Şampiyon Samsunspor!

Başlatan roligan, 22 Nisan 2006, 16:21:31

« önceki - sonraki »

roligan

Nike Premier Cup Futbol Turnuvası'nda, final maçında Beşiktaş yıldız takımını 2-1 yenen Samsunspor yıldız takımı şampiyon oldu.  Kasımpaşa Stadı'nda yapılan final maçında Samsunspor, Armağan ile 1-0 öne geçerken, Beşiktaş, Başaran'ın kendi kalesine attığı golle 1-1'lik eşitliği sağladı. Karşılaşmanın son dakikalarında Yunus ile bir gol daha bulan Samsunspor, rakibini 2-1 mağlup ederek şampiyonluğaulaştı.  Samsunspor, bu galibiyetle hem şampiyonluğu kazandı hem de Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da 11-15 Mayıs'ta yapılacak Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkını elde etti.  Samsunspor'un şampiyonluk kupasını eski Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Nike temsilcisi Zafer Parlar birlikte verdi. Final maçını Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, BeşiktaşKulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Vardar ve Süleyman Eren de izledi. Beşiktaşlı yöneticiler Eren ve Vardar, final maçında mağlup olmanın üzüntüsünü yaşayan yıldız takımı oyuncularını karşılaşma sonrası teselli ettiler.  Bu arada günün ilk maçında ise Galatasaray, Gaziantepspor'u 7-1 yenerek, turnuvada üçüncülüğü kazandı.  Öte yandan, Samsunspor ile Beşiktaş arasında yapılan maçın son bölümünde protokol tribününde bulunan Beşiktaşlılarla, Galatasaray yıldız takımı oyuncuları arasında gerginlik yaşandı. Beşiktaşlı yönetici Süleyman Eren ve bazı siyah-beyazlılar, Samsunspor'un 2. golüsonrası protokol tribününün hemen önünde bulunan bölümde yer alan Galatasaraylı oyuncuların sevinmesine tepki gösterdiler.

ngonge

bu çocuklar kaç yaşında yahu ?
umarım harcanmazlar, geleceğimiz onlar..

MeL_55

evet kac yasinda  :?:  :?:

roligan

91 ve 92 doğumlu oyuncular katılabiliyor...

kadir55ist

selam
maşallah Allah nazarlardan saklasın
demekki 4-5 sene sonra şampiyonlar ligine gidebilecek bir ekip geliyor.

dr_ahmet

Maçı Fatih Terim de izledi
Bizim yönetim potansiyeli olan çocuklara samsunluluk ve samsunsporluluk bilincini aşılayabilse de bu yavruları istanbul piçlerine kaptırmasak...

King Of The North

Yönetim büyük hedefler koymazsa maalesef bu çocukları da kaybederiz.Hepsinin tek tek alınlarından öpüyorum.Paf takım oyuncularımız nasıl Samsunspor'u taraftar gibi desteklediyse Denizli'de olduğu gibi bu çocuklar da inşallah Samsunspor sevgisiyle büyürler bizleri onurlandırırlar.

south_london

bugün gidicektim maça geç öğrendim.helal olsun çocuklara yıldız takım bunlar demekki geleceğimiz sağlam.

yirmiuc

beşnumara

abi bu çocujklara önce güvenmek lazım samsunsporluluk ruhunu aşılamak lazım ondan sonra da yavaş yavaş kadroya sokmak lazım

bluegreen55

avrupada  alacakları başarıbüyük sükse yapar samsunspor açısından süper olur inşallah böyle bir sevincideyaşatırlar..umarım gerekli destek verilir bu çocuklara samsunda ve yüreklendiilir..