Okul dergisi ve yardım

Başlatan Ajan, 25 Şubat 2010, 16:35:46

« önceki - sonraki »

Turuncu

Alıntı yapılan: ßy_azræl - 25 Şubat 2010, 19:04:01
sağol okulumuzun eski mezunu aykut sende yaz birşeyler hocalara dürüm aldırmaları falan anılar bölümüne ekleriz yazını  :P :-* :-*
Hacı onu geç  ;D selim ve yavuz da eski mezun onlarda yazsın rasim hocayla samsunspor anılarını  ;)

Ajan

Alıntı yapılan: Turuncu - 25 Şubat 2010, 19:05:52
Hacı onu geç  ;D selim ve yavuz da eski mezun onlarda yazsın rasim hocayla samsunspor anılarını  ;)

sen bilirsin kamil hocaya söyle o karalasın birşeyler özellikle şiddet olaylarını :-*

forza_devil

Alıntı yapılan: ßy_azræl - 25 Şubat 2010, 16:35:46
Çoğu okulda yapılan bu aktiviteyi samsun gazi ilköğretim okulu öğrencileri olarak bizde yapmayı planladık  bu dergide birde spor bölümü olacak spor bölümü ağırlıklı olarak futbol üzerine endeksli olacak.Spor sayfasını oluşturmak ve derlemek görevi bana verildi.Bende bir samsunsporlu öğrenci olarak o spor bölümünden bizans yalakalığı yapmayı düşünmüyorum onun yerine hepimizin gönül verdiği samsunsporu o derginin spor bölümüne domine etmek istiyorum.Dergi aylık olarak çıkacak ve sizden istediğim ilköğretim seviyesinde olan bizler için samsunsporu tutmanın ne olduğunu samsunspor aşkının ne olduğunu ve samsunsporun bir aylık değerlendirilmesi olan bir yazı istiyorum.Sitemizin yazarlarından da birkaç yazı bekliyorum şimdiden destekleriniz ve yazılarınız için teşekkürler

gerçekden çok güzel düşünce genç kardeşim.. ama önce bir grup oluşturun okulunuzda ve birbirinizin görüşlerine yer verin farklı görüşlerde çıkabilir ama olsun her şeyi değerlendirmek gerekir.. onun için 5 _ 10 kiş arası bir grup oluşturun ve devamlı aktif olun ama birde önemli nokta var grup üyeleri arasında ortak arkadaşdan ziyade tanımadıklarınızla grup oluşturun daha sağlıklı ve daha çok kişiye hitap etme söz konusu olur..( yani demek istediğim bir alt sınıfın veya bir üst sınıfın veyada baska sınıfların ögrencileriyle grup oluşturmak)
ben lisedeyken statda 100 kişi getiriyodum ama aramızda seninle fark var benim sözüm dinleniyodu ve çevrem oldukca genişti okulda popüler kişydim...
hatta birgün cuma günü fener maçımız vardı bende öğlenciydim. okuldan çıkışımız 5.5 maç 7de başlıyo(tabi o zamanlar) ben cumartesi biliyodum benide arkadaşım tenefüste uyardı bugun maça gidiyoz dimi.. bende şaşırdım ne maçı olum bugun cuma yarın ya maç.. murat yok be bugun diyince bi sorum dedim başka kişlere onlar maça hazırmış bile adamlar tenefüste defterlerini kitaplarını yırtıyolar maçta görüntü oluşturabilmek için... adamlar hazır bi ben hariç.. maça yetişemeyiz diye topladım çoçukları son 2 dersi askıt okulun yarısı hiç unutmam o kalabalığı okul maçında bile görmedim.. gerçi stata yarımız giremedi ama olsun sonuçda o kadar kişyi maça statın önüne getirmişim ya gercekden benim için cok degerliydi....

grup dediysem sakın taraftar grupu diye algıla okulda koalisyon grupu diyelim.. yeterince grup var zaten :D

forza_devil

bu arada bende 19 mayıs mezunuyum.. ;)

mehmet yılmaz

Erenciğim, sana özel mesaj attım. Samsunspor'dan Yaşar Doğu'ya, Elif Ekşi'den Samsun DSİ Voleybol takımına kadar, bir Samsun ve Spor dosyası. İşini fazlasıyla görecektir. Baska bir sorun olursa, buralardayız.

En Büyük Samsunspor!

Ollivanders

Ajan

Sayın samsuni ve 35ama55 mesajlarınıza geçde olsa geri dönebildim ve ikinizede ayrı ayrı özelden mesaj yolladım tekrar teşekkür ederim

Ajan

Dergide birde rahmetli teoman abimizin samsunsporluluk bilinci hakkındaki bir yazısınıda yayımlamak istiyorum yalnız teoman abinin yazılarını sitede bulamadım pek dikkatlı bakmayışımdan veya gözden kaçırdığımdan olsa gerek teoman abinin yazılarını sitede nerede bulabilirim

Ajan

bu yazıyı okudum mert abi ama bu yazıda genel olarak sahipsizlik yönetim yanlışlıkları ve o zamanki mevcud kadro ile ilgili konulara değinildi görülüyor.Yani aradığımız samsunsporluluk bilinci olduğundan bu yazının konulması pek uygun değil diye düşünüyorum

celebi

rahmetli teomanın yazısı bu  :-[

Pergani 55