

Bence futbolda bu kadar çok para dönerken,eskide kalan o ramantizmi aramanın pek bir anlamı kalmamış..

En büyüğünden en küçüğüne bütün rant odakları bu sekttörden para kopartabilmek adına herşeyi yapabilecek bir kimliğe bürünmüşken insan kendini çokta bu ortamın içinde görmek istemiyor..

Herkes için ve herşey için Allahttan hayırlısını diliyorum..

Not:Kendi Samsunsporluluğumdan kuşku duyarım ,Ama yıllarca ite köpeğe karşı bu tatkımı tek başına ayakta tutmayı başarabilen Büyük Başkandan asla..

ahmetsefa55

@lisandrolopez

valla kardesım senın dusuncelerın karsısında ne dıcemı bılemıyorum.en ıyısı susmak polemıge gırmemek.

epçeli köylü

Bence bu iş yakında mahkemeye düşer ve savcılar ve hakimler bu işi çözer. Kim haklı kim haksız ortaya çıkar.
İnşallah kazanan Samsunspor olur.

AntZ

03 Temmuz 2011, 20:34:53 #33 Son düzenlenme: 03 Temmuz 2011, 20:42:31 AntZ
Ortada suç, suçlu vardır yoktur onu tartışmıyorum, bana daha çok birşeylerin zeminini hazırlama gibi geliyor. Yönetimle danışıklı dövüş var sanki burda.

Bu yapılan açıklama zaten suç duyurusudur, kimsenin suç duyurusunda bulunmak için de kimsenin desteğine ihtiyacı yok. Aramızdan herhangi birisi de çıkıp birileri hakkında suç duyurusunda bulunabilir. Hem suç duyurusunda bulunup hem de "Bu şartlar altında destek vermeyeceğim" demek minarenin kılıfını hazırlamaktan başka birşey değil bana göre. Yolsuzluk varsa ve bunu kendine mesele yaptıysan üstüne gidersin, destek verirsin ya da vermezsin sana kalmış. Dönüm noktasında konge kararı alınmasıyla kaçan şampiyonluğu herşey güzel olacak diye sineye çektik, takıma çok yardımı oldu dedik, şimdi yine kritik bir dönemeçte kulüp yine bilinmeyenlerin içine sokulurda işler kötü gitmeye başlarsa bu sefer Galip Öztürk bunu parasıyla da telafi edemez... Sadece 1 lot hisse alacağım, takımın sahibi ben olmayacağım deyipte bugünden kulübün sahibi gibi davranıp desteğimi çekerim tehditlerine başladıysa bırakın şirketleşmeyelim, kimsenin malı olmayalım.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Temmuz 2011, 20:32:10
@lisandrolopez

valla kardesım senın dusuncelerın karsısında ne dıcemı bılemıyorum.en ıyısı susmak polemıge gırmemek.

iyide abi oyuncu satışından gelen bonservis bedellerini kendi özel işlerine kullanan başkan hakkında ben yapmasam başka biri yapar bu tür yorumları.Üstelik sen @Lisandrolopez yazarak kendinle olmasa bile başkalarıyla beni polemiğe sokma çabası içinde gibisin.

hacettepeli

Serkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:28:08
Bilmediklerimizi Galip Öztürk çıkıp takır takır açıkladı işte.

Ben sana çıkıp sayfalarca açıklama yapsam senin fikrin yine değişmez.değişik bir yapıya sahipsin onun için gerek yok, doğru bildiğin yolda ilerlemeye devam et kolay gelsin.

Sercan

Nedenini bilmiyorum ama Galip Öztürk bence İsmail Uyanık'tan intikam almaya çalışıyor olabilir...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: dakota55 - 03 Temmuz 2011, 20:35:21
sonumuz iyiye gitmiyor.

belkide iyiye gidişin adımlarıdır bunlar  :kanka: :kanka: :evet: :evet:

ahmetsefa55

''@lisandrolopez'' yazmamdan ne cıkardın allah askına soyle.sana soyledıgım bellı olsun dıye oyle bıse yaptım.burda kımse benım gazımla sana yuklenecek degıl merak etme.ayrıca ben oyle kucuk hesapların ıcınde olmam.ne soylemek ıstersem soylerım.dobrayımdır bu konuda. ;)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Temmuz 2011, 20:35:24
Ben sana çıkıp sayfalarca açıklama yapsam senin fikrin yine değişmez.değişik bir yapıya sahipsin onun için gerek yok, doğru bildiğin yolda ilerlemeye devam et kolay gelsin.

Abi zaten senle ne zaman aynı görüşü savunucaz merak ediyorum...

55JNR55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 03 Temmuz 2011, 20:33:38
Bence bu iş yakında mahkemeye düşer ve savcılar ve hakimler bu işi çözer. Kim haklı kim haksız ortaya çıkar.
İnşallah kazanan Samsunspor olur.

böyle bir süreç yaşanırsa şayet hiç bir şekilde Samsunspor'umun bu durumda kazanan olarak çıkacağını düşünmüyorum her sonuçta bu klüp zarar görür, en azından yaşanan şike, teşvik davalarını göz önünde bulundurursak adı geçen klüplerin şu an sıkıntıya düştüğü gerçeği ve biz kendi içimizde böyle bir dava durumu yaşarsak her halükarda ismimizden kaybedeceğimizi düşünüyorum...

hacettepeli

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Temmuz 2011, 20:38:19
belkide iyiye gidişin adımlarıdır bunlar  :kanka: :kanka: :evet: :evet:

olabilir abicim bardağın dolu tarafından bakmam gerektiğini hatırlattın.  :-* :-* >l< >l< >l<

Castiel

ismail uyanık döneminde birşeylerin döndüğünü hepimiz tahmin ediyorduk aslında.bu takımın o zamanda trilyonları kayboldu ama takımın başarısından dolayı yada bu olayların üstüne gidecek cesur biri olmadığından herşey gizli kaldı ve galip öztürkte bugünde bombaları patlatmış.çok açık şekilde savcılara suç duyurusunda bulunmuş savcılar gereğini yapsın bu takımdan çalan herkes kuruşuna kadar cezasını çeksin

Serkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:39:24
Abi zaten senle ne zaman aynı görüşü savunucaz merak ediyorum...

Yıldızlarımız uyuşmuyordur; umarım bir yerde uyuşur.. :o