DUYURU - Fikret Baş

Başlatan 55fikret55, 27 Nisan 2009, 18:00:55

« önceki - sonraki »

55fikret55

27 Nisan 2009, 18:00:55 Son düzenlenme: 27 Nisan 2009, 19:59:58 samsuni
Arkadaşlar ben İSTANBUL SAMSUNSPOR TARAFTARLAR DERNEK BAŞKANI Fikret baş bazı arkadaşlar beni ve benim başkanlığımı eleştiriyor dogaldır ben bir SAMSUNSPOR taraftarı olarak SAMSUNSPOR'a destek amaçlı taraftarlar derneğini kurdum peki bu alay eden arkadaşlar siz bu derneğe sahip çıkıp hangi hizmette bulundunuz ben defalarca çağrı yapmama ragmen bazı arkadaşlar kulüpten bedafa bilet almıyorsun diyor kulüp bu durumdayken kulüb den bilet mi alınır yoksa kulübe yardım mı edilir. biz bu derneği kulüpten bedafa bilet almak için kurmadık kulübe faydalı olabilmek için kurduk ve istanbul daki hemşerilerimizi aynı çatı altında toplayıp canımızdan bir parça olan SAMSUNSPOR'A sahip çıkmak amacındayız srularınızı bizzat bana iletebilirsiniz.

Dernek başkanı
                                                                                           FİKRET BAŞ
                                                                                           05326504286
                                                                                           05424504057

**KaR6**

abi bi isim versene, kim diyo sana bedava bilet al diye?

yaman55

beşnumara

kendi içlerinden biri diyodur yaa. mantıklı düşündüğümüzde bu çıkıyor ortaya.düşünsenize bi grup kurulsa diğer gruplar bedava bilet alıyo diye onlar da ister biz niye bedava bilet almıyoruz diyenler de çıkar içlerinden.

ali ihsan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Nisan 2009, 18:10:47
abi bi isim versene, kim diyo sana bedava bilet al diye?

Akyol

BEDAVA
Bedava yaşıyoruz, bedava;
Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;
Yağmur çamur bedava;
Otomobillerin dışı,
Sinemaların kapısı,
Camekanlar bedava;
Peynir ekmek değil ama
Acı su bedava;
Kelle fiyatına hürriyet,
Esirlik bedava;
Bedava yaşıyoruz, bedava.

Bu bedava bilet mevzusuna güzel bir Orhan Veli şiiriyle katılayım dedim.Birincisi grup istanbul'dan tanıdığım arkadaşım Kar6 bu bedava olayına tamamıyle zıt bir düşünce yapısında.Grup İstanbul 55 de bulunan arkadaşlarımızın %99 u da onunla aynı duruştadır diye düşünüyorum.Madem bu kadar dertlendiniz önce bi selam vereydiniz derdinizi bizlerle isim vererek paylaşsaydınız daha bir samimi olurdu gibime geliyor  ;)

celebi

fikret başkan bir isim verseme sana kim diyor bu şekilde.

beşnumara

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 27 Nisan 2009, 19:16:12
BEDAVA
Bedava yaşıyoruz, bedava;
Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;
Yağmur çamur bedava;
Otomobillerin dışı,
Sinemaların kapısı,
Camekanlar bedava;
Peynir ekmek değil ama
Acı su bedava;
Kelle fiyatına hürriyet,
Esirlik bedava;
Bedava yaşıyoruz, bedava.

Bu bedava bilet mevzusuna güzel bir Orhan Veli şiiriyle katılayım dedim.Birincisi grup istanbul'dan tanıdığım arkadaşım Kar6 bu bedava olayına tamamıyle zıt bir düşünce yapısında.Grup İstanbul 55 de bulunan arkadaşlarımızın %99 u da onunla aynı duruştadır diye düşünüyorum.Madem bu kadar dertlendiniz önce bi selam vereydiniz derdinizi bizlerle isim vererek paylaşsaydınız daha bir samimi olurdu gibime geliyor  ;)
%99'u değil kardeşim %100'ü aynı düşüncede.

