Bize acilen bir kaleci lazım

Başlatan 55erhan55, 02 Ekim 2007, 09:10:34

« önceki - sonraki »

55erhan55

ERCÜMENT KOCAELİ MAÇINDAN SONRA ACEMİCE DAVRANMAYA VE TAKIMI YAKMAYA DEVAM EDİYOR TAMAM DEFANSIMIZ KÖTÜ AMA BU KADAR BASİT GOLLERİ YEMEYE HİÇİBİR SAMSUNSPOR KALECİSİNİN HAKKI YOK DERİM? DEVRE ARASINDA MUTLAKA İYİ BİR KALÇECİ ALMAMIZ GEREKİR YOKSA SENE SONUNA KADAR GOL YEME REKORU KIRABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ KALEYE GELEN HER TOP GOL OLUYOR

Lütfen başlık ve mesajların tamamının büyük harflerden oluşmamasına dikkat ediniz!!

Forum yöneici grubu

atakan

arakadaşım sana tamamen katılıyor hatta daha fazlasını düşünüyorum.eğer yetiştireceksek kendi çocuklarımız oynatıp yetiştirelim.

tankut

sezon başında ank.gücü eski kalecisi zafer özgültekinin adı geçiyordu. alınırsa iyi olur. tecrübeli bir kaleci. Birde p.tesi akşam aks tv-sporaksiyon proramında görüşülen bir oyuncudan kurtarıcı olarak bahsedildi. ancak isim verilmedi

körfez55

devre arasına kadar bu kaleciyle oynayacağız.o yüzden köstek değil destek olmak gerekir.biliyoruz ki yetenekli bir kaleci.en kısa zamanda kendine gelecektir.

ozkan17

bızde bılıyoruz  yetesız gorunuyo sımdılık ercument bıle ama devre arasına kadar bu elımızde ne yapalım destek olmak zorundayız..

nomak55

bizim al yapıda seyhn türe dye bi kalecimiz vardı ne oldu bilen  var mı acaba...ayrıca bzim alt yapıda hiç mi gelecek vaadeden kalecimiz yok yazık bize o zaman

celebi

aslında ercüment seneye iyi başladı sanırım gençliğinin ve tecrübesizlşiğinin kurbanı oldu.ercüment ben ce hala iyi ama kesinlikle bir kaleci lazım ercüment şu an itibariyle kalanin ağırlığından sıkıntı çekiyor galiba.ama Allah muhafaza ercüment sakatlanırsa aklımızdan bile geçirmek istemiyorum.o zaman Bölükbaşına kalırsak eyvah ki ne eyvah

alWays

Tribün_ali

Kaleci takımın yarısıdır zaten bize adam gibi hiç kaleci gelmedi ki bundan yedekte olmaz adam güven vermiyor kalede acilen iyi bir kaleci alınmalı devre arası tam bir kova birde sinan demircioglu bu adamın takımda yeri yok

erkan55

Alıntı yapılan: "tankut"Birde p.tesi akşam aks tv-sporaksiyon proramında görüşülen bir oyuncudan kurtarıcı olarak bahsedildi. ancak isim verilmedi

????? hangi mevkide oynadigini söylediler mi????

veis

erciyes antalya istanbulspor maçlarında ercümenti bagrımıza bastık antalya maçını tek başına aldı dedik.erciyes maçında skor 1-0 iken mutlak iki gol çıkardı dedik şimdi neolduda asdık ya gökselleri şenolları düşünen kıt kafalara uymayalım bu çocuk iyi ve o daha çok maç kurtarır samsunsporumuza.

bregenz

[arkadaslar ben yıllarımı verdım ..ben bu ısı ıyı bılıyoruyum ...olay kotu ve ıyı gol yedıgı onemlı deel ...kalecı durusu onemlı nerede ne zaman duracanı bılmıyor....takıma guven vermıyor......bu ıs bu kalecıyle yurumez....

defansda dandık ama yınede ...bı top kurtar be kardesım....kac gol ortalamasıle oyırnory?

kalecı ve defans S.O.S

VERIYOR.......

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "veis"erciyes antalya istanbulspor maçlarında ercümenti bagrımıza bastık antalya maçını tek başına aldı dedik.erciyes maçında skor 1-0 iken mutlak iki gol çıkardı dedik şimdi neolduda asdık ya gökselleri şenolları düşünen kıt kafalara uymayalım bu çocuk iyi ve o daha çok maç kurtarır samsunsporumuza.

bu söylediklerine aynen katılıyorum. Ama dünkü maç yorumumda da dediğim gibi ya bu kaleciye bir nazar duası okutulsun ya da devre arasın bir kaleci alınsın. Yedi gollerde gerçekten hiç kimsenin beklemediği kadar acemice davrandı. Ne oldu bu kaleciye anlamadım.

Yönetim pirimleri veriyor. Transfer taksitlerini ödüyor. Ne bu çocuğun derdi. Anlamadım gitti. Ama bence NAZAR DEĞDİ NAZAR

tuzlalı

Alıntı yapılan: "tankut"sezon başında ank.gücü eski kalecisi zafer özgültekinin adı geçiyordu. alınırsa iyi olur. tecrübeli bir kaleci. Birde p.tesi akşam aks tv-sporaksiyon proramında görüşülen bir oyuncudan kurtarıcı olarak bahsedildi. ancak isim verilmedi

Orta sahaya oyun kurucu bölgesi için eski oyuncumuz Evren Turhan dan bahsediyorlar. Eşinin de Samsunda yaşamak istediğinden bahsedilmişti.

Malesef kaleci konusu sezon başında fazla önemsenmedi. Alınabilecek tecrübeli kaleciler vardı. Hiç değilse Maksic gitmeseydi bari. Sene boyunca kenarda beklettik, Akın ı yetiştirmek için. Şimdi her ikiside yok ve biz kaleci eksikliğimizden bahsediyoruz. Günü birlik politikalarla bu kadar. İnşallah şuan ki yöneticilerimiz adımlarını daha sağlıklı ve ileriye yönelik atarlar. Bonservisi elimizde olmayan genç bir kaleci için bu kadar kaybı göze almamalıydık.

AllydeenleaR

kalecimiz son bir iki maçta hatalı goller yemiş olabilir.ancak genç yaşına rağmen kurtardığı net pozisyonları ve maçın sonucuna etki edebilecek kurtarışlarını unutmayalım.
kalecimiz daha çok genç bizim ona moral vermemiz lazım.zaten 2. kalecimiz yokken.(mehmet bölükbaşı yok kadar kötü)