Hasan Şengün korkuttu !..

Başlatan MeL_55, 21 Nisan 2006, 18:30:42

« önceki - sonraki »

MeL_55

Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün trafik kazası geçirdi.. Kazada yaralanan ve Samsun Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan Şengün, kafasına 6 dikiş atıldıktan sonra taburcu edildi..

Kaza, Alirızabey Bulvarı Sanayii Kavşağı'nda saat 12.30 sıralarında meydana geldi. Samsunspor Teknik Direktörü Hasan Şengün, 55 DH 305 plakalı özel otomobiliyle seyir halindeyken, sanayiden kavşağa kontrolsüz giriş yapan Hayati Tirebolulu yönetimindeki 55 SA 457 plakalı kapalı kasa kamyonet ile çarpıştı. Kazada Teknik Direktör Hasan Şengün, hafif şekilde yaralandı. 112 Ambulans Servisi ekipleri tarafından Samsun Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Şengün'ün kafasına 6 dikiş atıldığı öğrenildi.

Kaza haberini alan Hasan Şengün'ün eşi Ümit Şengün ve Samsunspor Genel Kaptanı Ercan Koloğlu ve futbolcular Adnan ve Musa, hastaneye koştu. Ümit Şengün, eşini yaralı olarak görünce gözyaşına hakim olamadı. Teknik Direktör Hasan Şengün, gerekli tedavisinin yapılmasının ardından taburcu edildi.

:cry:  :cry:  :cry:

timofte

Trafik kazalarından çok çekiyoruz.
Neyse ki ucuz atlatılmış.
Hocamıza geçmiş olsun.

kadir55ist

selam
geçmiş olsun hocam ALLAH acil şifalar versin rabbim bir daha böyle üzücü haberler duyurmasın.

ngonge

aman geçmiş olsun.
umarım bu oyuncular için daha büyük hırs olur da kalan maçlara daha motive çıkarlar...

cem and naz55

hocamıza geçmiş olsun bende hstnede duydum hocamızın kaza geçirdiğini acil e gittim ama taburcu olmuştu

King Of The North

Geçmiş olsun,umarım en kısa zamanda aramıza döner takımının başında olur.

baha55

geçmiş olsun insallah cabuk iyileşir..belki bu durumda  topculara hırs kaynagı olur ne dersiniz

bengülü

geçmiş olsun hasan hocamıza

beşnumara

geçmiş olsun hocamıza bizlere bu zor günlerimizde lazım  allahtan pek bir şey olmamış buna da şükür   :cry:

radikal-fma

hocamıza geçmiş olsun diyorum. allah bir daha göstermesin

deli 55

Clint_Eastwood

Hocamıza geçmiş olsun. Nazar değdi galiba. Son haftalarda ki başarısı yadsınamaz. En kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle...

oğuzhan55

Geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin.

yirmiuc