Rafael'den nefret ediyorum

Başlatan 55cem55, 30 Mart 2006, 12:27:10

« önceki - sonraki »

supporter

Marciel, Rafael ve Tolga'nın sakatlıkları varmış..
Kulüp doktoru Pazar gününe yetiştirmeye çalışıyoruz diyor.
Tolga'yı bilmem de Rafael'le Maricel yetişmese pek de fena olmaz gibi.
Çünkü bu adamlar ancak sakatlanınca oynamayabilirler..
Ne hikmetse Erdoğan Arıca'dan sonra Dobi Hasan da oynatıyor
Dokuz haftada bir kez bile skoru değiştiremez mi adam

recai

Alıntı yapılan: "yirmiuc"kazma bir futbolcu, keşke alternatifi olsaydı.
canerle rafaelin farkı yok, sadece boyları farklı.

su lafı ediyosun ya zerre kadar toptan anlıyosan ne oliim.. Caner 11 kez umit milli olmus, Umit millide fransadaki turnuvada oynadıgı macta eurosporttaki spiker tarafından bu turnuvada bu genci dikkatle izlememiz lazım diyerek övülmüş, Serkan Aykutun "Benden daha teknik" dediği bir futbolcuya bunu demek futboldan ne kadar anladığının bir gostergesidir.
saygılar

Ladikli

sadece yetenek düşmanı,beceriksiz ayakta dahi zor duruyo ama ne hikmetse her maç sahada.idmanda Maksiç'i forvet oynatıyosun maçtada oynat.hiç olmazsa sağlam adam ufak tefek çarpışmalarda yere bari yıkılmaz.bu hafta oynatmazsın zaten batırdınız takımı.topa vurmayı bilmiyosun dürt bari ya

yönetici

Rafael'den değil onu her maçta kanun varmış gibi
90 dakika oynatanlardan nefret etmek lazım.

Rafael

bluegreen55

valla haklısın
tvden verilen maçlar dışında rafaeli izleyemediğimiz için sizlerin tepkisinin sebebini bilemiyorduk sadece kaçırdığı net golleri görüyor üzülüyorduk.
rafael yerine serkan oynasaydı okadar hiç düşme korkusu yaşamazdık..
bunu da bugün yine tarafsız spikerin bile dikkatini çekip bağlantı sırasında rafaeli eleştirmesiyle daha iyi anladım hasan şengün ne zaman anlayacak..

koysun genç takımdan birini  daha iyi oynar.

Gurbetci Bülent

Ya allah askina biri su rafaelin ayagina iki kursun siksin yoksa bu adami kimse kesemiyecek bu takimdan yani bu hale getirdi bu adam beni yaaaa samsunda olsaydim bilmem ne yapardim ben bu adama.#
Ya adam kendi kendini elestirir biraz ben bu takima bi bok fayda veremiyorum diye.
Aslanim bas git baska birsey istemiyorum ben samsunsporun bir gavur tarafindan düsmesine razi degilim cok basit bas git

Forvetim

Denizli maçında kesinlikle makas yemeli yoksa bu maçı gitti bilin,,,(CELİL_CEYHUN_CANER) Maça bu üçlü ile başlarsak kafadan gol buluruz, Denizli beraberlik için açık verir kontradan gollerin devamı gelir, bu iş bu kadar basit, benim anlayışımla, benim bilgimle, benim gördüğümle bu şekilde başlanmalı. Bunu hoca görmüyorsa ya ben bişey bilmiyorum ya hoca,,,Bana katılan var mı ???

Gurbetci Bülent

%100 haklisin forvetim aynen bende haftalardir onu diyorum celil-caner-ceyhun üclüsünün baslamasi lazim ve rafaelin disarda kalmasi lazim.
Yemin ettim zaten cumartesi denizli macinda radyoyu actigimda spiker samsunsporun kadrosunu verdiginde rafaeli ilk onbirde görürsem radyoyu kapatacam ve caniniz cehenneme diyip hafta sonunun keyfini cikaracagim.

55cem55

gördünüz işpte arkadaşlar rafael oynamadı ve kazandık haftalardır bize bu adam puan kaybettirdi taraftar bu işi daha iyi biliyor herzaman ne dedik ceyhun caner celil 3 lüsünü oynat en sonunda dinlettik kendimizi sonuç zafeeeeeeer

supporter

Bu Rafael için Hakan şükür'ün stili gençlik hali falan denildi. tamam iyi niyetli bir şeyler yapmaya istekli de bir adam. ama hakan şükür ile muhakkak benzeteceksek yandan yemişi diyebiliriz. kapasite sınırlı. olmuyor.

Ladikli

bu hafta oynatmaz demiştim ve öylede oldu sonunda kazandık geçte olsa hocanın kafa çalıştı işi gördü.rafael mücadele veriyo ama neyaptığını bilmiyo adam gerçekten çok iyi bir insan

yaman55

son 11 dakka defansa koydu muthiş oynadı

sezer-55

bu rafaelle pardon avarelle her zaman 10 kişi oynadık.Denizli maçındaki kadro devam.3 c modeli.

55_power

bence rafael iyi bir futbolcu ancak son zamanlarda kötü oynuyor,heralda memleketini özledi.uyan rafael uyan bizim deneylere zamanimiz yok kendine ceki düzen ver.

lucapicola

Benim de ilk izlenimlerim iyi bir futbolcu olduğu.Biraz güçsüz, mücadele edemiyor ama bir golcü için iyi bir tekniği var.Daha güçlenip mücadeleci olursa çok iyi bir golcü olur.