PTT 1. Lig fikstürü 24 Temmuz'da çekilecek

Başlatan 55__Gurbet__55, 22 Temmuz 2013, 18:14:40

« önceki - sonraki »

Akyol

Bu sene şu kesin düşer diyebileceğimiz takım yok.. Ciddi anlamda iyi takımlar var inşallah ilk haftada evimizde kazanarak başlarız  >l<

mehmet yılmaz

Ilk hafta ibb deplasman olsun istiyordum iceride oldu. Ama pesine Tavşanlı deplasmani var. Allah nasip ederse o hafta istanbula gecip bir muddet kalmayi dusunuyorum. Oradan da istanbuldaki dostlarla bir Kütahya yapariz inşallah.  Zor bir sezon olacak. İnşallah yuzumuz guler

samsunmania

Ahan da ilk hafta maçtayım. Ödüm koptu deplasman veya bay olacak diye.  >l<

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Temmuz 2013, 16:14:35
Ilk hafta ibb deplasman olsun istiyordum iceride oldu. Ama pesine Tavşanlı deplasmani var. Allah nasip ederse o hafta istanbula gecip bir muddet kalmayi dusunuyorum. Oradan da istanbuldaki dostlarla bir Kütahya yapariz inşallah.  Zor bir sezon olacak. İnşallah yuzumuz guler

gel hocam gel yapacağız inşaallah

Kadir ÇELEBİ

Şöyle böyle dedik fikstür çekildi heycan başladı. Samsunsporumuz için hayırlısı olsun..

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania - 24 Temmuz 2013, 16:17:02
Ahan da ilk hafta maçtayım. Ödüm koptu deplasman veya bay olacak diye.  >l<

kütahyaya da gelmezsen balıkesirden hatrımız kalır söyleyeyim 2. devrede balıkesirde höşmerimlerimizi e bir zahmet hazırlarsın artık abi olur mu  :)

seyf55

ibb kötü oldu ya şansımız tutmuyor şunlara karşı

celebi

bir şey değil 2. yarılar başlayınca kışa geliyor canına yandığım. zaten olimpiyat yazında esiyor kış rüzgarını yine yiyeceğiz artık.

samsunmania

Alıntı yapılan: celebi - 24 Temmuz 2013, 16:22:04
kütahyaya da gelmezsen balıkesirden hatrımız kalır söyleyeyim 2. devrede balıkesirde höşmerimlerimizi e bir zahmet hazırlarsın artık abi olur mu  :)

Kardeşim büyük bir ihtimal yolda olacağım yıllık izin tarihinin bitişine denk geliyor. Sen Balıkesir maçına gel, höşmerim fabrikası kapatacağım sana.

celebi

mehmet yılmaz

Celebi hocam az once kuzey pazarlamadan aradilar beni. 20. Hafta ibb maci icin ruzgarlik, seyyar soba, mini rüzgâr paneli satiyorlarmis  ;D 8)
Numarani verdim. :)

celebi

aradılar benide sipariş verdim ben çok kaliteli ürünler

samsunsporlu1994

Bana göre bu sene ligin 4 favori takımı var. İBB, Ankaraspor, Mersin İdman Yurdu ve Adana Demirspor. Bu 4 takımdan 2'i çok büyük sürprizler olmaz ise ilk 2 den çıkacaktır. Bunları konuşmak için erken diyebilirsiniz belki ancak bu takımlar kaliteli kadrolara sahip. Bize gelince ilk hafta işimiz çok zor. Rakip İBB kaliteli takım. Can Arat, Geraldes, Alaattin Tosun, Hüseyin Tok, Mehmet Batdal, Edin Visca, Doka, Tom, Zenke gibi her mevkisinde etkili oyuncuları var.

Ellibeş Numara

bence ilk 7 hafta bizim kaderimizi yavaş yavaş belirler. seri yakalayabilirsek bu haftalardan başlar.. 7.haftadan sonra bence çoğu maç karışık..

SivasLee

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 24 Temmuz 2013, 17:12:13
Bana göre bu sene ligin 4 favori takımı var. İBB, Ankaraspor, Mersin İdman Yurdu ve Adana Demirspor. Bu 4 takımdan 2'i çok büyük sürprizler olmaz ise ilk 2 den çıkacaktır. Bunları konuşmak için erken diyebilirsiniz belki ancak bu takımlar kaliteli kadrolara sahip. Bize gelince ilk hafta işimiz çok zor. Rakip İBB kaliteli takım. Can Arat, Geraldes, Alaattin Tosun, Hüseyin Tok, Mehmet Batdal, Edin Visca, Doka, Tom, Zenke gibi her mevkisinde etkili oyuncuları var.

Mersin'in başında Hakan Kutlu olduğu sürece bir şey olmaz. Gittiği her takımı batırdı adam. Bu kadar kötü başka bir teknik direktör yoktur ülkemizde.

İBB için ise dediklerinize katılıyorum. Bir sürpriz olmazsa bence çok rahat geri döneceklerdir Süper Lig'e.