Bize acilen bir kaleci lazım

Başlatan 55erhan55, 02 Ekim 2007, 09:10:34

« önceki - sonraki »

körfez55

bu kaleci iyi hatalı goller yemiştir en kısa sürede toparlanacaktır.ama şunu söylemeliyimki bize şenol gibi kaleci lazım küfür eden taraftara hareket çeken.ercüment gibi taraftara kardeşim diyen saygılı ve adam gibi bi kaleci çok bize.kocaeli maçını canlı izleyenlerden birisi olarak bu adam çok iyi bir kalecidir diyebilirim.bir maçta bir futbolcunun bir kalecinin ipi çekilmez.herzaman her koşulda bu takımın ve kalecimizin arkasındayız...

celebi

Alıntı yapılan: "körfez55"bu kaleci iyi hatalı goller yemiştir en kısa sürede toparlanacaktır.ama şunu söylemeliyimki bize şenol gibi kaleci lazım küfür eden taraftara hareket çeken.ercüment gibi taraftara kardeşim diyen saygılı ve adam gibi bi kaleci çok bize.kocaeli maçını canlı izleyenlerden birisi olarak bu adam çok iyi bir kalecidir diyebilirim.bir maçta bir futbolcunun bir kalecinin ipi çekilmez.herzaman her koşulda bu takımın ve kalecimizin arkasındayız...

körfezim neden öyle söylüyorsun küfür eden hereket çeken kalecimiz var bizim bölükbaşı. bunuda bolu maçında gösterdi bize. :lol:  :lol:

körfez55

öyle kaleci lazım işte bize.ercümentin sonuna kadar arkasındayız...

cem 55

mustafa gene durup dururken tartısma cıkartmaya calısıyosun be kardesım burda ercümentin adamlıgına karakterine laf eden yok hatta ben dahil cogu arkadasım adam gibi adam ilerıde iyi kaleci olacak bu belli ama eksikleri var ve 2.kalecimiz malesef cok vasat oldugu için  rekabet edecegi kendini geliştirmesine yardımcı olacak bi kaliteli kaleci alınması hem samsunsporumuzun hemde ercümentin yararına olacagı düsüncesindeyim ercüment antalya macında olsun istanbul macında olsun iyiydi ama erciyes macı dahil son 4 macta bariz hatalar yaptı tecrübe eksikliginden dolayı sezon boyuncada yapacaktır amenna ama 1.ligi cıkmak için mücadele edecek takımımıza tecrübeli kaliteli bi kaleci almamız sart.

körfez55

Alıntı yapılan: "cem 55"mustafa gene durup dururken tartısma cıkartmaya calısıyosun be kardesım burda ercümentin adamlıgına karakterine laf eden yok hatta ben dahil cogu arkadasım adam gibi adam ilerıde iyi kaleci olacak bu belli ama eksikleri var ve 2.kalecimiz malesef cok vasat oldugu için  rekabet edecegi kendini geliştirmesine yardımcı olacak bi kaliteli kaleci alınması hem samsunsporumuzun hemde ercümentin yararına olacagı düsüncesindeyim ercüment antalya macında olsun istanbul macında olsun iyiydi ama erciyes macı dahil son 4 macta bariz hatalar yaptı tecrübe eksikliginden dolayı sezon boyuncada yapacaktır amenna ama 1.ligi cıkmak için mücadele edecek takımımıza tecrübeli kaliteli bi kaleci almamız sart.

tartışma çıkaracak bişey söylemedim.kocaeli maçında takdir ettiğimiz kaleci bu değilmiydi.antalya maçında o kurtarışları yapan da bu kaleciydi.o yüzden bir maçla adamın ipini çekmemeliyiz diye düşünüyorum.tabiki kaleci almamız şart ama devre arasına kadar bunun mümkün olmadığını biliyoruz o yüzden yıkcı değil yapıcı eleştiri yapalım kalecimize destek olalım.

ayrıca yorum yazmaya korkuyorum artık.ben mi yanlış bişey yazıyorum yoksa benim yazdıklarım çok mu göze batıyo bilmiyorum.

körfez55

KALE EL DEĞİŞECEK

Teknik Direktör Yücel İldiz'in Boluspor karşılaşmasında, yediği hatalı gollerle tepki çeken Ercüment Kafkasyalı'nın yerine Mehmet Bölükbaşı'nı oynatacak

SIRA BÖLÜKBAŞI'NDA
Samsunspor'da özellikle son haftalarda yediği hatalı gollerle tepki toplayan kaleci Ercüment Kafakasyalı'nın Teknik Direktör Yücel İldiz tarafından kulübeye çekileceği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın bu oyuncunun yerine 6 haftadır kulübede bekleyen Mehmet Bölükbaşı'na şans vermesi bekleniyor.

ERCÜMENT'E DESTEK VERDİ
Mehmet Bölükbaşı herzaman göreve hazır olduğunu söyledi. Kırmızı-Beyazlı kaleci, bu sezon ilk kez kaleye geçecek olmanın heyecanını yaşadığını ifade ederek, "Ben kendimi hazır hissediyorum. Sadece hocamın görev vermesini bekliyorum. Ercüment kardeşim çokiyi bir kaleci. Böyle şanssızlar olur" dedi.

buyrun burdan yakın bakalım..kupa maçında yediği gibi goller yerse bi de taraftara hareket çekerse çok iyi bir kaleci oldunu anlarız!!

celebi

olmadı şimdi şayet  bölükbaşı bu maçta yer alırsa işimiz gerçekten vahim demektir. o zaman kendimizi yenilgiye şimdiden alışıtırsak iyi olur arkadaşlar.inşaallah yanılırım.

selahattin55

DİKKAT DİKKAT....bizim kaleye bölükbaşı geçiyormuş.işte şimdi bittik işte şimdi ligde iddamızın olmayacağını düşünmeye başladım.her maça bir kişi eksik çıkıcaz.ALLAH yardımcımız olsun şimdiki oynayacağımız maçlarda en az 5 atmamız lazım çünkü 3.4.rahat yeriz.

veis

kariyer olarak bakarsak duruma bölükbaşı saglam kaleciydi zamanında ama şimdilerde biraz daha geri planda kalıyor umarım bizi yanıltır ve gençlere taş çıkartacak bir performans sergiler.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"kariyer olarak bakarsak duruma bölükbaşı saglam kaleciydi zamanında ama şimdilerde biraz daha geri planda kalıyor umarım bizi yanıltır ve gençlere taş çıkartacak bir performans sergiler.

bende bölükbaşıdan bu hafta maçı için iyi bir performans bekliyourum inşallah beni yanıltmaz

Gurbetci Bülent

SOS SOS SOS mutlaka kaleci lazim, suana kadar yedigimiz 15 golün 70% kaleci hatasindan oldu saglam kaleci olsaydi bence puanimiz suan 12 olurdu.