Caner Altın'a ne oldu ?

Başlatan 55erhan55, 11 Eylül 2007, 14:42:25

« önceki - sonraki »

55erhan55

CANER SEZON BAŞINDA BU TAKIMDAN AYRILDI VE DAHA SONRA GERİ GELDİ KEŞKE GELMESEYDİ 3 HAFTADIR SAMSUN MAÇINI SEYREDİYORUM SANKİ ADAM ZORLA OYNUYOR KARDEŞİ O SAMSUNSPOR FORMASI O KADAR UCUZ DEĞİL BEN CANERİN KESİNLİKLE BU TAKIMA FAYDALI OLACAĞINA İNANMIYORUM YILLARIN TECRÜBSİ SERKAN AYKUT BİLE CANLA BAŞLA KOŞUYOR AMA CANER EFENDİ SAHADA 90 DAKİKA GEZİYOR BENCE CANERİN DİKKATİNİ BİR AN ÖNCE ÇEKİLMESİ GEREKİR NE DEMİŞLER YA BU DEVEYİ GÜDECEKSİN YA BU DİYARDAN GİDECEKSİN

Sadece Samsunspor

bence o kadar üstüne gitmeyin 3 haftadır ilk 60 dk. hep tek forvet oynuyor caner tek forvet oynayamadığı için zorlanıyor - erciyes maçında kemal ile beraber oynadı ama tam uyum sağlayamamışlar birbirlerine - kemal serkan ve caner aynı anda oyunda oynasalar go lsorunu kalmaz gibi  :wink:

Kadir ÇELEBİ

evet gol sorunu kalmaz bu sefer 3 degil 5 yeriz :) sag kanat sol kanat forvet ortasaha sorunu degil hepsinden once takım olamayısımızın sorunu var erciyes macında oynamıs gibi gorunduk hepsi bu once takım savunmasını nasıl yapılır bunun bilincini yerlestirmek lazım futbolcularımızın beynine. bu yolda ilerledigimize inanıyorum insallah ilerleyen haftalardada daha guzel sonuclar alıcaz.. 1 2 mac kazandıktan sonra bu takımda istikrar sorunuda yasayabilecegimizi dusunmek gerek bu dogrultuda yucel hocaya cok isi dusucek..

Umudum Var Cunku SAMSUNSPORLUYUM..

veis

soruya soruyla cevap vereyim caneri istanbul bld ve konyaspor niye almadı.samsunspor sevgisi agır basdı felan demeyin sakın.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"soruya soruyla cevap vereyim caneri istanbul bld ve konyaspor niye almadı.samsunspor sevgisi agır basdı felan demeyin sakın.

benim bildğim kadarıyla sağlık kontrolerinde zayıf çıktığı için almadılar

Tribün_ali

Canere az daha zaman tanımamız lazım düzelecek sadece bir gol atsa gerisi gelir

celebi

Caner biliyorsunuz uzun bir sakatlık geçirdi. İnşaallah formunu yakalrda eski günlerine geri döner

timofte

Samsunspor-Erciyes maç topicine Caner Altın hakkında aynen şunları yazmıştım..

AlıntıCaner'in ise sahada yeterince mücadele ettiğini düşünmüyorum. Biraz futbolda her türlü başarıyı yaşamış ve yaşatmış, doymuş oyuncu portresi çiziyor. Oysa yedek kulübesinden yeni kurtulmuş, kendisini göstermesi beklenen bir oyuncu olarak görüyor taraftar onu. Bir şeyler bekliyor.

Hala bekliyoruz.

tuzlalı

Televizyon yayınları sayesinde ilk üç maçımızı izleme imkanı bulduk bu yıl. İzlediğim maçlarda Canerin oyununda herhangi bir isteksizlik değil de, kendisinde ciddi güçsüzlük hissettim. Bana göre bir fotvette herşeyden önce güç gerekli. Çünkü rakip takımın fizik olarak en güçlü oyuncularıyla mücadele ediyor.

Türkiye liglerindeki oyuncuların yaz tatillerini programsız geçirip, sezon başı kamplarında yeteri kadar güçlenemediğinden yakınılıyorken, bizim takımın ne durumda olabileceği o dönemlerde takımla ilgili haberleri takip eden hezkezin malumu. Caner, sakatlık geçirmiş ve hiç hazırlanmamış biri olarak bence sahada fazla kalıyor.
Ben burda teknik yönetimde kabahat görüyorum. Böyle devam ederse biz canerden uzun vadede de istifade edemeyeceğiz. Ya yine sakatlanacak, yada psikolojisi iyice bozulacak. Şu ana kadar rahat bir maç geçiremediğimiz için hep birşeyler yapar umudu ile sahada tutuldu. Bence forvet hattımız sahada bizim istediğimiz şekilde mücadele etmek kaydı ile 30 dakikayı çıkaracak durumda değiller.
Ne acıdır ki şuan bize, 6 forvet oyuncusu ve her maç için, 6 sı forvetler için kullanılacak, 12 oyuncu değişikliği hakkı lazım.

METE

becede hemen bole dusunmeyelım arkadaslar daha uc hafta oldu ve adam tek forvet oynuyor ve adam farkındaysanız dızınde hayla ıdmanlarda falan dızlık var...daha uzun haftalar var onun ıcın hemen bole seyler dusunmeyelım...

bafradan55

Daha 3 hafta oldu hemen böyle düşünmeyelim diyorsunuz ama millet 3 te 3 le başlıyor lige atı alan üsküdar ı geçiyor biz burda henüz muhabbetleriyle uğraşıyoruz. Gerçekiçi olalım biraz. :(

Shane_Falco

Tek sebebi şudur arkadaşlar çünkü hala aklı İst Belediyede.Belediyede Tek forvet oynayan Adriano'nun geçenlerde ayağı kırıldı bizimkide şimdi ben olsaydım ilk 11 de oynardım orda şimdi diyo.Malum Şuan Belediyede forvet Gökhan Kaba oynuyo.Tek sebebi bu arkadaşlar bence gerisi hikaye boşuna tartışmayalım hala samsunspor'da oldunun farkına varmadan bize yararlı olamaz...

beşnumara

caner bu maçta hakikaten çok kötüydü ama bu hafta inşaallah şanssızlığını kırar çünkü körfezlielr forumlarında çok atıp tutuyorlar bir de onlara karşı baya da şansımız var canerin bir an önce kendini toplaması lazım

ali ihsan

Uzun bir sakatlıktan çıktı.Ne yani hat-trick yapmasınımı bekliyorsunuz.Ayrıca Antalya maçında bence çok iyiydi.Erciyes maçında kötü doğru ama kim çok iyiydi o maçta.Samsunspor için süper Lige gitmeyencaner bence en kısa zamanda güçlenerek eski günlerine dönecektir.

samet