Bu adama dur denilecek mi ?

Başlatan 55erhan55, 07 Eylül 2007, 12:21:07

« önceki - sonraki »

O.YILMAZ

E.Kapusuz'a ne gösterilecek ben anlayamadım. Niye tahrik oluyoruz ki????? Çıkmış türbünlere, zaten peşinatını almış, anlaşılan keyfi yerinde.

Ben hiç bir zaman Samsunspor formasını ona layık görmedim ki zaten!!! tahrik olayım. O E.Kapusuz'un kendi karakter bozukluğunu gösterir. Onu, takıma ligde tutmak için transfer edenler utansın.

spacey

levent erıs utansın  yanı
mesaj alınmıstır.
Erol  ve daha nıce  karaktersız ahlaksızfutbolcuları samsunspora  kakalayan yonetıcıler,menajerler,kaptanlar,teknık dırektorler utansın.

Bır daha samsunspor bole bır sye  kanmasın  sayın arkadaslar.Hersey kurumsal  kulup  olabılmekte.Samsunspor kımsenın  babasının  cıftlıgı degıl  kım daha ıyhı hızmet edeceekse o gelsın.
Syg
CEnk

celebi

Bolu taraftarı ile adam iyi kaynaşmış Samsuna gelsinde bizimle kaynaşsın :evil:

ölümüne 55

bu işin samsun ayağıda var..

ahmet55

erol resimde insana benzemiyor benzeten varmı.     EROL A.G.S.

King Of The North

Boşverin Erol'u adam olsa daha önce ekmek yediği kaba s.çmazdı.Şovunu yapacaksa sahada yapar koca adam çocuk gibi hareketler yapmış işte.

Tribün_ali

Bu adamın maksatı belli SAMSUNSPOR dün atilla cebecin programına katılıp samsunda oynayan futbolcuların allah yardımcısı olsun diyordu sen önce kendi de sebeb arada ondna sonra konuş **** samsuna gelecen ve nasıl amigoluk yapılacak görecen

Sadece Samsunspor

bugün gazetede yanlış anlaşıldım demiş ama iş işten geçti SAMSUNSPOR seni sildi erol

Tribün_ali

Bu adama güzel bir dua edecem macta

veis

sevgili ali erol kapusuz samsunspor bolu maçında bize yanlış yapmadı o yüzden degil bizde adam gibi oynamadıgından tepki ver.esasında tebrik etmek lazım adam trübüne çıkıp taraftarıyla omuz omuza çekdi sen kaçkere futbolcunla yakın oldun bence helal olsun.ve dipnot:bizim maçdan sonra erolun telleri aşıp taraftarına gitmesinin sebebide bi hafta önce giresunsporla oynanan maçda kardeş kulüp dediler onları alkışladılar bizi alkışlamadılar diyor erol kapusuz ve sonunu getiriyor kardeş olucaksa oda taraftarla futbolcusudur diyede çok güzel bi laf etdi ben bolu kupa maçından sonra boluda bir gündaha kaldım ertesigünkü köroglu gazatesinde yazıyordu yani adam bize el kol hareketi falan yapmadı terbiyesizcede davranmadı.

Sadece Samsunspor

erol kapusuz a en güzel cevabı takımımız sahada verecektir  :!:

celebi

veis adamın yaptığı dediğin gibi bir şey yok ama adam oraya çıktığı için bizi /Samsunspo taraftarını) tahriketti. adam gibi oynasaydı da veya bizimle böyle kucaklasaydı olmaz mıydı.

Tribün_ali

Onun görevi sahada futbol oynamak amigoluk degil

veis

alışmışssınız size soguk futbolcuya mehmet bölükbaşına adama helal olsun ibreti aleme cevabını verdi.

samsunmania

Erol yarın canını dşine takar şimdi.Bakın da görün.Ne yaptıysak adama.Bizden giden bize düşman oluyor.Herife 55 no lu formayı verdik yaranamadık.Cevabını alıp dönecek o ayrı konu.Samsunum işini bilir.