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 27 Nisan 2009, 19:24:51
fikret başkan bir isim verseme sana kim diyor bu şekilde.
ne başkanı neyin başkanı
yazmıyacam diyorum gelde yazma
ortaya pisliğini atacan kalkacan isim vermeden bütün istanbul grubunu zan altında bırakacan
yok böyle bir şey ya
sen evinde otururken bu taraftar kendi cebindendeki parayla uçakla bile kayseriye deplasman yaptı eğer ki istesek herkes kendi arbasıyla tek başına bile deplasmana gidebilecek parasıda işide, krediside var bu böyle biline
bizim çoğumuzun Samsundaki maçlara gitmesek bile kombinemiz cebimizde buda biline
biz her şeyi kendi cebimizden yaptık yaparızda kimseye ihtiyacımız yok
sözde kongre yapacan ama fikstürden bile haberin olmayacak Samsunsporlusun ya göz bebeğimizin buraya geldiği gün yapacan,
Samsunsporu çok iyi takip ediyorsun ya biz karabüke maça gidececez sen istanbulun Karagümrük semtine gidecen hala hangi ligde olduğumuzu hangi takımların bizim ligde olduğunu bilmeyecen ondan sonrada bize burda bok atacan yok öyle üç kuruşa beş köfte
daha fazla kalp kırmak istemem ama damarımıza basmayın bizimle oyun oynamaya kalkmayın bu bizans oyunlarına karşı çok idmanlıyız

Akyol

27 Nisan 2009, 20:44:55 #9 Son düzenlenme: 27 Nisan 2009, 20:46:36 AKYOL55
@beşnumara

fikret baş ısrarla yazmış bilet istiyorlar diye bende konduramadım açıkcası istanbulda ki arkadaşlarımıza bencede %100 ü Kar6 ile aynı düşüncededir ama işte iddia olunca öyle yazdım isim versede varsa öyle birisi istanbul grubu kesse kafasını kimse

mehmet yılmaz

Fikret Bey, keşke sizden böyle bir talepte bulunanların kim ya da kimler olduğunu da yazsaydınız. İstanbul Grubundan hiç kimsenin böyle bir tslebi bırakın, hayal bile kurmayacağı kanısındayım, hem ihtiyaçları yok hem de karakter itibarıyla böyle bir şeye tenezzül etmezler bile.

Çok fazla müdahil olmak istemiyorum ama anladığım kadarıyla siz o arkadaşların dernek çatısı altında toplanmalarını istiyorsunuz, onlar ise derneğe lüzum yok zaten biz dernekten de iyi çalışıyoruz diyorlar. Kendi tercihleri buysa kimseye birşey demeye hakkınız olmamalı!

İstanbul Taraftar Derneği kaç yılında kuruldu bilmiyorum ama ben bugüne kadar hiç bir organizasyonunu duymadım; olmuşsa ve bizi bilgilendirirseniz de ayrıca sevinirim.

Ama özellikle şu Karabük-Karagümrük meselesi neymiş? Eğer bu gerçekse yazık, çok yazık!!! Samsunsporluluk???

Recep

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 27 Nisan 2009, 20:44:55
@beşnumara

fikret baş ısrarla yazmış bilet istiyorlar diye bende konduramadım açıkcası istanbulda ki arkadaşlarımıza bencede %100 ü Kar6 ile aynı düşüncededir ama işte iddia olunca öyle yazdım isim versede varsa öyle birisi istanbul grubu kesse kafasını kimse

demekki biz kendimizi iyi tanıtamamışız yazıklar olsun bize
pat diye siteye yazı yazan birinin lafları daha değerli

**KaR6**

tahminim grup istanbul55 kastedilmiyordur burada.. artık kimse istanbul Samsunspor derneği oradan biri demiştir.. keza 5-6 deplasmana gittim, hiç istanbul Samsunspor taraftarlar derneğinden kimseyi görmedim..

onu geçtim ben öyle bir derneğe uye oldugumuda hatırlamıyorum.. ayrıca o kadar yol parasını kendi cebimizden veripte 3 kurusluk bilet parasına tahammul edecek adam yok bizim aramızda.. bizim abilerimizin öğrenciyiz diye para dahi almıyolarken gidipte kimseye bedava bilet için dil dökecek adamlar değiller..

hakaretamiz sözler sarfetmemek için kelimeleri seçerek konusuyorum, buyugumuzdur, vardır bi acıklaması..

Kais

bencede grup istanbul55 den kastı yok.

beşnumara

Alıntı yapılan: recep55 - 27 Nisan 2009, 20:52:53
demekki biz kendimizi iyi tanıtamamışız yazıklar olsun bize
pat diye siteye yazı yazan birinin lafları daha değerli
abi ali kardeşimizin sizi çok iyi tanıdığını düşünüyorum.istanbul grubu derken siz değil dernek adı altında olan kişilerden biridir.siz kendinizi çok iyi tanıttınız merak etmeyin.biz kimin ne olduğunu biliyoruz.