Tanju golcüleri çalıştırsın

Başlatan ahmet, 19 Eylül 2006, 10:12:28

« önceki - sonraki »

ahmet

Bence bu takımın golculerini tanju en az bir ay günlük 1,5 saat 2 saat özel çalıştırmalı yararı çok olacak yürekten inanıyorum caner için özellikle.

samsunum

çalıştırsa çok güzel olur ama çalıştırmasına izin vermezlerki

EN BÜYÜK SAMSUN BAŞKA BÜYÜK YOK

HIRÇINLAR

merak teme onlar hürolda çalışıyorlar işte liste
1.adnan güngör
2.emin
3.mustafa çiçek
4.caner altın

gyuksel55

ben tanjunun samsunspora faydası olacağına inanmıyorum ne dediğini bilmeyen biri ilk önce hangi takımı tuttuğuna karar versin buraya geliyo samsunsporluyum diyo istanbula gidince g.saraylıyım diyo ben onun söylediği sözlere inanmıyorum

Tribün_ali

tanju gitsin başka işlerle ugraşsın

ahmet

ya kardeşim hemen negatif yaklaşmayın biz sadece atreman sonunda golculeri özel olarak çalıştırdın diyorum o kadar bizim ne kaybımız olacak HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN!!!

veis

bence golcüleri celil sagır ortahadakileri musa aydın teknik direktörleride dobi çalıştırsın bunlara emin karda menajer olur otur agla samsunum agla

Tamer55

takım atak yapmıyorki gölcüleri çalıştırsan ne olurki

Tribün_ali

veis kardeş cok güzel ifade etmissin durumumuz cok kötü gercekten

ahmet

arkadaşlar gün geçtikçe keşke sizler haklı çıksanız ama olmuyor bizler diyoruzki tanju bu takıma nasıl gol atılır ortadan kanatdan duvar çalıştırsın artremandan sonra her gün 1 2 saat mecbur tutacaksın abilerine faydası olmasa bile kesin gençlere faydalı olur.

veis

ya arkadaş bu adamlar zaten çalışıyor artı bunları egitmekdense tanjuyu oynat daha iyi ruh yok arkadaşlar egitim şart ama egitimi alacak kapasite yokki bunlarda.