Bilgin Gökberk hakkında Trt'ye mail atalım

Başlatan 55samsunlu55, 30 Mart 2006, 10:35:40

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Ben alttaki maili gönderdim. Lütfen birer taş atalım arkadaşlar. Adres: stadyum@trt.net.tr

Samsunspor'a karşı yapılan imha harekatının son halkası olan Kayserispor maçının yorumunu yaparken Hakem Kuddusi Müftüoğlu'nun hatalarını eleştirmeyerek, aksine zaten mağdur olan samsunsporu yerden yere vuran, hakem için de hâlâ "insandır, hata yapar" tarzında konuşan ve "samsunspor ile samsun şehrini bağdaştırmayalım. samsunspor düşünce samsun şehri düşmeyecek ki, yerinde kalacak." cümlelerini sarf eden ve samsunsporun düşürülme harekatını kalpten desteklediği belli olan (bu harekatı istediğiniz kadar inkar edin, bu bir gerçek. ispatı için son 7-8 maçın tam görüntülerini izlemenizi tavsiye ederim.)  bilgin gökberk'i kınıyor ve son derece saygın bir kurum olan trt'ye yakışmadığını söylemek istiyorum. Alttaki şapka çıkarılacak yazı ve yorumu okumanızı rica ediyorum. saygılarımla...

AHMET ÇAKARI YAZISI:
Beyaz haykırış...

Mustafa Çulcu ve kurmayları toplanmışlar,
"Hakemlerin üzerine çok geliyorlar. Hakemlere saldırılar çok arttı. Bunları protesto etmemiz lazım. Ne yapalım" diye düşünmüşler ve karar vermişler. Beyaz tişört, beyaz şort ve beyaz konçlarla sahaya çıkmayı uygun görmüşler.

Sevgili Mustafa... Bir de ayağınıza espadril giyin de Bodrum'da uluslararası bir tatil köyünde maç yöneten yazlık hakemlere dönün. Siz hangi yüzle beyaz giyiniyorsunuz? Samsun'u 6 haftada bitirdiniz. Önce Serdar Tatlı, sonra İsmet Arzuman, ve en son da Kuddusi Müftüoğlu, Samsun'u paramparça ettiler.
İsmet Arzuman'a niye sezon sonuna kadar maç vermiyorsunuz? Yoksa giyeceğiniz o beyaz tişörtlere İsmet Arzuman'ın resmini de bastırsanıza. Bu çok büyük bir soru işareti. Bazı takımlar hakemler tarafından katlediliyor.

Gurbetci Bülent

Ben demin gönderdim umarim 100öerce 1000lwece samsunsporlu insanlar gönderiri bu maili.

55samsunlu55

adresi dediğin gibi değiştirdim, ayrıca bir mail de oraya gönderdim. uyarın için teşekkürler. :)

hadi samsunlu arkadaşlar. sizler de tepkilerinizi yazın.

samet

samsunlu_gencler

ßenim maiLim
samsunspor kim ne derse desin Ligde kaLacaktır.ßizi ne federasyon ne hakemLer nede iki uc tane capuLcu yorumcu yıkaßiLir Lutfen ßu mesajı okuun.ßuyuk samsunspor taraftarı mehmet ßakan

bluegreen55

Bende pazar gecesi AhmetÇakara mail atmıştım.Daha öncedende Samsunspora karşı yapılan kasıtlı hataları dile getirmişti pazarteside yine gündeme taşımaya çalıştı kazım kanat ın engellemelerine rağmen..
sonrada  yazısında yer vermiş..

oda olmasa kapanıp gidecek kimsenin umrunda değil basından..

bence teşekkürü hakediyo

Gurbetci Bülent

ben demin ahmet cakara mail attim ve tessekür ettim , samsunsporun hakkini korudugu icin ve tek o kisi söz etti bütün medyada samsunspordan.
helal olsun
arkadaslar sizde tessekür maili attin

oğuzhan55

Bende bu maili gönderdim.Umarım bütün maillerimizi okur.

"Samsunspor düşünce Samsun şehri düşmeyecekki yerinde kalacak" diyen Bilgin Gökberk'e sadece şunu söylemek istiyorum.

İlk başta Samsunspor düşmeyecektir.Eğer düşerse bile Samsunspor Samsun şehrinin tek temsilcisidir.Samsun'da Samsunsporumuzun ligden düşmesi şehir için en büyük kayıptır.Samsunspor seyircisi için bu gelip geçici bir heves değil ebediyen devam edecek bir sevgidir.Bu sevgi hiçbir zaman Samsun şehrinden ayrı tutulamaz.Samsunspor'un başarıları her zamn Samsun'u yüceltecektir.Üzüntüsüde yine Samsun'u üzecektir.Çünkü biz Samsunluyuz ve Samsunsporluyuz.

55cem55

stadyum programına kınama maili attım..ahmet çakara teşekkur için gönderecem ama mail adresini bulamadım gönderirseniz sevinirim

bluegreen55

acakar@sabah.com.tr

teşekkür mesajını buraya atabilirsiniz

AYRICALIK DEĞİL ADALET İSTEDİĞİMİZİ VURGULAYIN.