AKS TV ..spor 55 - 5 yeni transfer olacakmış

Başlatan 55Melek55, 24 Kasım 2009, 00:27:08

« önceki - sonraki »

berusa55

Bize en bomba haber İsmail Uyanık'ı tekrar başkan adaylığıdır. Bunun dışıdakiler sis bombası...

55Melek55

berussa55 o artik mazide kaldi---

ekiye ragbet olsaydi bit pazarina nur yagardi...

ismail aga tarhihde kaldi...yeni adamlar lazim

samsunmania

Hedefimiz olmadan yapılacak tabiri caizse her flaş transfer kulübü yeni bir borç batağına sokacaktır. Tabii finansör varsa da hayır demeyiz. Madem bunu yapacaktınız neden sene başında hedef koyup da yapmıyorsunuz o zaman? Ben de Mehmet gibi pek fazla inandırıcı bulmadım. Ancak şu kalan 4 maçtan en az 9 puan alırsak ve bu transferler de olursa play off düşünülebilir.

AntZ

24 Kasım 2009, 01:35:34 #18 Son düzenlenme: 24 Kasım 2009, 01:36:42 Ant55
Alıntı yapılan: 55Melek55 - 24 Kasım 2009, 01:25:27

Hakkı 2010 model başkan mı oluyor? 20 yıl önce bu takımı düşüren adam başkanlık yapıyor da başarıdan başarıya koşturan başkan neden eski oluyor? Biz ona eski değil de efsane diyoruz be kardeş.

Bu kerestelere bit bazarındaki değerli antikaları tercih ederim.  ;)

55Melek55

hakki tomac ve saz ekibini kast etmedim..bundan sonra yeni yüzler yeni adamlar lazim....

berusa55

24 Kasım 2009, 01:50:49 #20 Son düzenlenme: 24 Kasım 2009, 01:54:58 berusa55
Alıntı yapılan: 55Melek55 - 24 Kasım 2009, 01:25:27

Benim için mazide falan kalmadı kardeşim... O'nun dönemini aratmayacak en az o kadar başarılı olacaklara eyvallah ama öyle bir ışık yok şu an için. En azından bildiğimiz, döneceğine olan inancımızı muhafaza ettiğimiz insana mazi diyemiyoruz.

Ollivanders

ben guvenmiyorum inanmiyorum kafama da takmiyorum...

menteşoğlu55

sadece samsunspor...

sadece ismail uyanık...

gerisi mi?

tınn...

CeLiL_55

Cenk İşleri alsınlar yeter bomba hikaye

kumköylü ahmet

dün gece bende dinledim hem aks tv ye bakdim hemde kayseri tv bakdim kayserinin baskani nasil rezil olduk artik sokaga cikamiyoruz diyodu :-)
halk gazetesi spor müdürü cok iddeali konusuyordu bu hafta degilde haftaya isimleri aciklayacam dedi bizede bir hafta beklemek düsüyor.
ve pazar gunu oynanacak dardenel macindan yarim saat önce canli baglantilar görüntüler olacakmis bundan sonra her pazar gunleri bu sevindirici bir haber helede benim gibi gurbette olanlar icin.
SAMSUNSPOR sevdasi baska isde hayirlisi olsun insallah bundan sonra

King Of The North

Ben de ihtiyatlı yaklaşıyorum,sezon başında transfer transfer dedik aldılar 13 adam hepsi fos çıktı,umarım devre arası alackları adamlar direkt oynayacak,takımı ateşleyecek usta ayaklar olur.

SSBiz Gençlik

Sİyahi oyuncumuz olsun, başka birşey de istemiyorum...

europe_55

Bende öyle 5 tane süper transferin yapilacagini düsünmüyorum.
Kaldi ki sezon basinda da bu laflari cok dinledik...

Insallah ben yanilirim, SAMSUNSPOR en iyi futbolculari alir...

Tufan

kaç haftanın üzerine gelen farklı galibiyetle mutluyuz ama 5 tane bomba transfer yapıcaz yok Samsunsporumuzu hakkettiği yere çıkaracaz falan böyle açıklamaları haberleri daha öncede duyduk. yazın tahta tahta diye bunlar inletmedi mi bizi hiçbir beklentim yok yönetimden.
takımda otoriteyi sağlayıp defansa takviye ile bu takım zaten iyi yerlere gelebilir.

Ajan

5 tane olmasada adam gibi adam alsınlar 1 tane alsınlar